کمپین DeSantis هشدار می دهد که کمک های مالی به PAC “Ready for Ron” به نفع انتخاب مجدد فرماندار فلوریدا نیست.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

اولین بار در FOX: کمپین انتخاب مجدد فرماندار ران دیسانتیس به اهداکنندگان جمهوری خواه فلوریدا هشدار می دهد که کمک های ارسال شده به “آماده برای رون”، یک کمیته اقدام سیاسی فدرال که اخیراً تشکیل شده است، “به نفع فرماندار دیسانتیس یا انتخاب مجدد وی نیست.”

این نامه که توسط فاکس نیوز به دست آمده و توسط تیم سیاسی DeSantis تأیید شده است، تأکید می کند که PAC جدید “ظاهراً در حال درگیر شدن در یک کمپین رسانه ای تهاجمی برای تبلیغ خود، اجرای تبلیغات سیاسی و به طور فعال درخواست کمک از طرفداران فرماندار DeSantis است.”

اما بنجامین گیبسون، مشاور حقوقی کمپین انتخابات مجدد DeSantis 2022، در نامه استدلال کرد که “در واقعیت، PAC فعالانه منابع مالی را دریافت می کند. دور از فرماندار DeSantis و تلاش های او برای انتخاب مجدد. این نوع سازمان‌ها در حالی که احتمالاً نیت خوبی دارند، تمایل دارند حمایت‌هایی را که معمولاً مستقیماً به نامزد ارائه می‌شود، آدم‌خواری کنند.»

PAC «آماده برای RON» که اخیراً تشکیل شده است، از دسانتیس می خواهد در سال ۲۰۲۴ اجرا شود.

و گیبسون به اهداکنندگان یادآوری کرد که “تنها راهی که حامیان فرماندار دیسانتیس می توانند اطمینان حاصل کنند که از کمک آنها برای حمایت از فرماندار و/یا دستور کار او استفاده می شود، اهدای مستقیم به کمپین رون دیسانتیس برای فرماندار یا به دوستان ران دیسانتیس است. کمیته سیاسی که فرماندار دیسانتیس و سیاست های محافظه کارانه او را تبلیغ می کند.”

ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا برای مصاحبه با فاکس نیوز دیجیتال در تالاهاسی، فلوریدا در 7 فوریه 2022 می‌نشیند.

ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا برای مصاحبه با فاکس نیوز دیجیتال در تالاهاسی، فلوریدا در ۷ فوریه ۲۰۲۲ می‌نشیند.
(اخبار فاکس)

در عنوان نامه تاکید شده است که فرماندار و کمپین انتخاباتی وی “به هیچ نهاد سیاسی فدرال وابسته نیستند و فرماندار دیسانتیس نیز اجازه انجام هیچ گونه فعالیت سیاسی فدرال از جانب او را نداده است.”

کمپین DeSantis به فاکس نیوز گفت که این نامه برای گروه اولیه حامیان و متحدان کلیدی و افرادی که در مورد “آماده برای رون” پرس و جو کرده اند ارسال شده است.

دیسانتیس، نماینده سابق کنگره که در سال ۲۰۱۸ با اختلاف اندک به عنوان فرماندار انتخاب شد، در حالی که برای انتخاب مجدد نامزد می شود، به یک غول جمع آوری کمک مالی تبدیل شده است و در این دوره بیش از ۱۰۰ میلیون دلار به دست آورده و جمع آوری کمک های مالی دموکرات ها را که امیدوارند او را در انتخابات عمومی نوامبر به چالش بکشند، کاهش داده است.

اولین بار در FOX: دسانتیس یک رکورد جدید جمع آوری کمک های مالی ماهانه ایجاد می کند

فرماندار طی دو سال گذشته شاهد افزایش محبوبیت خود در میان رای دهندگان جمهوری خواه در ایالت خود و سراسر کشور بوده است، که تا حد زیادی به لطف مخالفت بی وقفه او علیه محدودیت های COVID-19 در بحبوحه همه گیری ویروس کرونا و همچنین اقدامات تهاجمی او در جنگ های فرهنگی است. . در حالی که دیسانتیس مکرراً صحبت ها در مورد احتمال نامزدی جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ را رد کرده است، کارشناسان او را به عنوان یک رقیب احتمالی کاخ سفید می دانند.

گروه Ready for Ron PAC که ظاهراً قصد دارد دیسانتیس را برای کاخ سفید در سال ۲۰۲۴ تهیه کند، رهبری اد رولینز را بر عهده دارد – رئیس کمپین انتخاباتی مجدد رئیس جمهور سابق رونالد ریگان در سال ۱۹۸۴ که چندین دهه بعد PAC آمریکای بزرگ را اداره کرد که از آن زمان حمایت کرد. -رئیس جمهور دونالد ترامپ در انتخابات ۲۰۲۰ – و لیلیان رودریگز باز، وکیل استیناف میامی و فعال محافظه کار. این دو با هم همکاری کردند تا طومار آنلاین را برای جمع آوری امضاهایی که دیسانتیس را تشویق می کند تا نامزدی ریاست جمهوری ۲۰۲۴ را اعلام کند، آغاز کنند.

رولینز ماه گذشته به فاکس نیوز گفت: “ما فکر می کنیم دیسانتیس یک نامزد بسیار قوی است. او تلاش های زیادی را در دستور کار رئیس جمهور ترامپ انجام خواهد داد.”

رولینز گفت که کمیته او به عنوان منبعی برای حامیان DeSantis عمل خواهد کرد که امیدوارند فرماندار فلوریدا در نهایت کمپین ریاست جمهوری را راه اندازی کند و همچنین به ایجاد زیرساخت حمایت ملی کمک کند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

کمپین DeSantis، در این نامه، به انواع دیگری از فعالیت‌ها اشاره کرد که «به نظر می‌رسد در حمایت از فرماندار DeSantis هستند، اما در واقعیت، منابعی را مصرف می‌کنند که می‌توانند به کمپین بروند»، با اشاره به تاجران آنلاین که اقلامی را با آرم کمپین DeSantis می‌فروشند. و از نام یا شباهت فرماندار بر روی اقلام خود استفاده کنند.

در نامه آمده است: «در حالی که این مطمئناً نشانه‌ای از حمایت گسترده و مشتاقانه از رون دیسانتیس است، اما مستقیماً به نفع کمپین وی برای فرمانداری نیست.»