کوکتل مرکبات سانگریا با طراوت از Morgensterns برای بهار و تابستان: دستور غذا را امتحان کنید


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

برایان مورگنسترن و ترزا دیویس از ویرجینیا، که هر دو در کاخ سفید ترامپ کار می‌کردند، مجموعه‌ای از داستان‌های به یاد ماندنی درباره نحوه ملاقات خود در دوران ریاست‌جمهوری ترامپ، آنچه در نقش‌های مربوطه خود به دست آوردند – و درس‌هایی که در طول این فرآیند آموخته‌اند، دارند.

بیشتر از همه، آنها می گویند این “لحظه های انسانی” است که برجسته شده است – و هنوز هم هستند.

عروسی این زوج در ماه ژوئن برگزار می‌شود و کتابی که آنها با هم تالیف کرده‌اند، از نزدیک دنبال می‌شود. از جمله پیشنهادات کتاب: دستور العمل های خوشمزه جدید.

“شما داستان های پشت صحنه را خواهید خواند و ابزاری برای میزبانی یک مهمانی شام شگفت انگیز در اختیار خواهید داشت.”

“Vignettes and Vino: Dinner Table Stories from the Trump House White with Recipes and Cocktail Pairings” پاییز امسال از انتشارات Post Hill Press منتشر می شود.

از جمله پیشنهادات انحصاری آنها به فاکس نیوز دیجیتال از این کتاب (اکنون برای پیش‌سفارش موجود است) یک کوکتل مرکبات سانگریا برای جشن‌های بهار و تابستان است.

برایان مورگنسترن و ترزا دیویس در سال 2018 در دوران دولت ترامپ ملاقات کردند.  پس از آن، هر یک از آنها نقش هایی در کاخ سفید داشتند.  آنها داستان ها، دستور العمل ها و موارد دیگر را به اشتراک می گذارند "وینیت و وینو،" کتاب جدیدشان

برایان مورگنسترن و ترزا دیویس در سال ۲۰۱۸ در دوران دولت ترامپ ملاقات کردند. پس از آن، هر یک از آنها نقش هایی در کاخ سفید داشتند. آن‌ها داستان‌ها، دستور العمل‌ها و موارد دیگر را در کتاب جدیدشان «Vignettes and Vino» به اشتراک می‌گذارند.
(مورگنسترنز/”وینیت و وینو”)

برایان مورگنسترن در مصاحبه اخیر با فاکس نیوز دیجیتال گفت: «ما در مورد تجربه خود در کاخ سفید در طول یک بیماری همه گیر جهانی، یک بحران اقتصادی، شورش در سراسر کشور، یک انتخابات ریاست جمهوری و تأیید قاضی دیوان عالی نوشتیم.

ما می‌خواستیم تاریخ کشورمان را با خوانندگانمان به اشتراک بگذاریم، همانطور که داستان‌هایمان را با دوستان و خانواده‌هایمان به اشتراک می‌گذاریم.» او گفت که تجربه به اشتراک گذاری این داستان ها با ایمان – و همچنین غذا و نوشیدنی خوب همراه است.

داستان‌های ما خنده‌دار هستند، برخی تکان‌دهنده هستند، برخی دیگر آموزنده هستند – اما یک چیز مطمئن است: این کتاب مفید است! این شامل نکات عملی برای میزبانی مهمانی های شام است.

"وینیت و وینو" امسال از Post Hill Press منتشر می شود.

“Vignettes and Vino” امسال از Post Hill Press منتشر می شود.
(مورگنسترنز/”وینیت و وینو”)

برایان مورگنسترن یک وکیل، مشاور تجاری و مالک شرکت Win the Future Strategies, LLC، یک شرکت روابط عمومی و دولتی است. او معاون سابق مطبوعاتی کاخ سفید و معاون مدیر ارتباطات و همچنین معاون سابق دستیار وزیر خزانه داری در دوران دولت ترامپ است.

او به اجرای قانون کاهش مالیات و مشاغل و قانون CARES، تأیید قاضی دادگاه عالی و مشاوره به رئیس جمهور در طول کووید-۱۹، شورش ها و انتخابات ریاست جمهوری کمک کرد.

پرزیدنت دونالد جی ترامپ روز جمعه 20 نوامبر 2020 در دفتر بیضی شکل کاخ سفید تلفنی گفتگو می کند.  برایان مورگنسترن در سمت راست قرار دارد.

