کمدین دیو چاپل هنگام اجرای برنامه در هالیوود بول در لس آنجلس روی صحنه حمله کرد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

دیو چاپل، کمدین سه شنبه شب در حین اجرای برنامه در لس آنجلس پس از اینکه مردی روی صحنه پرید، مورد حمله قرار گرفت. بر اساس گزارش ها، فرد مهاجم در این حمله مجروح شد و با آمبولانس منتقل شد.

به نظر می رسد ویدئوهای این حادثه مرد را در حال پریدن به روی صحنه در هالیوود بول، جایی که چاپل در حال اجرای برنامه استندآپ خود برای تور نتفلیکس یک شوخی است، نشان می دهد، زمانی که سعی کرد با کمدین مقابله کند.

لس آنجلس: حداقل ۱ افسر پلیس در جریان درگیری با معترضان حقوق سقط جنین مجروح شد

به نظر می رسد فیلم ها نشان می دهد که او به سرعت توسط نیروهای امنیتی و سایر افراد، که به نظر می رسید مکرراً در خارج از صحنه به مرد ضربه زدند، بردند.

بلافاصله پس از حمله، چاپل روی صحنه ماند و از نیروهای امنیتی تشکر کرد، قبل از اینکه در مورد این حادثه شوخی کند و فردی را که به او حمله کرده به عنوان “مرد ترنس” توصیف کند.

ویل اسمیت برای تمرین یوگا، مدیتیشن پس از اسکار به هند سفر کرد: گزارش

دیو چاپل: نزدیکتر.  ج  متیو بیتتون

دیو چاپل: نزدیکتر. ج متیو بیتتون
(متیو بیتتون/نتفلیکس)

چاپل در برنامه استندآپ خود چندین شوخی در مورد جامعه ترنس می کند و حتی در اجرای سه شنبه شب به خود می بالید که اخیراً مجبور شده است امنیت خود را در میان تهدیدهای جدید افزایش دهد.

عکس فایل: مردی هنگام شرکت در تجمعی در حمایت از انصراف کارمندان تراجنسیتی نتفلیکس پلاکاردی در دست دارد. "در همبستگی بایستید" برای اعتراض به پخش برنامه ویژه کمدی جدید کمدین دیو چاپل، در لس آنجلس، کالیفرنیا، ایالات متحده، 20 اکتبر 2021. رویترز/ماریو آنزوونی/عکس فایل

عکس فایل: مردی هنگام شرکت در تجمعی در حمایت از انصراف کارمندان تراجنسیتی نتفلیکس “Sist Up in Solidarity” در اعتراض به پخش فیلم کمدی جدید کمدی کمدین دیو چاپل، در لس آنجلس، کالیفرنیا، ایالات متحده در ۲۰ اکتبر ۲۰۲۱، پلاکاردی در دست دارد. رویترز/ماریو آنزوونی/عکس فایل
(رویترز/ماریو آنزوونی/عکس فایل)

گزارش شده است که این حمله زمانی رخ داد که چاپل در حال پایان دادن به نمایش خود بود.

برای ثبت نام در خبرنامه سرگرمی اینجا را کلیک کنید

به نظر می‌رسد ویدئوی دیگری نشان می‌دهد که مهاجم توسط امدادگران دور می‌شود و جمعیتی از مردم او را هو می‌کنند و او را ناسزا می‌گویند. چندین خودروی پلیس و اورژانس در محل برگزاری در فیلم های مختلف دیده می شوند.

پلیس گفت که حداقل یک نفر که به اسلحه و چاقو مسلح بود، در پی این حمله بازداشت شد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

دیو چاپل: نزدیکتر.  ج  متیو بیتتون

دیو چاپل: نزدیکتر. ج متیو بیتتون
(متیو بیتتون – NETFLIX)

Chappelle تور خود را در اواخر این ماه در ساحل شرقی با رویدادی در Etess Arena در هتل هارد راک و کازینو در آتلانتیک سیتی، نیوجرسی در ۲۸ می ادامه خواهد داد.

این یک داستان در حال توسعه است. لطفا برای بهروزرسانی دوباره بررسی کنید.