کریشل استوز، ستاره فیلم «Selling Sunset» رابطه عاشقانه خود با جی فلیپ، موسیقیدان استرالیایی را تایید کرد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

کریشل استوز تایید کرد که در اولین دیدار مجدد “Selling Sunset” که نیمه شب از نتفلیکس پخش شد، با درامر غیر دودویی استرالیایی G Flip رابطه جدیدی برقرار کرده است.

این مشاور املاک ۴۰ ساله اعتراف کرد که “اخیراً با شخصی ملاقات کرده است” پس از بحث در مورد رابطه عاشقانه بدبختانه و چند ماهه خود با رئیسش جیسون اوپنهایم، که در فصل پنجم برنامه رئالیتی شو محبوب پخش شد.

“بچه ها شما همین الان دیدید که من این رابطه جدی را دارم، و من امیدوارم که خانواده داشته باشم، اما مقداری از فشار روی خودم را نیز کم کرده ام. من فقط در حال حاضر یک جورهایی لذت می برم و لذت می برم، و قرار ملاقات،” او گفت.

“گوش کن، تو نمی‌توانی انتخاب کنی که کجا با کسی ملاقات کنی. تو انتخاب نمی‌کنی کجا با کسی در زندگی‌ات ملاقات کنی. اخیراً با کسی آشنا شده‌ام که در جای دیگری در زندگی‌اش نیز قرار دارد.”

او به تان فرانس (Tan France) مدیر جلسه گفت: “من اخیراً زمان زیادی را با کسی سپری می کنم که برای من بسیار مهم است. نام آنها G Flip است. آنها غیر دودویی هستند، بنابراین آنها از کنار آنها / آنها عبور می کنند. و آنها بسیار با استعداد هستند. نوازنده.”

کریشل استاوس تایید کرد که در جریان اولین دیدار مجدد «Selling Sunset» که نیمه شب از نتفلیکس پخش شد، با درامر غیر دودویی استرالیایی G Flip رابطه جدیدی برقرار کرده است.

کریشل استاوس تایید کرد که در جریان اولین دیدار مجدد «Selling Sunset» که نیمه شب از نتفلیکس پخش شد، با درامر غیر دودویی استرالیایی G Flip رابطه جدیدی برقرار کرده است.
(گتی ایماژ)

فاکس نیوز دیجیتال برای نظرات با نمایندگان Stause و G Flip تماس گرفته است.

جیسون اوپنهایم هنوز در حال “شفا” از جدایی استاوس کریشل است

او در مورد اولین ملاقات منحصر به فرد آنها گفت: “این شروع شد زیرا من به تازگی قرار بود در ویدیوی آنها حضور داشته باشم. و درباره این داستان عاشقانه آشفته است.” “من اهل صابون‌ها هستم. من عاشق بازیگری هستم. و با شغلی که داریم، همیشه نمی‌توانم آن را انجام دهم. البته در ابتدا می‌گفتم “بله، بیا این کار را انجام دهیم.”

ویدئوی “Get Me Outta Here”، استوس را در حال رقصیدن در یک فروشگاه رفاهی نشان می دهد و سپس با جی فلیپ یک بوسه را به اشتراک می گذارد.

این زوج از آن زمان با هم در اطراف لس آنجلس دیده شده اند و منابع به مجله People گفته اند که استوز حتی خواننده ۲۷ ساله را به خانه ۳.۳ میلیون دلاری خود در هالیوود هیلز که سال گذشته خریداری کرده بود منتقل کرد و تا حدی با پول استفاده شده پس از فروش حلقه ازدواجش پرداخت شد. از همسر سابق جاستین هارتلی.

ملک 40 ساله او را پذیرفت "اخیرا با کسی آشنا شده است" پس از بحث در مورد عشق بدبختانه و چند ماهه خود با رئیسش جیسون اوپنهایم، که در فصل پنجم سریال محبوب واقعیت پخش شد.

ملکی ۴۰ ساله اعتراف کرد که “اخیراً با کسی ملاقات کرده است” پس از بحث در مورد رابطه عاشقانه بدبختانه و چند ماهه خود با رئیسش جیسون اوپنهایم، که در فصل پنجم برنامه رئالیتی شو محبوب پخش شد.
(گتی ایماژ)

اوپنهایم به دوست دختر سابقش گفت: “لبخندی که روی صورت تو بود مرا بسیار خوشحال می کند. من به تو بسیار افتخار می کنم.”

