کووید، سلامت روان و مدارس: بچه های ما رنج می برند و همه چیز درست نیست


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

بزرگترین اشتباه سیاست داخلی در تاریخ اخیر آمریکا، تعطیلی طولانی مدت مدارس در طول همه گیری کووید-۱۹ و بی توجهی به رفاه جوانان ما است.

نیویورک تایمز اخیراً در مورد افزایش شیوع بیماری های روانی و خودکشی در بین نوجوانان در چند سال اخیر گزارش داده است.

آیا واقعاً به یک سال داده نیاز داشتیم تا به ما نشان دهیم که کودکان در حال رنج هستند؟

گزارش، ایالت ها برای پاسخگویی به تقاضای مورد انتظار برای راه اندازی مجدد خط بحران بحران به منابع بیشتری نیاز دارند

در حالی که تاریخچه تظاهرات معلمان و عدالت اجتماعی توجه بسیاری از رسانه ها را در اوایل بیماری همه گیر به خود جلب کرد، آسیب هایی که به کودکان وارد می شد کمتر سر و صدا می کرد.

افزایش مراجعات به سلامت روان توسط نوجوانان توسط Fair Health در آگوست ۲۰۲۰ از ارزیابی مطالبات بیمه در ماه مارس و آوریل در طول موج اول همه‌گیری گزارش شد، اما پزشکان اطفال و سایر کارشناسان ساکت ماندند.

داده های جهانی نشان داد که بازگشایی مدارس باعث افزایش انتقال ویروس در جامعه نمی شود. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری (CDC) حتی در وب‌سایت خود بیان می‌کنند که بازگشایی مدارس برای یادگیری حضوری، پیش از افزایش انتقال در جامعه نیست. اما شواهدی از مضرات تعطیلی در حال انباشته شدن بود.

اولویت دادن به بازگشت به حالت عادی برای فرزندان ما نه تنها خطر اضطراب، افسردگی و افکار خودکشی را کاهش می دهد، بلکه به طور بالقوه به شناسایی کودکی که در سکوت دست و پنجه نرم می کند کمک می کند.

با این حال، مدارس بسته ماندند. در اوایل سال ۲۰۲۲، ۱۰ درصد از تمام مدارس ایالات متحده هنوز نوعی آموزش از راه دور داشتند. خیلی ها هنوز این کار را می کنند. اولویت دادن به بازگشت به حالت عادی برای فرزندان ما نه تنها خطر اضطراب، افسردگی و افکار خودکشی را کاهش می دهد، بلکه به طور بالقوه به شناسایی کودکی که در سکوت دست و پنجه نرم می کند کمک می کند.

عواقب آن در حال افزایش است و ما فقط نوک کوه یخ را می بینیم.

یافته های مطالعه، مسائل مربوط به سلامت روان ممکن است منجر به خطر بیشتر برای موارد پیشرفت کووید-۱۹ شود

در اواخر سال ۲۰۲۱، جراح عمومی ایالات متحده توصیه ای در مورد بحران رو به رشد سلامت روان در جوانان آمریکا صادر کرد. کارشناسان برجسته سلامت روان در مورد فوریت با کمیته آموزش سنا صحبت کردند در مارس ۲۰۲۲.

افزایش بیماری روانی در نوجوانان مربوط به قبل از همه گیری است. انزوای اجتماعی از محدودیت‌های مرتبط با بیماری همه‌گیر، به مشکل سلامت روان موجود دامن زد، به‌ویژه در رابطه با خشونت با اسلحه در جوانان.

بر اساس گزارش مجله پزشکی نیوانگلند در سال ۲۰۲۰، خشونت با اسلحه بر تصادفات رانندگی به عنوان عامل اصلی مرگ در بین کودکان و نوجوانان در ایالات متحده پیشی گرفت.

داده های مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) نشان می دهد که از سال ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۰، مرگ و میر ناشی از اسلحه در میان کودکان، از جمله خودکشی، تیراندازی تصادفی، و قتل، نزدیک به ۳۰ درصد افزایش داشته است.

پرونده - آتلانتا، جورجیا در 28 آگوست 2011: نمای نزدیک از تابلوی ورودی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.  تابلویی که در نزدیکی بلوک 1700 جاده کلیفتون در آتلانتا، جورجیا، در محوطه دانشگاه اموری قرار دارد.  ترکیب عمودی.

