کیتلین آرمسترانگ مظنون به قتل تگزاس به اتهام «سوء استفاده از گذرنامه» برای پرواز به کاستاریکا سیلی خورد.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

وزارت دادگستری روز پنجشنبه اعلام کرد، کیتلین آرمسترانگ، معلم سابق یوگای تگزاس که متهم به تیراندازی یک رقیب عاشقانه در برابر مقامات ارشد در یک تعقیب و گریز بین‌المللی شده است، با اتهامات جدید فدرال به اتهام سوء استفاده از پاسپورت روبرو است.

شکایت جدید مشخص نمی کند که او از گذرنامه چه کسی استفاده کرده است، اما نشان می دهد که این سند پس از دستگیری او در ساحل سانتا ترزا، پناهگاه موج سواران در اقیانوس آرام، در کاستاریکا کشف شده است.

تصاویر به دست آمده توسط Inside Edition نشان می دهد که پاسپورت های متعلق به آرمسترانگ و خواهرش در خوابگاهی که فراری در آن مخفی شده بود، قرار داشت. و همانطور که فاکس نیوز دیجیتال گزارش کرده است، پس از فرار از تگزاس به نیویورک، شاهدی آرمسترانگ را در کمپینگی در شمال شهر نیویورک دید که خواهرش، که کیتلین شباهت زیادی با او دارد، در آن زمان اقامت داشت.

آرمسترانگ در حال حاضر با اتهام قتل درجه یک در قتل آنا موریا “مو” ویلسون، دوچرخه سوار ۲۵ ساله حرفه ای و رقیب عاشقانه روبرو شده است. دیگر اتهامات معلق شامل پرواز غیرقانونی برای جلوگیری از پیگرد قانونی و هزینه سرقت غیرمرتبط خدمات به دلیل خارج شدن از صورت حساب او در یک کلینیک بوتاکس در سال ۲۰۱۸ است.

کیتلین آرمسترانگ: فراری تگزاسی از نام مستعار استفاده کرد تا اینکه پلیس کاستاریکا او را به اتهام مهاجرت بازداشت کرد

به نظر می‌رسد رزرو عکس‌های گرفته شده پس از استرداد کیتلین آرمسترانگ به ایالات متحده، تغییری در ویژگی‌های صورت او را نشان می‌دهد.

به نظر می‌رسد رزرو عکس‌های گرفته شده پس از استرداد کیتلین آرمسترانگ به ایالات متحده، تغییری در ویژگی‌های صورت او را نشان می‌دهد.
(مارشال های ایالات متحده، دفتر کلانتر شهرستان تراویس)

به گفته پلیس آستین، در شب قتل ویلسون، قربانی با دوست پسر آرمسترانگ، کالین استریکلند، دوچرخه سوار حرفه ای، برای شام بیرون رفته بود. این دو در دوره ای که استریکلند و آرمسترانگ از هم جدا شدند، رابطه عاشقانه کوتاهی داشتند.

تاریخ دادگاه اولیه آرمسترانگ در مورد آخرین اتهام فدرال هنوز مشخص نشده است. او در دادگاه شهرستان تراویس در ۲۰ ژوئیه برای اتهامات ایالتی حاضر خواهد شد.

دادستان سابق می گوید که کیتلین آرمسترانگ حتی در صورت پرداخت وثیقه ۳.۵ میلیون دلاری ممکن است در زندان فدرال باقی بماند.

شکایت جدید را بخوانید:

سوء استفاده از گذرنامه حداکثر مجازات بالقوه ۱۰ سال زندان و حداکثر ۲۵۰۰۰۰ دلار جریمه دارد.

به گفته معاون مارشال ایالات متحده براندون فیلا، افسر روابط عمومی بخش آستین مارشال، مقامات کاستاریکا ابتدا آرمسترانگ را به اتهام مهاجرت در ۲۹ ژوئن دستگیر کردند.

کیتلین آرمسترانگ مظنون به قتل تگزاس در طول سالها: فراری مثلثی عشقی که در عکسهای چند دهه قدیمی دیده می شود

فیلا گفت که یک منبع محرمانه به مارشال ها گفته است که آرمسترانگ به فرودگاه بین المللی لیبرتی نیوآرک در نیوجرسی منتقل شده است – جایی که مقامات گفته اند او در ۱۸ مه پیاده شده است.

سمت چپ: قربانی موریا "مو" ویلسون بعد از مسابقه  سمت راست: عکسی از مظنون کیتلین آرمسترانگ که توسط مارشال های ایالات متحده منتشر شد.

سمت چپ: قربانی موریا “مو” ویلسون پس از یک مسابقه. سمت راست: عکسی از مظنون کیتلین آرمسترانگ که توسط مارشال های ایالات متحده منتشر شد.
(خانواده ویلسون / مارشال های ایالات متحده)

فیلا گفت، ماموران مجری قانون فدرال از Homeland Securities Investigations متوجه شدند که آرمسترانگ با استفاده از پاسپورت “کسی که با او ارتباط نزدیک داشت” به کاستاریکا پرواز کرد.

او افزود: «او از فرودگاه سن خوزه در کاستاریکا، ساعت‌ها دورتر، با اتوبوس رفت.

کیتلین آرمسترانگ مظنون به قتل دوچرخه سواری تگزاس پس از دستگیری کاستاریکا به آستین بازگشت

فیلا گفت که او از نام های مستعار مانند بت مارتین، لیز و آری مارتین استفاده می کرد. او در مصاحبه ای در خوابگاه Don Jon’s Hostel در ساحل سانتا ترزا، در اقیانوس آرام، نام جعلی را به پلیس داد. آنها او را به دلیل تخلفات مهاجرتی به اتهام استفاده تقلبی از پاسپورت بازداشت کردند. فیلا گفت که او در نهایت “به هویت واقعی خود اعتراف کرد.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

فیلا گفت که او ظاهر خود را تغییر داده بود – موهایش را رنگ کرده و کوتاه کرده بود. عکس‌ها نشان می‌دهند که او ممکن است روی صورتش نیز جراحی پلاستیک کرده باشد، اگرچه بازرسان از تأیید صحت رسیدی که گفته می‌شود با وسایل او پیدا شده است، کوتاهی کرده‌اند. کلینیک ذکر شده در این سند به فاکس نیوز دیجیتال گفته است که اطلاعاتی در مورد او ندارد.