کیمبرلی هرین، Playboy Playmate از موزیک ویدیو Ghostbusters و ZZ Top در ۶۵ سالگی درگذشت.


کیمبرلی هرین، همبازی Playboy که در موزیک ویدیوی “Ghostbusters” و “Legs” از ZZ Top ظاهر شد، درگذشت. او ۶۵ ساله بود.

خواهرزاده او، ترزا رامیرز، درگذشت این ستاره را به فاکس نیوز دیجیتال چهارشنبه تایید کرد. رامیرز قبلا وارد فیس بوک شده بود و عکسی از خاله خود را با دو خواهر مرحوم عمه اش به اشتراک گذاشته بود.

رامیرز در توضیح این پست نوشت: «الان همه با هم هستند. “خاله کیمبرلی هرین. دوستت دارم.”

بر اساس یک آگهی ترحیم در سانتا باربارا نیوز-پرس، هرین در ۲۸ اکتبر در سانتا باربارا، کالیفرنیا در آرامش درگذشت. در حالی که علت مرگ فاش نشد، خانواده درخواست کردند که به یاد هرین کمک هایی به انجمن سرطان آمریکا “برای تحقیقات بیشتر در مورد پیشگیری و درمان سرطان” انجام شود.

کیمبرلی هرین روز چهارشنبه در سن 65 سالگی درگذشت.

کیمبرلی هرین روز چهارشنبه در سن ۶۵ سالگی درگذشت.
(فیس بوک کیمبرلی هرین)

آدام سندلر پس از مرگ موسس آن در ۹۰ سالگی به باد فریدمن ادای احترام می کند: “نمی توانم به اندازه کافی از این مرد تشکر کنم”

رامیرز به فاکس نیوز دیجیتال گفت: «من قطعاً دلم برای او تنگ شده است. “او قبل از مرگ از مادربزرگ من مراقبت می کرد و اکنون من این کار را انجام می دهم. چند کفش بزرگ دارم که باید پر کنم.

“بسیاری از مردم فقط همه چیزهای ظاهری را می بینند. اما او احتمالا مهربان ترین و دلسوزترین فردی بود که من می شناختم. او هرگز از کسی بد نمی گفت. او یک حافظ صلح بود.”

هرین در موزیک ویدیو ظاهر شد "پاها" توسط ZZ Top.

هرین در موزیک ویدیوی “Legs” توسط ZZ Top ظاهر شد.
(ZZ Top/Warner Bros.)

هرین در لومپوک، کالیفرنیا، ۲ اکتبر ۱۹۵۶ به دنیا آمد. او یک زندگی مادام العمر ساکن سانتا باربارا بود که روی جلد بیش از ۱۲ مجله زیبا شد. هرین به عنوان همبازی ماه برای شماره مارس ۱۹۸۱ Playboy خدمت کرد. او روی جلد شماره‌های سپتامبر ۱۹۸۲ و سپتامبر ۱۹۸۳ پلی‌بوی ظاهر شد. هرین همچنین در چندین نسخه ویژه مجله هیو هفنر ظاهر شد.

“بسیاری از مردم فقط همه چیزهای ظاهری را می بینند. اما او احتمالا مهربان ترین و دلسوزترین فردی بود که من می شناختم.”

– خواهرزاده کیمبرلی هرین، ترزا رامیرز

هرین علاوه بر مدلینگ، جای خود را در هالیوود نیز به جا گذاشت. او در چندین فیلم برجسته از جمله «عاشقانه سنگ» در سال ۱۹۸۴ با مایکل داگلاس، کاتلین ترنر و دنی دویتو ظاهر شد. در همان سال، او در «شکارچیان ارواح» ظاهر شد و بینندگان را به عنوان یک شبح اغواکننده مجذوب کرد که صحنه ای حسی را با شخصیت دن آیکروید، ری استانتز به اشتراک می گذارد.

رامیرز گفت: “او عاشق حرفه‌اش بود. او عاشق این بود که در کانون توجه قرار بگیرد، اما خیلی سر به زیر بود. او فوق‌العاده متواضع بود.” “او واقعا از کار به عنوان مدل لذت می برد. او از سبک زندگی لذت می برد. و او به سفر رفت که رویای او بود. و در این راه با افراد بسیار جالب و مشهوری آشنا شد.”

در سال ۲۰۲۱، آیکروید کار با هرین را به یاد آورد.

این پیرمرد ۷۰ ساله به Polygon گفت: «من زنی را که آن را بازی کرد، به یاد دارم. “اسم او کیم هرین بود و یک همبازی Playboy بود. او نقش روح را بازی می‌کرد. مثلاً، ای کاش اجازه می‌دادند آن صحنه کمی بیشتر طول بکشد.

برای ثبت نام در خبرنامه سرگرمی اینجا را کلیک کنید

او اصرار کرد: «برخوردهای جنسی با ارواح بسیار بسیار رایج است. و برخی از مردم هستند که من می شناسم که خانه ای دارند که حضور دارد و سعی نمی کنند آن را پاکسازی کنند. با آن.'”

هرین به درستی نقش یک همبازی را در فیلم «پلیس بورلی هیلز II» در سال ۱۹۸۷ بازی کرد که ادی مورفی در آن نقش آفرینی کرد.

از هرین نیز به‌عنوان یکی از بلوندهای مجسمه‌ای یاد می‌شود که ساقه‌های خود را در موزیک ویدیو آهنگ موفق ZZ Top «Legs» به رخ می‌کشیدند. آهنگ مورد علاقه تابستان در سال ۱۹۸۴ شد.

رامیرز به فاکس نیوز دیجیتال گفت: «من هزاران داستان دارم که به من گفته شده و عکس‌هایی از این که چطور او مرا به همه جا می‌برد، دارم. “اما وقتی بزرگ شدم و بزرگتر شدم و او شروع به ورود به Playboy و مدلینگ و این جور چیزها کرد، یادم می آید یک بار به مدرسه رفتم و او مرا از مدرسه گرفت.

“من در مدرسه ابتدایی بودم، و او با سوسک کوچک سیاه و سفید VW خود آمد. او یک سوسک سیاه رنگ با بالا به پایین داشت، و همه پسرها ایستادند، و آنها فقط به من نگاه می کردند، و همه می دانستند او کیست. بود. من آنقدر خجالت کشیدم که همه می دانستند او کیست. فقط فکر می کردم فقط دوستانم می دانند او کیست.”

بیوه باب سیجت فاش می کند که او بیشتر از همه چیزهایی را در مورد کمدین تنگ می کند: “سپر من رفته است”

طبق آگهی درگذشت او، هرین به دنبال اشتیاق خود برای قایقرانی بود. او چندین سال در کشتی زندگی کرد و در یک قایق بادبانی ۷۵ فوتی قایقرانی کرد. از او مادر، برادرش، دو خواهرزاده، دو برادرزاده و نوه ها و نوه های «تعدادی» به یادگار مانده است.