کرک کازنز از وایکینگ‌ها می‌گوید تجارت استیون دیگز برای «همه افراد دخیل» پیش از تطابق با بیلز کارساز بوده است.


برای دو فصل، کرک کازنز و استفون دیگز کاملاً ارتباط داشت. دیگز در مدتی که در مینه سوتا با هم بودند، ۱۶۳ شکار به طول ۲۱۵۱ یارد و ۱۵ تاچ داون داشت.

و بعد دیگز خواست بیرون. او در نهایت با بوفالو بیلز معامله شد و به وایکینگ ها بیست و دومین انتخاب از درفت NFL 2020 داد.

این انتخاب به جاستین جفرسون تبدیل شد، که در لیگ NFL در فصل تازه کار خود چهارم شد و در ۲ و نیم سال اول حضورش در لیگ، ۲۰ تاچ داون گیر داشت.

جاستین جفرسون (18 ساله) از وایکینگ‌های مینه‌سوتا در نیمه دوم در فیلد فدکس در 6 نوامبر 2022 در لنداور، Md. توپ را علیه فرماندهان واشنگتن حمل می‌کند.

جاستین جفرسون (۱۸ ساله) از وایکینگ‌های مینه‌سوتا در نیمه دوم در فیلد فدکس در ۶ نوامبر ۲۰۲۲ در لنداور، Md. توپ را علیه فرماندهان واشنگتن حمل می‌کند.
(اسکات تاچ/گتی ایماژ)

جلوتر از تطابق مینه سوتا با بیلز یکشنبه، کازینز گفت که این حرکت برای هر دو طرف جواب داده است.

تام برادی باکس از بازگشت به فوتبال با وجود مبارزات تیم پشیمان نیست

کازینز چهارشنبه هنگامی که از او خواسته شد تا در مورد تجارت منعکس کند، گفت: “من فکر می کنم این یکی از مواردی است که برای همه افراد درگیر انجام شده است.” “من فکر می کنم استفون یک فرصت متفاوت می خواست، و تولید او در بوفالو نشان می دهد که برای او بسیار خوب عمل کرده است.

کرک کازینز (8) و استفون دیگز (14) از مینه‌سوتا وایکینگ‌ها در جریان بازی مقابل دالاس کابوی در ورزشگاه AT and T در 10 نوامبر 2019 در آرلینگتون، تگزاس، در زمین می‌ایستند.

کرک کازینز (۸) و استفون دیگز (۱۴) از مینه‌سوتا وایکینگ‌ها در جریان بازی مقابل دالاس کابوی در ورزشگاه AT and T در ۱۰ نوامبر ۲۰۱۹ در آرلینگتون، تگزاس، در زمین می‌ایستند.
(ریچارد رودریگز/گتی ایماژ)

از دست دادن او سخت بود، اما وقتی می‌توانی جاستین را بگیری – که انجام دادن آن آسان نیست – وقتی استفون را بدون تضمین جایگزینی از دست بدهی، سخت است. اینکه بتوانی جاستین را به دست آوری کمتر، اگر بخواهید، با نحوه بازی جاستین. اما اشتباه نکنید، استفون یک گیرنده نخبه است. او این را اینجا نشان داده است، او آنجا نشان داده است، و امسال دوباره این کار را انجام می دهد. و این تعجب آور نیست. من حداقل با او بازی کردم.”

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

دیگز از زمان معامله، ۲۹۰ پاس برای ۳۶۱۷ یارد و ۲۵ تاچ داون با بوفالو گرفته است.

گیرنده عریض بوفالو بیلز، استفون دیگز (14) در 17 یاردی تاچ داون، جاشوا ویلیامز (23) را در کوارتر سوم بازی در 16 اکتبر 2022 در GEHA فیلد در استادیوم اروهد در کانزاس سیتی، به جان هم انداخت. مو

گیرنده عریض بوفالو بیلز، استفون دیگز (۱۴) در ۱۷ یاردی تاچ داون، جاشوا ویلیامز (۲۳) را در کوارتر سوم بازی در ۱۶ اکتبر ۲۰۲۲ در GEHA فیلد در استادیوم اروهد در کانزاس سیتی، به جان هم انداخت. مو
(Scott Winters/Icon Sportswire از طریق Getty Images)

یکشنبه اولین باری است که دیگز با تیم سابق خود روبرو می شود و گیرنده نخبه به این موضوع توجه کرده است. استعدادهای بی نظیر جفرسون.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

دیگز روز چهارشنبه در مورد جفرسون به نقل از NFL.com گفت: “توجه نکردن سخت است”، به نقل از NFL.com، “وقتی شما یکی از دریافت کنندگان لیگ هستید که در سطح بالایی بازی می کند، نمی توانید بازیکنان دیگر را در حال بازی نبینید. در سطح بالا.”

سلامتی جاش آلن مدافع بیلز علامت سوال بزرگ بازی یکشنبه است. آلن پس از مصدومیت آرنج پرتابی خود در برابر نیویورک جتس در هفته نهم، در تمرینات محدود شده است.