کوری پری از لایتنینگ شانس دومین قهرمانی جام استنلی را برای سومین سال متوالی از دست داد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

کوری پری، وینگر تامپا بی لایتنینگ، یکشنبه شب با شکست ۲-۱ این تیم در بازی ۶ مقابل کلرادو آوالانچ، وارد قلمروی بدبختی شد که به شانس آنها برای قهرمانی در جام استنلی پایان داد.

پری برای سومین بار پیاپی در جام استنلی بازی می کرد. او در مسابقات قهرمانی با دالاس استارز در سال ۲۰۲۰ و مونترال کانادینز در سال ۲۰۲۱ حضور داشت. هر دو بار در تیم هایی حضور داشت که به لایتنینگ شکست خوردند. این بار، او با تامپا بی بود و به آنها کمک کرد تا برای سومین عنوان متوالی به فینال بازگردند.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

کوری پری شماره 10 از تامپا بی لایتنینگ پس از باخت به تامپا بی لایتنینگ 2-1 در بازی ششم فینال جام استنلی NHL 2022 در آمالی آرنا در 26 ژوئن 2022 در تامپا، فلوریدا واکنش نشان می دهد.

کوری پری شماره ۱۰ از تامپا بی لایتنینگ پس از باخت به تامپا بی لایتنینگ ۲-۱ در بازی ششم فینال جام استنلی NHL 2022 در آمالی آرنا در ۲۶ ژوئن ۲۰۲۲ در تامپا، فلوریدا واکنش نشان می دهد.
(مایک کارلسون/گتی ایماژ)

با این حال، فایده ای نداشت.

لایتنینگ در شش بازی مقابل آوالانچ شکست خورد و پری سومین شانس خود را برای دومین قهرمانی جام استنلی از دست داد. او در سال ۲۰۰۷ با آناهیم داکس یک عنوان به دست آورد.

جام STANLEY 2022: AVALANCHE HOLD OFF LIGHTNING در بازی ۶ برای عنوان سوم

استیون استامکوس شماره 91 از تامپا بی لایتنینگ با کوری پری شماره 94 از تیم مونترال کانادا دست می دهد پس از اینکه تامپا بی لایتنینگ در بازی پنجم تیم مونترال را شکست داد و بهترین بازی از سری هفت بازی را با نتیجه 4-1 در جریان فینال جام استنلی برد. پلی آف جام استنلی 2021 در آمالی آرنا در 7 ژوئیه 2021 در تامپا، فلوریدا.

استیون استامکوس شماره ۹۱ از تامپا بی لایتنینگ با کوری پری شماره ۹۴ از تیم مونترال کانادا دست می دهد پس از اینکه تامپا بی لایتنینگ در بازی پنجم تیم مونترال را شکست داد و بهترین بازی از سری هفت بازی را با نتیجه ۴-۱ در جریان فینال جام استنلی برد. پلی آف جام استنلی ۲۰۲۱ در آمالی آرنا در ۷ ژوئیه ۲۰۲۱ در تامپا، فلوریدا.
(Scott Audette/NHLI از طریق Getty Images)

او در اواخر بازی یکشنبه شب یک فرصت شوت داشت تا دروازه‌بان کلرادو، دارسی کومپر را با یک گل پشت سر بگذارد، اما خیلی دور بود. تامپا بای در وقت سوم دو شوت به سمت دروازه داشت تا اینکه در ۲ دقیقه مانده به پایان بازی، آندری واسیلوسکی را بکشد.

الکس کیلرن شماره 17 از تامپا بی لایتنینگ اسکیت می زند با پوک در منطقه خنثی در حالی که کوری پری شماره 10 از ستاره های دالاس بازی را در دوره دوم بازی ششم فینال جام NHL Stanley بین تامپا بی لایتنینگ و دالاس دنبال می کند. ستاره در Rogers Place در 28 سپتامبر 2020 در ادمونتون، آلبرتا، کانادا.

الکس کیلرن شماره ۱۷ از تامپا بی لایتنینگ اسکیت می زند با پوک در منطقه خنثی در حالی که کوری پری شماره ۱۰ از ستاره های دالاس بازی را در دوره دوم بازی ششم فینال جام NHL Stanley بین تامپا بی لایتنینگ و دالاس دنبال می کند. ستاره در Rogers Place در ۲۸ سپتامبر ۲۰۲۰ در ادمونتون، آلبرتا، کانادا.
(اندی دولین/NHLI از طریق گتی ایماژ)

پری در طول فصل ۲۰۲۱-۲۲۲ بازی خوبی برای لایتنینگ ارائه داد. او در تمام ۸۲ بازی برای تامپا بای بازی کرد و ۱۹ گل به ثمر رساند و ۲۱ پاس گل نیز به ثبت رساند. ۱۹ گل پری بیشترین گلزنی او از فصل ۱۷-۲۰۱۶ با داکس بوده است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

او در مرحله پلی آف در ۲۲ بازی با ۶ گل و ۵ پاس گل به میدان رفت.