کوئینن ویلیامز، مربی خط دفاعی جت، در کناره‌ها با یکدیگر تبادل نظر می‌کند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

نیویورک جتس در نیمه اول مقابل سینسیناتی بنگالز با مشکل مواجه شد و به نظر می‌رسید که تنش‌ها در کناره‌ها در دیدار هفته سوم دو تیم در روز یکشنبه شعله‌ور شد.

کوئینن ویلیامز، خط دفاعی جت، در حال گفتگوی فشرده با آرون وایتکاتن، مربی خط دفاعی در شروع کوارتر دوم دیده شد. جو میکسون در پایان کوارتر اول بنگال ها را ۱۴-۶ جلو انداخت.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

کوئینن ویلیامز، خط دفاعی (95) از نیویورک جتس پس از اخراج در بازی پیش فصل مقابل نیویورک جاینتز در استادیوم مت لایف در شرق رادرفورد، نیوجرسی، در 28 اوت 2022 جشن می گیرد.

کوئینن ویلیامز، خط دفاعی (۹۵) از نیویورک جتس پس از اخراج در بازی پیش فصل مقابل نیویورک جاینتز در استادیوم مت لایف در شرق رادرفورد، نیوجرسی، در ۲۸ اوت ۲۰۲۲ جشن می گیرد.
(جمی اسکوایر/گتی ایماژ)

ویلیامز و وایت کاتن رو در رو دیده شدند و بر سر یکدیگر فریاد زدند. سولومون توماس، شلدون رانکینز و ناتان شپرد مجبور شدند بین بازیکن و مربی وارد شوند.

Whitecotton 10 سال سابقه مربیگری NFL دارد. او فصل گذشته با حضور رابرت صالح به عنوان سرمربی به جتس پیوست. ویلیامز در سال ۲۰۲۱ یک بازیکن جایگزین Pro Bowl بود. Whitecotton سه ایستگاه قبلی NFL دارد – San Francisco 49ers، Jacksonville Jaguars و Buffalo Bills.

تیلور لوان تایتان پس از آسیب دیدگی زانو در مقابل بیل، برای فصل بیرون نمی رود

آرون وایتکاتن، مربی خط دفاعی نیویورک جتز، در بازی مقابل نیوانگلند پاتریوتز در استادیوم ژیلت در فاکسبورو، ماساچوست، در 24 اکتبر 2021 نشان داده می شود.

آرون وایتکاتن، مربی خط دفاعی نیویورک جتز، در بازی مقابل نیوانگلند پاتریوتز در استادیوم ژیلت در فاکسبورو، ماساچوست، در ۲۴ اکتبر ۲۰۲۱ نشان داده می شود.
(Fred Kfoury III/Icon Sportswire از طریق Getty Images)

سینسیناتی پس از اینکه جت ها در آخر هفته گذشته کلیولند براونز را شکست دادند، در نیمه اول با نتیجه ۲۰-۹ پیش افتاد.

ویلیامز در نیمه دوم دو تکل و یک اخراج داشت.

جو بارو در نیمه اول دو تاچ داون ارسال کرد – یکی به تایلر بوید و دیگری به سماجه پرین. او ۱۴ بر ۲۵ با ۲۱۵ یاردی پاس در زنگ بود. تی هیگینز با پنج شکار به مدت ۹۳ یارد تیم را در دریافت دریافت هدایت کرد.

کوئینن ویلیامز از نیویورک جتز در طول بازی پیش فصل مقابل فیلادلفیا ایگلز در فیلد مالی لینکلن در فیلادلفیا در 12 اوت 2022 از کناره ها نگاه می کند.

کوئینن ویلیامز از نیویورک جتز در طول بازی پیش فصل مقابل فیلادلفیا ایگلز در فیلد مالی لینکلن در فیلادلفیا در ۱۲ اوت ۲۰۲۲ از کناره ها نگاه می کند.
(میچل لف/گتی ایماژ)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

جو فلاکو، مدافع جت، ۱۴ بر ۲۵ با ۱۳۲ یاردی پاس و یک مهار در نیمه اول بود.