کریس راک پس از عذرخواهی علنی ویل اسمیت به خاطر سیلی اسکار، برنامه ای برای تماس با وی ندارد.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

کریس راک علیرغم عذرخواهی علنی اخیر او به دلیل سیلی زدن به راک در جریان پخش زنده مراسم اسکار ۹۴ در ماه مارس، “آماده صحبت کردن” با ویل اسمیت نیست.

یک منبع به Entertainment Tonight گفت: “کریس هیچ برنامه ای برای ارتباط با ویل ندارد.”

راک، که در حال حاضر در تور است، معتقد است که زمان عذرخواهی اسمیت “بیشتر به نفع ویل است.”

این منبع افزود: “او به بخشش عمومی نیاز دارد، نه کریس.”

کریس راک گزارش شده است "بدون برنامه" برای صحبت با ویل اسمیت پس از عذرخواهی او که در روز جمعه به خاطر سیلی زدن به کمیک در مراسم اسکار منتشر شد.

کریس راک پس از عذرخواهی ویل اسمیت که روز جمعه به خاطر سیلی زدن به این کمیک در مراسم جوایز اسکار منتشر شد، “هیچ برنامه ای” برای صحبت با ویل اسمیت ندارد.
(گتی ایماژ)

ویل اسمیت روی اسکار کریس راک باز می شود

اسمیت جمعه ویدیویی را در یوتیوب به اشتراک گذاشت که در آن به بیشترین سوالات پرسیده شده از همه، از جمله اینکه چرا در طول سخنرانی پذیرش خود از راک عذرخواهی نکرد، پاسخ داد. پس از اینکه اسمیت روی صحنه رفت و به راک به دلیل گفتن جوکی در مورد جادا پینکت اسمیت سیلی زد، او برای بازی در “شاه ریچارد” جایزه بهترین بازیگر مرد را دریافت کرد.

اسمیت در مورد عدم عذرخواهی فوری از راک اعتراف کرد: «در آن مرحله من از خود بیخود شدم. “این همه مبهم است.”

بازیگر «مرد جوزا». فاش کرد که با راک تماس گرفته تا در مورد این حادثه صحبت کند، اما ادعا کرد که کمدین حاضر نیست با او بنشیند. او همچنین این ویدیوی پنج دقیقه‌ای را صرف عذرخواهی از راک و دیگران – از جمله رز راک – کرد.

اسمیت گفت: می خواهم از مادر کریس عذرخواهی کنم. من مصاحبه ای را دیدم که مادر کریس انجام داد، و می دانید، این یکی از چیزهای آن لحظه بود. در آن لحظه، این بازیگر توضیح داد.

ویل اسمیت، سمت راست، هنگام اهدای جایزه بهترین فیلم مستند در مراسم اسکار در روز یکشنبه، 27 مارس 2022، در تئاتر دالبی در لس آنجلس، کریس راک مجری را روی صحنه می برد.

ویل اسمیت، سمت راست، هنگام اهدای جایزه بهترین فیلم مستند در مراسم اسکار در روز یکشنبه، ۲۷ مارس ۲۰۲۲، در تئاتر دالبی در لس آنجلس، کریس راک مجری را روی صحنه می برد.
(کریس پیزلو)

پس از لغو کنسرت کمدی در مینه‌سوتا، دیو چاپل برای کریس راک و کوین هارت در نیویورک افتتاح شد.

مادر راک، رز، در ابتدا گفت وقتی ویل به کریس سیلی زد، به همه ما سیلی زد، اما واقعاً به من سیلی زد.

اسمیت ادامه داد: بنابراین می‌خواهم از مادر کریس عذرخواهی کنم. “من می خواهم از خانواده کریس عذرخواهی کنم. به طور خاص، تونی راک [Chris’ younger brother]. میدونی ما رابطه خوبی داشتیم تونی راک مرد من بود. و این احتمالاً غیرقابل جبران است.”

