کوین دورانت به هوادارانی که میراث او را زیر سوال می برد پاسخ می دهد: “شما می گویید آلوده است، من می گویم هرگز قوی تر از این نبوده است.”


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

کوین دورانت عقب‌نشینی نمی‌کند – چه به درخواست تجاری‌اش و چه پاسخ دادن به ترول‌های توییتر.

ستاره ناراضی بروکلین نتز روز یکشنبه فرصت داشت تا در توییتر اشاره های خود را مرور کند و با طرفداران تعامل کند در حالی که منتظر بود سازمان به درخواست تجاری خود احترام بگذارد. او به یکی از هواداران پاسخ داد که پرسید آیا میراث او با رفتن او از اوکلاهما سیتی تاندر به گلدن استیت وریرز به نتز و احتمالاً بعد از آن به تیم دیگری آلوده شده است.

او در پاسخ به شکایات در مورد میراث خود گفت: “همه چیز یک دیدگاه است. من می گویم آلوده است، من می گویم هرگز قوی تر از این نبوده است.”

کوین دورانت، مهاجم بروکلین نتس، شماره 7، در نیمه اول بازی بسکتبال NBA تیم مقابل ایندیانا پیسرز، جمعه، 29 اکتبر 2021، در نیویورک، با مربی استیو نش صحبت می کند.

کوین دورانت، مهاجم بروکلین نتس، شماره ۷، در نیمه اول بازی بسکتبال NBA تیم مقابل ایندیانا پیسرز، جمعه، ۲۹ اکتبر ۲۰۲۱، در نیویورک، با مربی استیو نش صحبت می کند.
(AP Photo/Mary Altaffer)

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

از زمانی که دورانت در آغاز آژانس آزاد در ماه جولای درخواست داد و ستد کرد، نتز نتوانسته است شریک تجاری مناسبی برای دورانت پیدا کند. ظاهراً دو طرف در هفته گذشته به نقطه جوش رسیده‌اند و گفته می‌شود که سوپراستار نتز به دفتر اصلی اولتیماتوم داده است – یا دورانت را معاوضه کند یا مدیر کل شان مارکس و سرمربی تیم استیو نش را اخراج کند.

NBA به بازنشستگی NO. 6 در سطح لیگ به افتخار افسانه بیل راسل

کوین دورانت، شماره 7 از بروکلین نتز، به عنوان آر جی بارت، شماره 9 از نیویورک نیکس، دریبل می زند، در نیمه اول در بارکلیز سنتر در 13 مارس 2022 در محله بروکلین شهر نیویورک دفاع می کند.

کوین دورانت، شماره ۷ از بروکلین نتز، به عنوان آر جی بارت، شماره ۹ از نیویورک نیکس، دریبل می زند، در نیمه اول در بارکلیز سنتر در ۱۳ مارس ۲۰۲۲ در محله بروکلین شهر نیویورک دفاع می کند.
(سارا استیر/گتی ایماژ)

جو تسای، مالک تیم بروکلین، هفته گذشته در توییت خود حمایت خود را در دفتر اصلی و کادر مربیگری اعلام کرد.

تسای گفت: “دفتر اصلی و کادر مربیگری ما از حمایت من برخوردارند. ما تصمیماتی را به نفع بروکلین نتز خواهیم گرفت.”

تنها چند هفته دیگر به اردوی آموزشی باقی مانده است. برایان ویندهورست، کارشناس NBA ESPN در پادکست “Hoop Collective” گفت که می تواند پتانسیل دورانت را ببیند که اصلاً معامله نمی شود.

یک هفته پیش، اگر از من می‌پرسیدید که آیا کوین دورانت در صورت معاوضه نشدن، اردوی تمرینی را متوقف می‌کند؟ می خواستم بگویم: “اوه، من نمی توانم آن را ببینم.” اکنون می توانم آن را ببینم. این همان چیزی است که ما به سمت آن می رویم.”

کوین دورانت، شماره 7 بروکلین نتز، در جریان بازی مقابل فیلادلفیا 76رز در 10 مارس 2022 در مرکز ولز فارگو در فیلادلفیا، نگاه می کند و لبخند می زند.

کوین دورانت، شماره ۷ بروکلین نتز، در جریان بازی مقابل فیلادلفیا ۷۶رز در ۱۰ مارس ۲۰۲۲ در مرکز ولز فارگو در فیلادلفیا، نگاه می کند و لبخند می زند.
(ناتانیل اس. باتلر/NBAE از طریق گتی ایماژ)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

دورانت هنوز سه سال از قراردادش با نتز باقی مانده است. سازمان هیچ تعهدی در قبال او ندارد.