گرت ویلسون از جتز، مبارزات تهاجمی تیم را به طرز غم انگیزی خلاصه می کند: “این s— متاسفم”


گرت ویلسون، تازه کار نیویورک جتس، حمله تلخ پس از باخت این تیم به نیوانگلند پاتریوتز در روز یکشنبه را خلاصه کرد.

نیویورک تنها سه امتیاز را به دست آورد و در مجموع ۱۰۳ یارد داشت. زک ویلسون ۹ بر ۲۲ برای ۷۷ یارد بود، و ویلسون دو گیر در سه هدف برای ۱۲ یارد داشت. با این حال، برجسته سابق ایالت اوهایو با نحوه اجرای این تخلف مخالفت کرد.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

گیرنده عریض نیویورک جت، گرت ویلسون (17) در نیمه اول در برابر بوفالو بیلز در استادیوم MetLife در ایست رادرفورد، نیوجرسی، 6 نوامبر 2022 می دود.

گیرنده عریض نیویورک جت، گرت ویلسون (۱۷) در نیمه اول در برابر بوفالو بیلز در استادیوم MetLife در ایست رادرفورد، نیوجرسی، ۶ نوامبر ۲۰۲۲ می دود.
(رابرت دویچ-USA TODAY Sports)

نیوانگلند ۱۰-۳ پیروز شد.

ویلسون پس از بازی به خبرنگاران از طریق نیویورک پست گفت: “ما می خواستیم بازی را ببریم و احساس می کردیم فرصتی برای پیروزی در بازی داریم و بارها و بارها اجازه دادیم از ما عبور کند. این ناامید کننده است.” در پایان بازی، برخی از آنها بزرگ‌تر می‌شوند، زیرا همانطور که گفتم، ما در اوایل بازی چند موقعیت را از دست داده بودیم و به انجام آن ادامه دادیم.

DAVANTE ADAMS’ MONSTER DAY با برنده اضافه وقت RAIDS VS به پایان می رسد. برونکوس

گرت ویلسون، شماره 17 نیویورک جتس، در حین بازی قبل از بازی در لامبو فیلد در 16 اکتبر 2022 در گرین بی، ویسکانسین، نگاه می کند.

گرت ویلسون، شماره ۱۷ نیویورک جتس، در حین بازی قبل از بازی در لامبو فیلد در ۱۶ اکتبر ۲۰۲۲ در گرین بی، ویسکانسین، نگاه می کند.
(استیسی ریور/گتی ایماژ)

“این s— متاسفم. ما اینجاییم به دنبال متاسفم. ما می دانیم که ما متاسف نیستیم. پس به همین دلیل واقعاً دردناک است. ما می دانیم که ما بهتر از این هستیم. ما می توانیم بیشتر انجام دهیم. ما باید کمی بیشتر به اتاق گیرنده اعتماد کنم. احساس می‌کنم می‌توانیم بالا برویم و نمایش بسازیم، کارهایی انجام دهیم. [know] اگر همه چنین احساسی داشته باشند، اما امیدواریم تا هفته آینده، همه این احساس را داشته باشند. ما باید یک هفته تمرین عالی داشته باشیم.”

پاتریوتز در لحظات پایانی بازی جت ها را حیرت زده کرد.

گرت ویلسون، شماره 17 نیویورک جتس، در حین بازی با پیتسبورگ استیلرز در استادیوم آکریسور در 2 اکتبر 2022 در پیتسبورگ.

گرت ویلسون، شماره ۱۷ نیویورک جتس، در حین بازی با پیتسبورگ استیلرز در استادیوم آکریسور در ۲ اکتبر ۲۰۲۲ در پیتسبورگ.
(جو سارجنت/گتی ایماژ)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

مارکوس جونز، مدافع کرنر تازه کار نیوانگلند، در فاصله ۸۴ یاردی در یک بازی برگشتی در فاصله چند ثانیه مانده به پایان ساعت، یک ضربه داون به ثمر رساند. انتخاب دور سوم به پاتریوت ها کمک کرد تا چهاردهمین برد متوالی خود را بر جت ها کسب کنند.

پائولینا دداج از فاکس نیوز در این گزارش مشارکت داشت.