کوری سیگر دو بار برای رنجرز در پیروزی مقابل رویالز هومر زد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

کوری سیگر قبل از اینکه پارک را به خانه بخواند، در زمین گلوب لایف فیلد در حال اجرای خانه بود. Shortstop اکنون اولین بازی چند هومر خود را با تگزاس رنجرز دارد.

سیگر در هر یک از دو ضرب اول خود با هومرهای انفرادی ۰ به ۱۶ افت کرد، مارتین پرز ۶ اینینگ ۱/۳ جامد به ثبت رساند و رنجرز با پیروزی ۶-۴ مقابل کانزاس سیتی، میزبان ۹ بازی خود را باز کرد. رویالز سه شنبه شب

کریس وودوارد، مدیر رنجرز، گفت: “کوری، او به سمت شما ادامه خواهد داد… او تسلیم نمی شود. و این در هر زمین بازی است. او سعی می کند به توپ آسیب برساند، او سعی می کند تا جایی که می تواند به توپ ضربه بزند.” . خوشحالم که می بینم او نتایجی می گیرد.»

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

کوری سیگر، بازیکن تگزاس رنجرز، پس از اینکه در سومین دوره بازی بیس بال مقابل تیم رویالز کانزاس سیتی، در آرلینگتون، تگزاس، به صورت انفرادی در خانه به میدان رفت، به میدان می‌رود.

کوری سیگر، بازیکن تگزاس رنجرز، پس از اینکه در سومین دوره بازی بیس بال مقابل تیم رویالز کانزاس سیتی، در آرلینگتون، تگزاس، به صورت انفرادی در خانه به میدان رفت، به میدان می‌رود.
(AP Photo/Tony Gutierrez)

پس از حرکت در مسیر مخالف به مرکز چپ برای یک شوت انفرادی دو طرفه در اینینگ اول تا تگزاس برای ماندن پیش بیفتد، هومر برتری سیگر در مرکز سوم به راست نتیجه را ۴-۰ کرد.

هر شش نفر از هومرهای او در این فصل به استادیوم آمده‌اند، جایی که دو فصل پیش در پلی‌آف بی‌طرف، او در ۱۶ بازی برای لس‌آنجلس داجرز هفت هومر زد و MVP هر دو سری مسابقات قهرمانی NL و سری جهانی بود.

اما سیگر در چهار بازی قبلی بدون ضربه بود تا میانگین ضربات خود را به ۰.۲۳۱ کاهش دهد.

سیگر که در زمستان با قراردادی ۳۲۵ میلیون دلاری و ۱۰ ساله به تگزاس ملحق شد، گفت: “این فقط یک شب تهاجمی خوب در همه جا بود. می دانید، ما در نیویورک فرصت هایی داشتیم و هرگز احساس نکردیم که به آن ضربه بزرگ رسیده ایم.” . “بنابراین به نوعی بیرون آمدن و زودتر سوار شدن بر روی تخته و قدم زدن، کسب موفقیت‌های بزرگ، به نوعی باعث شد که ما به سرعت حرکت کنیم.”

تگزاس سه سینگل متوالی از برد کلر (۱-۳) بعد از هومر دو اوت سیگر در اولین بازی داشت، با ضربه دو ران کوله کالهون نتیجه را ۳-۰ کرد. رنجرز در حال انجام یک سری سه بازی مقابل یانکی ها بود که هر دو تیم در مجموع پنج ران داشتند – نیویورک دو بازی را برد.

پرز (۱-۲) بدون راه رفتن شش ضربه را زد و با چهار دوش متهم شد، اما تنها یک بار به دست آمد. چپ دست تنها دو دوش به دست آورده در ۲۶ ۱/۳ اینینگ برای ۰.۶۸ ERA چهار شروع آخر خود را مجاز کرده است.

وودوارد گفت: “مارتین همان کاری را انجام می‌دهد که مارتین انجام می‌دهد. او واقعاً خوب بازی می‌کند.” منظورم این است که او به نوعی از زمین مسابقه خارج شد، اما هنوز فکر می‌کردم چیزهای زیادی برای او باقی مانده است.»

