کهنه سرباز نیروی هوایی برنده مقدماتی شد و نامزد شد تا تنها زن سیاهپوست جمهوری خواه کنگره شود


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

جنیفر-روث گرین، کهنه سرباز نیروی هوایی، روز سه شنبه در انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان در ناحیه اول کنگره ایندیانا پیروز شد، و وارد یک رقابت انتخاباتی عمومی شد که در آن او برای تبدیل شدن به تنها زن سیاهپوست جمهوری خواه در کنگره رقابت می کند.

گرین در بیانیه‌ای در اوایل چهارشنبه پس از او به فاکس نیوز دیجیتال گفت: «من برای اصول جمهوری‌خواهان مبارزه خواهم کرد و نشان خواهم داد که چگونه به همه آمریکایی‌ها بدون در نظر گرفتن تفاوت‌هایمان سود می‌رسانند». پیروزی اولیه سه شنبه شب.

من به عنوان یک زن آفریقایی آمریکایی و تنها زن جمهوری‌خواه آفریقایی آمریکایی در مجلس در صورت انتخاب، می‌توانم پیام‌رسان متفاوت و مؤثرتری برای انتقال اصول محافظه‌کارانه به رأی‌دهندگانی باشم که معمولاً از جمهوری‌خواهان حمایت نمی‌کنند.» نماینده میا لاو، آر یوتا، اولین زن سیاهپوستی بود که به عنوان یک جمهوری خواه به کنگره انتخاب شد و از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۹ خدمت کرد.

جنیفر-روث گرین، نامزد جمهوری خواهان برای ناحیه 1 کنگره ایندیانا.

جنیفر-روث گرین، نامزد جمهوری خواهان برای ناحیه ۱ کنگره ایندیانا.
(کمپین جنیفر-روث گرین)

گرین اصرار داشت که بحران هایی که آمریکا در دوران ریاست جمهوری بایدن با آن مواجه است باید آمریکایی ها را با هر پیشینه ای متحد کند.

راهپیمایی برای زندگی از «برابری» حمایت می کند زیرا سقط جنین به طور نامتناسبی بر اقلیت ها تأثیر می گذارد

او گفت: «مردم با هر پیشینه و رنگی اکنون می توانند ببینند که برنامه بایدن-پلوسی چقدر برای آمریکا بد است. “تورم بالاترین رقمی است که در بیش از ۴۰ سال گذشته بوده است. قیمت بنزین به بالاترین حد خود رسیده است. بسیاری از جوانان در تعجب هستند که آیا هرگز قادر به خرید خانه خواهند بود.”

وی افزود: مردم آمریکا باهوش هستند و می توانند خودشان فکر کنند. نیازی نیست که به آنها گفته شود که چگونه بر اساس سن، نژاد یا جنسیت رای دهند.

جنیفر-روث گرین، نامزد جمهوری خواهان برای ناحیه 1 کنگره ایندیانا.

جنیفر-روث گرین، نامزد جمهوری خواهان برای ناحیه ۱ کنگره ایندیانا.
(کمپین جنیفر-روث گرین)

گرین اصرار داشت: «من از دست دادن به مردم حمایت می‌کنم، نه از دست دادن. به جای اینکه برنامه های رفاهی خود را بر اساس تعداد افرادی که به آنها کمک می کنند قضاوت کنیم، باید آنها را بر اساس تعداد افرادی که دوباره روی پای خود ایستاده اند و به خودکفایی می رسند قضاوت کنیم. پلتفرم کمپین او خواستار مسئولیت مالی، اصلاحات بازار آزاد و محدودیت در مقررات دولتی است.

گرین همچنین موضع دموکرات ها در مورد سقط جنین را “افراطی” و “غیر قابل لمس” محکوم کرد و اظهار داشت که علم از موضع طرفدار زندگی حمایت می کند. او همچنین به تأثیر نامتناسب سقط جنین بر جامعه سیاه پوست اشاره کرد.

کاخ سفید در آستانه انتخابات میان‌دوره‌ای علی‌رغم تورم بالا و قیمت گاز، «رونق کسب‌وکارهای کوچک» را اعلام می‌کند

او به فاکس نیوز دیجیتال گفت: «من بی شرمانه طرفدار زندگی هستم. “علم نشان می دهد که زندگی از لقاح شروع می شود و یک کودک در رحم یک انسان متمایز، در حال رشد و کامل است. من موضع دموکرات های واشنگتن در مورد سقط جنین را کاملاً افراطی و دور از دسترس می دانم.”

وی افزود: «مردم آمریکا از سقط جنین بر حسب تقاضا تا لحظه تولد با هزینه مالیات دهندگان حمایت نمی کنند. سقط جنین بیش از همه بر جامعه آفریقایی-آمریکایی تأثیر منفی می گذارد و من همچنان علیه آن صحبت خواهم کرد.»

جنیفر-روث گرین، نامزد جمهوری خواهان برای ناحیه 1 کنگره ایندیانا.

جنیفر-روث گرین، نامزد جمهوری خواهان برای ناحیه ۱ کنگره ایندیانا.
(کمپین جنیفر-روث گرین)

گرین قبلاً این ادعا را که سیاه‌پوستان آمریکایی نمی‌توانند یا نخواهند برای رای دادن کارت شناسایی دریافت کنند، “توهین آمیز” و “شرم آور” محکوم کرده بود. او گفت که رای دهندگان سیاه پوست “یکپارچه نیستند” و تاکید کرد که جمهوری خواهان می توانند با آنها تهاجم کنند.

گرین، فارغ التحصیل سال ۲۰۰۵ از آکادمی نیروی هوایی ایالات متحده، به عنوان فرمانده مأموریت ضد جاسوسی در بغداد در جریان عملیات آزادی عراق خدمت کرد. پس از استقرار، او به عنوان معاون یک فرماندهی هسته ای خدمت کرد. او پس از دوازده سال از ارتش بازنشسته شد، اما در حال حاضر در گارد ملی هوایی ایندیانا خدمت می کند.

او به عنوان یک معلم به جامعه خود خدمت می کند و MissionAero Pipeline را تأسیس کرد، یک شرکت غیرانتفاعی برای رسیدن به جوانان در معرض خطر که به دنبال تغییر زندگی، الهام بخشیدن به مشاغل STEM، و قرار دادن دانش آموزان در مسیر یادگیری در صنعت هوافضا است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

گرین با یک نبرد سخت در ناحیه ۱ کنگره ایندیانا روبرو است. یک جمهوری خواه از سال ۱۹۲۸ تاکنون موفق به کسب کرسی نشده است. فرانک مروان، رئیس دموکرات، با کسب ۵۶.۶ درصد آرا در انتخابات ۲۰۲۰ پیروز شد.

تام ایمر، رئیس کمیته ملی جمهوری خواه کنگره آمریکا روز سه شنبه در بیانیه ای گفت: «به جنیفر-روث گرین به خاطر پیروزی اولیه اش تبریک می گویم. جنیفر-روث یک پیشرو، کهنه کار و کاندیدای عالی برای قرمز کردن این صندلی در ماه نوامبر است.