فروش غروب آفتاب مایا واندر نشان می دهد که او مرده به دنیا آمده است

استوس – که اولین کتاب خود را با عنوان “در حال ساخت: چون زندگی بهترین زندگی من کار کمی طول کشید” را در فوریه منتشر کرد – و اوپنهایم پس از پنج ماه آشنایی به دلیل تمایلات مختلف آینده، در درجه اول علاقه به بچه دار شدن، به عشق خود در دسامبر پایان دادند. .

اوپنهایم در حین دیدار مجدد در حالی که درباره جدایی آنها صحبت می کرد گریه کرد: “فکر می کنم یک غم و اندوه و فقدان وجود دارد، و تماشای نمایش کار را دشوارتر کرد و دوباره آن را دوباره مطرح کرد.”

او افزود: “چند ماه می گذرد، اما من هنوز دارم مسائل را می گذرانم و فکر می کنم عشق زیادی بین ما وجود داشت و من هنوز هم به او اهمیت زیادی می دهم. این جدایی بسیار سخت بوده است.

“من هرگز نمی توانم بیشتر از کریشل در مورد کسی فکر کنم. او دوست دختر شگفت انگیزی بود و مادر شگفت انگیزی بود. این به این معنا نیست که فکر می کنم تصمیم اشتباهی گرفتم – فقط احترام زیادی قائل بودم و هنوز هم برای کریشل احترام زیادی قائل هستم و هنوز هم او را به همان اندازه دوست دارم.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

او پاسخ داد: “من در واقع امروز وارد شدم که واقعاً قوی و با اعتماد به نفس هستم و توانسته ایم دوستی خود را به دست آوریم – منظورم این است که واضح است که جیسون کسی نیست که اغلب احساسات خود را نشان دهد، بنابراین کاملاً مرا غافلگیر کرد. .

“وقتی هنوز احساساتی در آنجا وجود دارد، کار را بسیار دشوار می کند، وقتی کسی شما را ناراحت می کند، راحت تر غلبه می کند. در این مورد، فقط کمی سخت تر شده است.”

قبل از پایان سال، رابطه آنها به مسیر خود ادامه داده بود، زیرا او قصد داشت خانواده داشته باشد و او زندگی بدون بچه را راحت می کرد.

قبل از پایان سال، رابطه آنها به مسیر خود ادامه داده بود، زیرا او قصد داشت خانواده داشته باشد و او زندگی بدون بچه را راحت می کرد.
(عکس از جیمی مک کارتی)

استوس و اوپنهایم تابستان گذشته در حالی که در سفری به مدیترانه با چند بازیگر و گروه فیلمبرداری غول استریمینگ بودند، رابطه خود را در اینستاگرام فاش کردند.

قبل از پایان سال، رابطه آنها به مسیر خود ادامه داده بود، زیرا او قصد داشت خانواده داشته باشد و او زندگی بدون بچه را راحت می کرد.

برای ثبت نام در خبرنامه سرگرمی اینجا را کلیک کنید

او در توضیحی که سال گذشته از جدایی آنها خبر داد، نوشت: «جیسون بهترین دوست من بود و هست، و به غیر از اینکه ایده‌های ما برای خانواده در نهایت همسو نیست، میزان احترام و عشقی که به یکدیگر داریم در آینده تغییر نخواهد کرد.

رقیب سابق «رقصیدن با ستاره‌ها» در مورد سفر باروری خود نیز صادق و علنی بوده است و در سپتامبر ۲۰۲۰ به اشتراک گذاشت که تخمک‌هایش را فریز کرده است تا فشار کمتری برای قرار گذاشتن و همچنین برنامه‌ریزی خانواده داشته باشد.

استوز این تصمیم را مدت کوتاهی پس از اینکه جاستین هارتلی سابقش، جاستین هارتلی، در حالی که دوربین‌ها در فیلم «فروش غروب غروب» در سال ۲۰۱۹ پخش شدند، او را با طلاق از طریق پیامک نابینا کرد. آنها در اکتبر ۲۰۱۷ پس از نزدیک به چهار سال با هم ازدواج کردند و طلاق آنها در سال ۲۰۱۸ نهایی شد. ۲۰۲۱.