کریس جیکوبز، نماینده جمهوری خواه در بحبوحه واکنش های شدید به حمایت از کنترل اسلحه، بازنشستگی خود را اعلام کرد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

کریس جیکوبز، نماینده جمهوری خواه در بحبوحه واکنش هایی که به دلیل حمایت از تلاش دموکرات ها در کنگره برای تصویب اقدامات بحث برانگیز کنترل اسلحه دریافت کرد، بازنشستگی خود را اعلام کرد.

جیکوبز که نماینده حوزه ۲۷ کنگره نیویورک است، پس از حمایت خود از تلاش های کنگره برای ممنوعیت سلاح های تهاجمی در سطح فدرال، اعلام کرد که دیگر به دنبال انتخاب مجدد نخواهد بود.

او در یک مطبوعات بداهه گفت: «آخرین چیزی که به آن نیاز داریم، یک حمله رسانه‌ای بسیار منفی و نیمه حقیقت است که از طریق میلیون‌ها دلار پول با سود ویژه به جامعه ما می‌آید که در رابطه با موضوع اسلحه و خشونت با اسلحه و کنترل اسلحه تأمین می‌شود». کنفرانس.

قانونگذاران دموکرات در پی حوادث تیراندازی در هفته های اخیر، از جمله تیراندازی مرگبار در یک مدرسه ابتدایی تگزاس و یک سوپرمارکت نیویورک، به دنبال تصویب محدودیت های شدیدتر برای خرید اسلحه هستند.

سخنرانی رئیس جمهور برای ممنوعیت سلاح های تهاجمی زنگ خطر را در توییتر به صدا درآورد: “بایدن می خواهد آمریکایی ها را خلع سلاح کند”

نماینده کنگره، کریس جیکوبز، مرکز ان، با دخترش آنا، یک ساله، در حین ادای سوگند در کاپیتول هیل، 21 ژوئیه 2020، در واشنگتن عکس می گیرد.  جیکوبز می‌گوید که در میان واکنش‌ها به حمایت او از اقدامات جدید کنترل اسلحه، برای یک دوره دیگر در کنگره نامزد نخواهد شد.  (AP Photo/Jacquelyn Martin, File)

نماینده کنگره، کریس جیکوبز، مرکز ان، با دخترش آنا، یک ساله، در حین ادای سوگند در کاپیتول هیل، ۲۱ ژوئیه ۲۰۲۰، در واشنگتن عکس می گیرد. جیکوبز می‌گوید که در میان واکنش‌ها به حمایت او از اقدامات جدید کنترل اسلحه، برای یک دوره دیگر در کنگره نامزد نخواهد شد. (AP Photo/Jacquelyn Martin, File)
(AP Photo/Jacquelyn Martin, File)

جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا نیز از کنگره خواسته است تا اقدامی انجام دهد.

به گزارش اسپکتروم نیوز ۱، جیکوبز روز جمعه گفت: “من می خواهم کاملاً در مورد جایی که در کنگره هستم شفاف باشم. اگر یک لایحه ممنوعیت سلاح های تهاجمی ارائه شود که چیزی مانند AR-15 را ممنوع می کند، من به آن رای می دهم.”

یک افسر پلیس در روز پنجشنبه، 26 مه، در مراسم یادبودی در خارج از مدرسه ابتدایی راب در Uvalde، تگزاس، اعضای خانواده را دلداری می دهد.

یک افسر پلیس در روز پنجشنبه، ۲۶ مه، در مراسم یادبودی در خارج از مدرسه ابتدایی راب در Uvalde، تگزاس، اعضای خانواده را دلداری می دهد.
(والی اسکالیج/لس آنجلس تایمز از طریق گتی ایماژ)

بایدن می‌گوید اصلاحیه دوم در درخواست برای بازگرداندن ممنوعیت سلاح‌های تهاجمی «مطلق نیست»

این موضع ضد اسلحه تقریباً با واکنش شدید طرفدارانش مواجه شد و او را بر آن داشت تا اعلام کند که از سمت خود کناره گیری می کند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

جرارد کاسار، رئیس حزب محافظه کار ایالت نیویورک از بازنشستگی استقبال کرد.

پرزیدنت جو بایدن در جلسه سه ماهه مدیر عامل میزگرد تجاری صحبت می کند

پرزیدنت جو بایدن در جلسه سه ماهه مدیر عامل میزگرد تجاری صحبت می کند
(AP Photo/Patrick Semansky)

او گفت: “ما موافقیم که این به نفع هر سه – و خود جکوبز – نماینده کنگره است که از نامزدی برای انتخاب مجدد صرف نظر کند و به زندگی غیرنظامی بازگردد. ما برای او فقط بهترین ها را در تلاش های آینده اش آرزو می کنیم.”

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.