کشته شدن پدر تفنگدار دریایی در خروج از افغانستان: این هزینه معامله ما با طالبان بود


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

گروهبان کارکنان نیروی دریایی تیلور هوور یکی از ۱۳ نظامی آمریکایی بود که در جریان عقب نشینی ایالات متحده از افغانستان نزدیک به یک سال پیش کشته شدند.

دارین هوور به “Fox & Friends First” پیوست تا زندگی پسرش را پس از حمله هواپیمای بدون سرنشین که منجر به کشته شدن یکی از رهبران القاعده در کابل شد، بازتاب دهد.

“شما طالبان را دارید که ما برای پایان دادن به جنگ ۲۰ ساله با آنها معامله کردیم، که باعث شد ما به آن پایان دهیم. اما به چه قیمتی؟ و این به قیمت چند هزار سرباز ما تمام شد. و هوور به تاد پیرو و کارلی شیمکوس گفت: متأسفانه این به قیمت پسر من و ۱۲ نفر دیگر که همراه او بودند تمام می شود.

بایدن بر مرگ رهبر القاعده پیروز شد، اما ترامپ را به خاطر بیرون کردن سلیمانی محکوم کرد.

تیلور هوور تفنگدار دریایی سقوط کرده

تیلور هوور تفنگدار دریایی سقوط کرده
(اخبار فاکس)

در ضمن، الف عضو جمهوری خواه کنگره به دولت بایدن هشدار می دهد که گزارش های پس از اقدام در مورد عقب نشینی نظامی ناموفق و مرگبار رئیس جمهور از افغانستان را دریغ نکند.

نماینده تد بود، RN.C. نامه ای به وزیر دفاع لوید آستین فرستاد و از وزارت دفاع (DOD) گزارش‌های مربوط به عقب‌نشینی از افغانستان را منتشر کند و از آن‌ها خودداری نکند، زیرا بنا بر گزارش‌ها این وزارت در حال بررسی بود.

باد در بیانیه‌ای سه‌شنبه به فاکس نیوز دیجیتال گفت: «خروج فاجعه‌بار دولت بایدن از افغانستان جان ۱۳ تفنگدار دریایی، متحدان غیرنظامی بی‌شماری افغان را تمام کرد و ضعف آمریکا را به‌طور کامل نشان داد.

در نامه منحصرا به دست آمده است توسط فاکس نیوز دیجیتال، باد که «۱۱ ماه از مدیریت نادرست خروج نیروهای آمریکایی از افغانستان توسط دولت بایدن می گذرد» و سؤالات اساسی این خروج «بی پاسخ مانده است، و رهبری وزارت دفاع (DOD) بینش کمی به این موضوع ارائه کرده است. مردم در مورد چگونگی شکست در اطلاعات و اعدام.

هوور گفت که می خواهد پسرش تیلور به خاطر قلب بزرگ و میهن پرستی اش در یادها بماند. تیلور در انفجاری در خارج از فرودگاه کابل کشته شد که ۱۷۰ غیرنظامی افغان کشته شدند. بسیاری فرودگاه را در تلاشی ناامیدانه برای فرار از کشور شلوغ کرده بودند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

او افزود: “آن بچه به معنای واقعی کلمه قلب شیری داشت و در محافظت از خانواده خود و کسانی که دوستشان داشت بسیار وحشی بود. او بسیار ضد قلدر بود.”

او سرشار از عشق، پر از احترام و سرشار از میهن پرستی برای این کشور و مردانی بود که رهبری و آموزش دیدند و دست به دست هم دادند.»

هیوستون کین از فاکس نیوز در این گزارش مشارکت داشته است