رویالز که سه بازی متوالی و هشت بازی از ۱۰ باخت را پشت سر گذاشته است، در بازی هفتم با چارلی کولبرسون بازیکن پایه سومی که در بازی‌های متوالی اشتباه می‌کرد، سه بازی کسب نشده را به ثمر رساند.

جو بارلو برای ششمین سیو خود در فرصت‌های متعدد، از جمله ضربه شیرجه‌ای کالهون از لاینر ویت مریفیلد در شکاف مرکز راست برای دومین اوت، نهم عالی انجام داد.

کلر شش دوش (پنج به دست آمده) و ۹ ضربه در ۵ اینینگ ۲/۳، با سه ضربه زدن و یک راه رفتن مجاز کرد. ERA فصل راست‌دست‌ها تقریباً یک دور بالا رفت – از ۱.۷۴ به ۲.۷۰.

مایک ماتنی، مدیر رویالز گفت: “او هر چه می رفت بهتر می شد. چند زمین که او دوست دارد دوباره داشته باشد.” واضح است که یکی از توپ‌های سریع در خانه. او دو اوت سریع با بازی‌های خوب پشت سرش می‌گیرد و سپس توپ بیش از حد از صفحه خارج می‌شود.»

رهبری چپ

پرز پس از ۱۰۶ زمین با برتری ۶-۲ از زمین خارج شد. او دو بار در سه شروع قبلی خود از بازی های بدون گل خارج شد – هفت اینینگ در فیلادلفیا چهارشنبه گذشته و شش اینینگ مقابل اوکلند – و پس از هفت اینینگ بازی ۱-۱ مقابل هیوستون را ترک کرد.

WITT Homecoming

بابی ویت جونیور، بازیکن تازه کار رویالز، اولین بازی خود را در کمتر از ۱۵ مایلی جایی که به دبیرستان می رفت، مقابل رنجرز انجام داد. دومین انتخاب کلی در پیش نویس آماتور ۲۰۱۹، پسر بابی ویت پارچ اسبق تگزاس است که با بقیه خانواده و دوستان زیادی در آنجا حضور داشت.

ویت ۲۱ ساله پیشتاز شد و با توقف کوتاه بازی کرد، تنها دومین شروع او پس از ۲۴ بازی در پایه سوم بود. او با سه ضربه ۰ بر ۴ رفت. او بازی را با ضربه زدن در ۹ زمین در بت در مقابل پرز باز کرد، زمانی که در پنج زمین خطا کرد، یکی با رانندگی از خط زمین چپ که فقط چند متر با هومر بودن فاصله داشت. دو ضربه اول رنجرز به ویت زمین خوردند.

اتاق مربی

رویالز: سالوادور پرز ابتدا در تولد ۳۲ سالگی خود به عنوان شکارچی در ترکیب حضور داشت، اما برای سومین بازی متوالی به بازیکن تعیین شده تغییر مکان داد. پرز از زمانی که یکشنبه اولین بازی دو سر را گرفت، با ناراحتی پای راست دست و پنجه نرم کرد.

رنجرز: کاچر میچ گارور به دلیل کشیدگی عضله خم کننده ساعد سمت راست در لیست ۱۰ روزه مصدومان قرار گرفت، به طور عطف به ماسبق تا دوشنبه. تیم امیدوار است که دارو و استراحت مشکل بازوی پرتاب او را کاهش دهد. … RHP Jon Grey که دوشنبه شروع خود را به دلیل درد زانو ترک کرد، روز سه شنبه احساس خوبی داشت و به نظر می رسد در مسیر برنامه ریزی بعدی خود قرار است شنبه در برابر بوستون شروع کند.

تا بعدی

هر دو تیم انتظار دارند برای دومین بازی این مجموعه از یک بازکننده استفاده کنند، که بعد از یک آخر هفته که هر دو بارندگی های متوالی داشتند، یکشنبه دو سر بازی کردند و سپس دوشنبه در روزی که قرار بود روز تعطیل باشد، بازی های آرایشی داشتند.