گرانهولم، وزیر انرژی بایدن: انرژی پاک بهترین طرح صلحی است که جهان تاکنون شناخته است.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

جنیفر گرانهولم، وزیر انرژی بایدن، در مصاحبه اخیر خود پیشنهاد کرد که فشار انرژی سبز ایالات متحده “بزرگترین طرح صلح” در تاریخ جهان خواهد بود.

گرانهولم روز جمعه در مصاحبه ای با اخبار صدای آمریکا گفت: «اگر می خواهیم امنیت انرژی و مستقل از انرژی باشیم، به این معنی است که باید انرژی خود را تولید کنیم. همتای من در ایرلند، وزیر انرژی آنجا، گفته است که هیچ کس تا به حال از دسترسی به خورشید استفاده نکرده است. “

نظر گرانهولم بلافاصله با انتقاد محافظه‌کاران در توییتر مواجه شد و در پستی از حساب کاربری کمیته ملی جمهوری‌خواه برجسته شد.

استیو میلوی نویسنده و همکار فاکس نیوز در پاسخ به این سوال گفت: «جنگ در اوکراین و بحران انرژی متعاقب آن به طور کامل توسط «انرژی پاک» و حماقت آب و هوا ایجاد شد. “دروغ می گوید. ایرهد.”

SEC ENERGY. گرانهولم ادعا می کند ممنوعیت نفت روسیه ثابت می کند “ما نمی توانیم به نوسانات سوخت های فسیلی تکیه کنیم”

جنیفر گرانهولم، وزیر انرژی، در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید در واشنگتن صحبت می کند.

جنیفر گرانهولم، وزیر انرژی، در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید در واشنگتن صحبت می کند.
(AP Photo/Evan Vucci)

دفتر گرانهولم بلافاصله به درخواست فاکس نیوز دیجیتال برای اظهار نظر پاسخ نداد.

گرانهولم در گذشته به گفتگو با همتای ایرلندی خود اشاره کرده است، از جمله نمونه ای در آوریل که باعث شد کتی مک موریس راجرز، نماینده جمهوری خواه کنگره آمریکا صداش کن بیرون در توییتر برای یک خط فکری “خطرناک”.

جنیفر گرانهولم، وزیر انرژی، طی یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید، 23 نوامبر 2021، در واشنگتن صحبت می کند.

جنیفر گرانهولم، وزیر انرژی، طی یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید، ۲۳ نوامبر ۲۰۲۱، در واشنگتن صحبت می کند.
(AP Photo/Evan Vucci، فایل)

رایزنی ویژه حکم داد که وزیر انرژی بایدن قانون هچ را نقض کرده است

گرانهولم در این مصاحبه گفت که افزایش تولید نفت همان چیزی است که دولت “در حال حاضر” خواستار آن است، اما “در نهایت ما باید به سمت پاکسازی حرکت کنیم.”

گرانهولم با اشاره به لایحه هزینه‌ای که اخیراً توسط دموکرات‌ها به امضا رسیده است، گفت: «این همان لایحه‌ای است که رئیس‌جمهور دیروز امضا کرد، برای ایالات متحده، این بزرگترین تعهد برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی در بین هر کشوری در جهان است». “این تا ۱۰ بزرگترین لایحه ای است که ما تا به حال در ایالات متحده برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی تصویب کرده ایم. بنابراین برای امنیت انرژی ما بسیار مهم است. و من می دانم که متحدان اروپایی ما نیز تلاش می کنند همین کار را انجام دهند.”

جنیفر گرانهولم، وزیر انرژی ایالات متحده، در کنفرانس تغییرات آب و هوایی سازمان ملل متحد (COP26)، در گلاسکو، اسکاتلند، بریتانیا، 4 نوامبر 2021 شرکت می کند.

جنیفر گرانهولم، وزیر انرژی ایالات متحده، در کنفرانس تغییرات آب و هوایی سازمان ملل متحد (COP26)، در گلاسکو، اسکاتلند، بریتانیا، ۴ نوامبر ۲۰۲۱ شرکت می کند.
(رویترز/فیل نوبل/عکس فایل)

از گرانهولم پرسیده شد که آیا با توجه به تلاش‌هایی که برای کاهش وابستگی به انرژی روسیه انجام می‌شود، ماه‌های زمستانی آینده برای اروپا «دشوار» خواهد بود، زیرا بسیاری بیم آن دارند که با کاهش دما و نیاز بیشتر اروپایی‌ها به گرمایش، باعث بحران انرژی شود.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

گرانهولم با بیان اینکه متحدان ناتو در مخالفت خود با تهاجم روسیه به اوکراین متحد هستند، گفت: «فکر می‌کنم چنین خواهد شد.»

گرانهولم گفت: “شکی نیست که زمستان گرانی خواهد بود.” من می دانم که رهبران اروپایی به دنبال این هستند که چگونه می توانند درد مردم واقعی را در این افزایش قیمت ها کاهش دهند.