کیلیان امباپه با رد پیشنهاد رئال مادرید با تمدید قرارداد با پاری سن ژرمن موافقت کرد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

بر اساس گزارش ها، کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی فوتبال، پس از تمدید قرارداد سه ساله با این تیم در روز شنبه، در پاری سن ژرمن باقی خواهد ماند. امباپه پیشنهاد پیوستن به رئال مادرید قهرمان ۱۳ دوره اروپا را رد کرد.

امباپه ۲۳ ساله پیش از این شایعه شده بود با رئال مادرید به توافق رسید اوایل هفته که او را به پردرآمدترین بازیکن تاریخ سازمان تبدیل می کرد. اما یک منبع روز شنبه به آسوشیتدپرس گفت که مهاجم جوان با قراردادی موافقت کرده است که سه سال دیگر با پاری سن ژرمن باقی بماند.

قرار بود قرارداد او در ماه ژوئن به پایان برسد.

کیلیان امباپه از پاری سن ژرمن دومین گل خود را در جریان بازی لیگ 1 Uber Eats بین RC Strasbourg Alsace و PSG در Stade de la Meinau در 29 آوریل 2022، در استراسبورگ، فرانسه جشن می گیرد.

کیلیان امباپه از پاری سن ژرمن دومین گل خود را در جریان بازی لیگ ۱ Uber Eats بین RC Strasbourg Alsace و PSG در Stade de la Meinau در ۲۹ آوریل ۲۰۲۲، در استراسبورگ، فرانسه جشن می گیرد.
(جان بری/گتی ایماژ)

این منبع افزود که این قرارداد هنوز امضا نشده است اما امباپه به رسمی شدن آن نزدیک است.

کمپ لیونل مسی گزارش مرتبط کردن ستاره پاری سن ژرمن به اینتر میامی را تکذیب کرد: “کاملا نادرست”

به گزارش نیویورک تایمز، پیشنهاد مادرید شامل پاداش امضای قرارداد نزدیک به ۱۴۰ میلیون دلار و ۲۶ میلیون دلار حقوق سالانه بود. مدت زمان معامله فاش نشد. او همچنین کنترل انحصاری بر حقوق تصویر خود را داشت که برای باشگاه نادر است.

کیلیان امباپه، مرکز پاری سن ژرمن، در بازی مقابل ادر میلیتائو، سمت راست رئال مادرید، در جریان یک بازی دور رفت مرحله یک شانزدهم لیگ قهرمانان اروپا، 9 مارس 2022، در مادرید، اسپانیا.

کیلیان امباپه، مرکز پاری سن ژرمن، در بازی مقابل ادر میلیتائو، سمت راست رئال مادرید، در جریان یک بازی دور رفت مرحله یک شانزدهم لیگ قهرمانان اروپا، ۹ مارس ۲۰۲۲، در مادرید، اسپانیا.
(بوراک آکبولوت/ خبرگزاری آنادولو از طریق گتی ایماژ)

طبق گزارش تایمز، پیشنهاد PSG پیشنهاد دستمزد پایه بالاتری داشت.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

خبر شکسته شدن قرارداد ضربه‌ای برای مادریدی بود که یک سال با امباپه خواستگاری کرد و به دنبال چهاردهمین جام اروپایی خود در فینال لیگ قهرمانان اروپا در پاریس است.

امباپه هفته گذشته با ۲۵ گل بهترین بازیکن لیگ برای سومین بار در دوران حرفه ای خود جایزه بهترین بازیکن لیگ را دریافت کرد. او از زمان پیوستن به این تیم در سال ۲۰۱۷ با ۱۶۸ گل در مجموع دومین گلزن برتر پی اس جی است و در مسیری است که از رکورد ۲۰۰ گل ادینسون کاوانی در فصل آینده پیشی بگیرد.

کیلیان امباپه از پاری سن ژرمن (مرکز) یک گل را با نیمار جونیور و لیونل مسی در جریان بازی لیگ 1 Uber Eats بین RC استراسبورگ و PSG در Stade de la Meinau در 29 آوریل 2022 در استراسبورگ فرانسه جشن می گیرد.

کیلیان امباپه از پاری سن ژرمن (مرکز) یک گل را با نیمار جونیور و لیونل مسی در جریان بازی لیگ ۱ Uber Eats بین RC استراسبورگ و PSG در Stade de la Meinau در ۲۹ آوریل ۲۰۲۲ در استراسبورگ فرانسه جشن می گیرد.
(جان بری/گتی ایماژ)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

امباپه در کنار لیونل مسی و نیمار در پاری سن ژرمن باقی خواهد ماند. انتظار می رود شنبه شب اعلام رسمی درباره تمدید قرارداد شود.

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.