پرزیدنت دونالد جی ترامپ روز جمعه ۲۰ نوامبر ۲۰۲۰ در دفتر بیضی شکل کاخ سفید تلفنی گفتگو می کند. برایان مورگنسترن در سمت راست قرار دارد.
(عکس رسمی کاخ سفید توسط Shealah Craighead)

ترزا دیویس، یکی از مالکان Win the Future Strategies، LLC، از یک خانواده نظامی می آید. او مشاور ارشد سابق ارتباطات در کاخ سفید برای عملیات Warp Speed ​​و همچنین معاون سابق سخنگوی مطبوعاتی پنتاگون در دوران دولت ترامپ است.

“بدیهی است که نتیجه [of Election Night 2020] آن چیزی که ما می خواستیم نبود – اما در همان شب خاطرات فوق العاده ای ساختیم.”

او همچنین به عنوان مدیر ارتباطات برای نماینده تام کول، R-Okla خدمت کرد. – و در مسابقه Miss America به عنوان Miss District of Columbia 2014 شرکت کرد.

از این دستور کوکتل که آنها به طور انحصاری با فاکس نیوز دیجیتال به اشتراک گذاشته اند، او به فاکس نیوز دیجیتال گفت: “این دستور غذا با داستان من در کتاب مربوط به شب انتخابات ۲۰۲۰ در کاخ سفید همراه است.”

عکس برایان مورگنسترن و ترزا دیویس در کاخ سفید.

عکس برایان مورگنسترن و ترزا دیویس در کاخ سفید.
(مورگنسترنز/”وینیت و وینو”)

او افزود: “ما کوکتل های جشن درست کردیم و از شب با دوستانی از سراسر دولت لذت بردیم.”

او افزود: “بدیهی است که نتیجه آن چیزی نبود که ما می خواستیم – اما ما در همان شب خاطرات فوق العاده ای ساختیم.”

برایان مورگنسترن افزود: “ما این کتاب را قبل از اینکه وارد کتاب شود روی برخی از دوستان آزمایش کردیم – موفقیت بزرگی بود.”

یک کوکتل در یک لیوان و همچنین میوه های تازه در آنجا نشان داده شده است.  برایان مورگنسترن و ترزا دیویس می‌گویند که دستور پخت مرکبات مرکباتی خود را قبل از قرار دادن آن در کتابشان روی دوستانشان آزمایش کردند: "ضربه بزرگی بود."

یک کوکتل در یک لیوان و همچنین میوه های تازه در آنجا نشان داده شده است. برایان مورگنسترن و ترزا دیویس می گویند که آنها دستور پخت مرکبات مرکبات خود را قبل از قرار دادن آن در کتاب خود روی دوستانشان آزمایش کردند: “این یک موفقیت بزرگ بود.”

این زوج بر این باورند که هیچ چیز با یک غذای قرمز تند بهتر از یک نوشیدنی سبک، شیرین و حبابی مانند مرکبات سنگریا نیست.

این دستور پخت مرکبات سانگریا را در این بهار و تابستان از Morgensterns که در اینجا از “Vignettes and Vino” به اشتراک گذاشته شده است، امتحان کنید.

عناصر

۲ بطری ۷۵۰ میلی لیتری شراب رز خشک

۱ عدد لیمو، ورقه شده

۱ عدد لیمو ترش، برش خورده

۱ پرتقال، ورقه شده

۴ اونس براندی

۱۲ اونس آب آناناس

۱۲ اونس آب سودا (سلتزر)

میوه اضافی، برای تزئین

این دستور غذای مرکبات مرکباتی با طراوت از کتاب Morgensterns

این دستور غذای مرکبات مرکباتی با طراوت از کتاب Morgensterns “Vignettes and Vino” شامل برش هایی از لیمو، لیموترش و پرتقال – به علاوه آب آناناس است.

دستورالعمل ها

در یک پارچ بزرگ یا کاسه پانچ، همه مواد را مخلوط کنید.

در یخچال خنک کنید.

روی یخ با تزئین میوه سرو کنید.

لذت بردن!

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

این دستور غذا به طور انحصاری با مجوز از کتاب آینده، “Vignettes and Vino: Dinner Table Stories from the Trump House White with Recipes & Cocktail Pairings” نوشته برایان و ترزا مورگنسترن (Post Hill Press) ظاهر می شود. می توان آن را از اینجا پیش سفارش داد.