کریس کومو با عکس هایی از اوکراین در صحنه به رسانه های اجتماعی بازگشت


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

کریس کومو، مجری سابق CNN، پس از اخراج از CNN در ماه دسامبر، بار دیگر با پست هایی از اوکراین در رسانه های اجتماعی ظاهر شد.

کومو چندین عکس و تصویر از ساختمان های جنگ زده در اوکراین را به همراه توضیحی در مورد بمباران اخیر یک مرکز خرید در کرمنچوک به اشتراک گذاشت.

در اوکراین. ما نمی توانیم فراموش کنیم. روس ها ظاهراً غیرنظامیان را هدف قرار می دهند. بمباران مرگبار بزرگ در یک مرکز خرید در منطقه تصادفی در مرکز اوکراین همین حالا. شاید صدها نفر در داخل آن باشند. هنوز کشته و مجروح نشده است. کیف یکشنبه را مورد حمله قرار داد. این داخل است. اگر این شهر تا حدودی خالی نمی شد، تعداد زیادی کشته می شد. مهدکودک ضربه خورد. خوشبختانه روز یکشنبه مدرسه ای وجود ندارد. همچنین در تصویر همان ساختمانی است که چند ماه پیش تصادف کرده بود که در آن خبرنگاران در میان کشته شدگان بودند. بیشتر در مورد وضعیت بد رسیدن به اینجا” او در اینستاگرام نوشت.

پست کومو ابتدا شامل یک سلفی از خودش و سپس یک ویدیو و عکس در داخل ساختمان بمب گذاری شده بود. او دوربین را در اطراف اتاق چرخاند و آسیب وارد شده را نشان داد. کومو همچنین چندین عکس بیرونی از ساختمان های بمب گذاری شده و همچنین یک ماشین ویران شده رها شده در خیابان ها را به اشتراک گذاشت.

استیو اسکالی، مجری سابق C-SPAN بحث برانگیز در حال جایگزینی کریس کوموی رسوایی شده در SIRIUSXM

کریس کومو، خبرنگار سی‌ان‌ان، در یک سالن تلویزیونی با سناتور الیزابت وارن، نامزد دموکرات ریاست‌جمهوری ایالات متحده در سال 2020، به مسائل LGBTQ در لس‌آنجلس، کالیفرنیا، ایالات متحده در 10 اکتبر 2019 اختصاص داشت.

کریس کومو، خبرنگار سی‌ان‌ان، در یک سالن تلویزیونی با سناتور الیزابت وارن، نامزد دموکرات ریاست‌جمهوری ایالات متحده در سال ۲۰۲۰، به مسائل LGBTQ در لس‌آنجلس، کالیفرنیا، ایالات متحده در ۱۰ اکتبر ۲۰۱۹ اختصاص داشت.
(رویترز/مایک بلیک)

بازگشت کومو به اینستاگرام پس از هشت ماه وقفه انجام می شود و آخرین پست او مربوط به نوامبر است. کومو مدت کوتاهی پس از آن در ماه دسامبر از CNN اخراج شد، زیرا مشخص شد که با برادرش، فرماندار سابق دموکرات نیویورک، اندرو کومو، در رابطه با یک رشته اتهامات جنسی علیه او کار کرده است. کومو تا آنجا پیش رفت که به منابع رسانه ای که در مورد اتهامات برادرش گزارش می دادند تکیه کرد.

سی ان ان در بیانیه ای در ۴ دسامبر گفت که او در اوایل دسامبر پس از انجام تحقیقات داخلی “یک شرکت حقوقی معتبر” از او تعلیق شد.

سی‌ان‌ان کریس کومو را «فوراً مؤثر» خاتمه داد

کومو در حال حاضر از CNN برای ۱۲۵ میلیون دلار شکایت کرده و به دلایل “فسخ غیرقانونی” است. کومو مدعی است که ادعای WarnerMedia مبنی بر اینکه استانداردها و شیوه های خبری شبکه را نقض کرده است، “کاذب” است.

“Cuomo’s Prime Time” تا پایان خاتمه اش نشان داد که بالاترین امتیاز را در ساعت پربیننده شبکه داشته است. بر اساس گزارش فوربس، رتبه‌بندی سی‌ان‌ان پس از حذف جایگاه کومو در ساعت ۹ بعد از ظهر کاهش یافت و طبق گفته فوربس، این شبکه در هفته ۲۰۲۱ کمترین رتبه‌بندی خود را داشت. طبق داده‌های رتبه‌بندی نیلسن، تعداد بینندگان از ۷۴۵۰۰۰ بیننده در هفته‌ای که کومو به دلیل تعلیق او تعطیل بود به ۶۱۶۰۰۰ بیننده در هفته‌ای که برنامه‌اش حذف شد کاهش یافت.

کریس کومو، خبرنگار CNN، گزارش رونان فارو در مورد برادرش را زیر نظر گرفت و “اینتل” را به دستیار اندرو کومو انتقال داد.

پربیننده ترین برنامه CNN بود "Cuomo Prime Time،" که پس از 14 برنامه مختلف فاکس نیوز و 10 برنامه در MSNBC در مجموع رتبه 25 را به دست آورد.  (عکس از ایوان آگوستینی/اینویژن/AP)

پربیننده ترین برنامه سی ان ان “Cuomo Prime Time” بود که در مجموع پس از ۱۴ برنامه مختلف فاکس نیوز و ۱۰ برنامه در MSNBC در رتبه ۲۵ قرار گرفت. (عکس از ایوان آگوستینی/اینویژن/AP)
((عکس از ایوان آگوستینی/اینویژن/AP))

مشخص نیست که آیا کومو در حال حاضر روی پروژه دیگری کار می کند یا خیر. بیوگرافی رسانه های اجتماعی او در حال حاضر می گوید: “مامور آزاد”.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

فاکس نیوز برای اظهار نظر با CNN و کریس کومو تماس گرفت، اما فوراً پاسخی دریافت نکرد.