راک هنگام اجرای برنامه در تئاتر فاکس آتلانتا به عنوان بخشی از تور جهانی Ego Death در جمعه شب، اسمیت را با بنیانگذار سابق Death Row Records، ماریون “سوج” نایت، که در حال حاضر در حال خدمت است، مقایسه کرد. ۲۸ سال حبس پس از عدم اعتراض به قتل عمد در سال ۲۰۱۸ پس از درگیری مرگبار در لس آنجلس در سال ۲۰۱۵.

برای ثبت نام در خبرنامه سرگرمی اینجا را کلیک کنید

راک از طریق مجله People گفت: “همه سعی می کنند قربانی فاسد شوند.” “اگر همه ادعا کنند که قربانی هستند، هیچ کس صدای قربانیان واقعی را نخواهد شنید. حتی من از سوج اسمیت کتک خوردم… روز بعد سر کار رفتم، بچه‌دار شدم.”

نایت در اوج فعالیت حرفه‌ای خود در دهه ۹۰، به خاطر قرار دادن رپ ساحل غربی روی نقشه با موفقیت عظیم “The Chronic” از دکتر دره و سپس “Doggystyle” اسنوپ داگ در سال ۱۹۹۳ شناخته شد. مدت کوتاهی پس از آن، او به کارگزاری کمک کرد. قراردادی برای آزادی توپاک شکور از زندان و پس از آن امضای قرارداد با لیبل، با «همه چشمانش به من» او که در سال ۱۹۹۶ منتشر شد.

او افزود: «هرکسی که کلماتی را آزار می دهد، هرگز به صورتش کوبیده نشده است. کوین هارت در “فقط سرفصل ها مجاز هستند.”

نایت به همان اندازه که به خاطر خلق و خوی خود برای موسیقی شناخته شده بود، و ظاهراً رهبر حلقه در یک رشته معاملات خشونت آمیز بود. شکور در ماشین نایت بود که در سپتامبر ۱۹۹۶ در یک حمله رانندگی در لاس وگاس کشته شد. تیراندازی مشابهی در مارس ۱۹۹۷ باعث کشته شدن رقیب شکور در ساحل شرقی، The Notorious BIG شد که نایت مظنون اصلی بود. نایت به دلیل سرقت مسلحانه و حمله به جنایت محکوم شد و زمانی که در سال ۲۰۰۹ مجبور به ورشکستگی شد، کنترل آن را از دست داد.

مرحوم توپاک شکور و ماریون "سوگ" نایت در سال 1996 به تصویر کشیده شد. نایت در حال حاضر در حال گذراندن حکم 28 سال حبس خود پس از عدم اعتراض به قتل عمد در سال 2018 است.

توپاک شکور فقید و ماریون “سوج” نایت در سال ۱۹۹۶ به تصویر کشیده شدند. نایت در حال حاضر در حال گذراندن حکم ۲۸ سال زندان پس از اعتراف نکردن به قتل عمد در سال ۲۰۱۸ است.
(جف کراویتز)

“من قربانی نیستم. آره، این دردناک است، مادر… اما، من آن را تکان دادم و روز بعد به سر کار رفتم. من برای این به بیمارستان نمی روم. راک هفته گذشته از طریق Us Weekly به جمعیت نیوجرسی گفت.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

در مراسم اسکار، راک با «جی آی جین» شوخی کرد و به سر طاس جادا اشاره کرد. پینکت اسمیت قبلا در مورد مبارزه خود با آلوپسی، یک اختلال خود ایمنی که باعث ریزش مو می شود، صحبت کرده بود.

روزها بعد، ستاره «روز استقلال». استعفای خود را از آکادمی علوم و هنرهای سینمایی در بیانیه ای که در اختیار فاکس نیوز دیجیتال قرار داد، اعلام کرد و گفت که به اعتماد آکادمی خیانت کرده است.

وی گفت: «من مستقیماً به اخطار انضباطی آکادمی پاسخ داده‌ام و هرگونه عواقب رفتارم را کاملاً می‌پذیرم».

اسمیت پس از استعفای خود که توسط آکادمی پذیرفته شد، به مدت ۱۰ سال از حضور در مراسم و نمایش های اسکار محروم شد.

لورین اورهولتز از فاکس نیوز در این گزارش مشارکت داشت.