پرونده – آتلانتا، جورجیا در ۲۸ آگوست ۲۰۱۱: نمای نزدیک از تابلوی ورودی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. تابلویی که در نزدیکی بلوک ۱۷۰۰ جاده کلیفتون در آتلانتا، جورجیا، در محوطه دانشگاه اموری قرار دارد. ترکیب عمودی.

در حالی که فاجعه اخیر در مدرسه ابتدایی در Uvalde، تگزاس، گفتگوی کنترل اسلحه را مطرح می کند، همه بچه هایی که بر اثر سلاح گرم می میرند در تیراندازی های دسته جمعی نمی میرند.

تیراندازی در مدرسه تگزاس: پاپ فرانسیس می گوید قتل عام هایی مانند UVALDE “دیگر نمی تواند رخ دهد”

ایمن کردن سلاح گرم در خانه امری اساسی است. اینکه چگونه کودکان هنوز آنها را در دست می گیرند و به طور تصادفی خود را می کشند، گیج کننده است و فقط می توان آن را به سهل انگاری بزرگسالان نسبت داد. علاوه بر ویرانی از دست دادن کودک، مجازات قضایی نیز باید در نظر گرفته شود تا از حوادث آینده جلوگیری شود.

اما قتل عمدی پیچیده تر است.

تیرانداز مدرسه تگزاس کیست؟ آنچه ما می دانیم

اما کودکان نیز عمداً با سرعت بیشتری خود را می کشند.

خودکشی به دومین عامل مرگ و میر در میان نوجوانان و نوجوانان تبدیل شده است. هنوز هم جوانان ما در اولویت قرار نمی گیرند.

تحقیقات نشان داده است که بیش از ۸۰ درصد از نوجوانانی که به دلیل خودکشی جان خود را از دست داده اند، در سال منتهی به مرگ خود با یک متخصص مراقبت های بهداشتی ملاقات داشته اند. متأسفانه، بازدیدهای روتین بهداشتی در سراسر همه گیری ۶۰ درصد کاهش یافت و هنوز به سطح قبل از همه گیری نرسیده است. حتی در حال حاضر، توصیه رسمی برای بررسی با بچه ها برای بررسی اینکه آیا آنها افکار خودکشی دارند وجود ندارد.

افزایش قتل در میان جوانان در طول همه گیری از اوج عواملی افزایش یافته است: کاهش بودجه از جنبش های پلیس، افزایش بیکاری، تعطیلی مدارس و کمبود منابع کافی برای حمایت. همه اینها در طول همه به افزایش خشونت کمک کرده است.

برای دریافت خبرنامه نظر اینجا را کلیک کنید

سیاست های بهداشت عمومی فرزندان ما را شکست داده است و برخی به دلیل آن جان خود را از دست داده اند.

در حالی که سلامت روان اهمیت دارد، با وجود بهترین تلاش ها و استراتژی های آینده، کودکان هرگز کاملاً از شر در امان نخواهند بود.

هیچکس بیشتر از پدر و مادرش به فکر بچه ها نیست. جنبش والدین در حال حاضر با مبارزه برای فرزندان ما در رابطه با برنامه درسی و محدودیت های ناشی از همه گیری آغاز شده است. باید به تقاضا برای محافظت از آنها در برابر سلاح گرم تبدیل شود.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

در سال ۲۰۲۰، تقریباً سه برابر بیشتر از سرطان، کودکان بر اثر اسلحه جان خود را از دست دادند. چرا مدارس ما با همان قدرت فرودگاه‌ها، سالن‌های موسیقی و دیگران حمایت نمی‌شوند؟ تصور کنید برای کاهش مرگ ناشی از سلاح گرم در کودکان همان بودجه و انگیزه ای را داشته باشیم که برای سرطان داریم؟

کنگره در حال بررسی دور دیگری از بودجه COVID-19 است که بیشتر آن صرف واکسن‌ها، درمان‌ها و آزمایش‌های ویروسی می‌شود. آنچه آمریکا واقعاً به آن نیاز دارد این است که برای کاهش خشونت با سلاح گرم در میان جوانان ما اقدام کند. این یک مشکل باینری نیست، بلکه چند عاملی است. زمان آن فرا رسیده است که پس از دو سال پیش که زیر پا گذاشته شده اند، اولویت بندی فرزندانمان را آغاز کنیم.

برای خواندن اطلاعات بیشتر از DR اینجا را کلیک کنید. نیکول سافیر