کره شمالی اولین شیوع کووید-۱۹ را گزارش کرد و قرنطینه سراسری را اعمال کرد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

کیم جونگ اون، دیکتاتور کره شمالی پس از اعتراف به شیوع کووید-۱۹ در این کشور برای اولین بار، دستور قرنطینه سراسری را صادر کرد.

پادشاهی هرمیت از زمان شیوع بیماری همه گیر، یک رکورد عالی در حفظ ویروس را ثبت کرده بود. این ادعا به طور گسترده مورد تردید قرار گرفته است زیرا COVID-19 تقریباً در همه نقاط جهان گسترش یافته است.

بازدیدکنندگان از دوربین دوچشمی برای دیدن سمت کره شمالی از رصدخانه اتحاد در پاجو، کره جنوبی، پنجشنبه، 12 می 2022 استفاده می کنند. (AP Photo/Lee ​​Jin-man)

بازدیدکنندگان از دوربین دوچشمی برای دیدن سمت کره شمالی از رصدخانه اتحاد در پاجو، کره جنوبی، پنجشنبه، ۱۲ می ۲۰۲۲ استفاده می کنند. (AP Photo/Lee ​​Jin-man)

گزارش یافته ها، کره شمالی شلوار جین تنگ، موهای بلند، سوراخ کردن را در سرکوب قوی تر هدف قرار می دهد

مشخص نیست چه تعداد از مردم تحت تأثیر شیوع کووید-۱۹ قرار گرفته اند، اما کارشناسان هشدار می دهند که به دلیل سیستم بهداشتی ضعیف این کشور سوسیالیستی می تواند عواقب جدی داشته باشد. کارشناسان می گویند کیم ممکن است این اعتراف بسیار غیرعادی را انجام داده باشد زیرا ممکن است به دنبال کمک خارجی باشد.

لیف-اریک ایزلی، استاد مطالعات بین‌المللی در دانشگاه زنان سئول، می‌گوید: «برای اینکه پیونگ یانگ علناً موارد Omicron را بپذیرد، وضعیت بهداشت عمومی باید جدی باشد. این بدان معنا نیست که کره شمالی به طور ناگهانی برای کمک‌های بشردوستانه باز خواهد شد و موضع آشتی‌جویانه‌تری در قبال واشنگتن و سئول اتخاذ خواهد کرد. اما مخاطبان داخلی رژیم کیم ممکن است علاقه کمتری به آزمایش‌های هسته‌ای یا موشکی داشته باشند، زمانی که تهدید فوری شامل ویروس کرونا می‌شود. یک ارتش خارجی.”

جان تفنگداران آمریکایی در دستان بایدن، بلینکن در مبارزه با استرداد کره شمالی

یک دختر مدرسه‌ای که ماسک صورت دارد، دست‌هایش را قبل از ورود به مدرسه راهنمایی شماره 2 کومسونگ در صبح روز 3 نوامبر 2021 در پیونگ‌یانگ، کره شمالی، ضدعفونی می‌کند. (AP Photo/Cha Song Ho، فایل)

یک دختر مدرسه‌ای که ماسک صورت دارد، دست‌هایش را قبل از ورود به مدرسه راهنمایی شماره ۲ کومسونگ در صبح روز ۳ نوامبر ۲۰۲۱ در پیونگ‌یانگ، کره شمالی، ضدعفونی می‌کند. (AP Photo/Cha Song Ho، فایل)

کیم برای اولین بار از زمان شروع همه‌گیری در تلویزیون دولتی کره شمالی، با ماسک در ملاء عام دیده شد. کیم ماسک خود را برداشت تا با مجموعه ای از میکروفون ها صحبت کند. عکسی که رسانه های دولتی این کشور منتشر کرده اند، کیم را نشان می دهد که بدون ماسک دور میز در کنار سایر مقاماتی که هنوز ماسک زده بودند نشسته است.

در این عکس ارائه شده توسط دولت کره شمالی، رهبر کره شمالی، کیم جونگ اون، در مرکز، در جلسه کمیته مرکزی حزب حاکم کارگران در پیونگ یانگ، کره شمالی، پنجشنبه، 12 می 2022 شرکت می کند. (خبرگزاری مرکزی کره/ سرویس اخبار کره از طریق AP)

در این عکس ارائه شده توسط دولت کره شمالی، رهبر کره شمالی، کیم جونگ اون، در مرکز، در جلسه کمیته مرکزی حزب حاکم کارگران در پیونگ یانگ، کره شمالی، پنجشنبه، ۱۲ می ۲۰۲۲ شرکت می کند. (خبرگزاری مرکزی کره/ سرویس اخبار کره از طریق AP)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

کره شمالی بیش از دو سال است که کنترل های سختگیرانه آنتی ویروس را در مرز خود حفظ کرده است و جزئیات بیشتری در مورد قرنطینه جدید خود ارائه نکرده است.

با شروع همه‌گیری در سال ۲۰۲۰، کره شمالی در تلاش برای جلوگیری از شیوع کووید-۱۹، محدودیت‌های مرزی و اقدامات قرنطینه را افزایش داد.

کیم تاکید کرد که این کشور مطمئناً بر آنچه او به عنوان یک شیوع غیرمنتظره توصیف کرد غلبه خواهد کرد زیرا دولت و مردم آن “یکپارچه” هستند.

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.