کدام رژیم برای کاهش وزن مناسب است؟


س: اریکا ، من در انتخاب رژیمی که بتوانم برای راه حل کاهش وزن به آن پایبند باشم ، مشکل دارم و این باعث می شود که وزنی را که در اهدافم کم کرده ام ، برایم سخت کند. آیا رژیم خاصی وجود دارد که باید بخورم؟ کدام برای من بهتر است و سعی می کنم چه کار کنم؟

بنابراین ، هر سال ، US News رتبه بندی سالانه بهترین – و در صورت تمایل – بدترین – رژیم های کاهش وزن را انجام می دهد. و هر سال ، کتابفروشی ها شلوغ هستند زیرا مردم می خواهند هر اونس اطلاعاتی را که می توانند در مورد “رژیم رویایی” تازه تاج گذاری شده جذب کنند. (به خاطر نظم ، پالئو در نظر گرفته شد بدترینبه تصور کنید که.)

سالها رژیم مدیترانه ای بود ، درست است؟ روغن زیتون ، ماهی ، اسفناج ، فلفل قرمز ، yadda yadda. برای مدتی ، رژیم غذایی DASH ، یک استراتژی هوشمند برای کاهش فشار خون بالا بود که در کاهش وزن نیز موفقیت آمیز بود. امسال ، از نظر رژیم کلی ، این دو مقید هستند. (کتاب موجود در تصویر بالا ، کتاب آشپزی کامل مدیترانه ای، مکانی عالی برای شروع است. اینجا را بررسی کنید.) (اوه ، و اگر از این پیوند یا یکی از پیوندهای کتاب دیگر در این پست برای بررسی توصیه های من استفاده می کنید ، آمازون چند سکه به من می دهد تا از شما به خاطر ارجاع شما تشکر کنم.)

مخصوصاً برای کاهش وزن ، Weight Watchers ، Jenny Craig و موارد مشابه در بالای لیست.

من از میزان کاهش وزن در ماه ژانویه عصبانی می شوم – نه به این دلیل که “همه این افراد مبتدی در راه هستند” (من ساعت 9 صبح در باشگاه ورزشی هستم ، همیشه مقدار کامل را از دست می دهم) ، اما به دلیل این که بسیاری از اطلاعات مهم با هم قاطی می شوند و در تلاش برای انتخاب یک مورد دیگر در لیست کارهای انجام شده نادیده گرفته می شوند.

این بدان معنا نیست که من آن را درک نمی کنم ، من کاملاً درک می کنم. من می خواهم سال 2018 سالی باشد که من سرانجام وضعیت مالی خود را مرتب می کنم – کاری که باید در 31 دسامبر و هر روز لعنتی قبل از آن انجام می دادم – با 401Ks و IRA ها و 529s و کلمات اختصاری دیگر ، که هنوز نمی توانم آنها را کاملاً توضیح دهم ، اما از نداشتن احساس شرم می کنید ، و من مطمئن هستم که کسی آنجا می رود “Giiiiillllll ترجیح می دهد بازی نکند و ش-تی شما را دور هم جمع کند ، واقعی.” کمی اینطور است.

معرفی این رتبه بندی رژیم غذایی منجر به تحریف گفتگوی “کاهش وزن” در مورد رژیم ها می شود و باعث وحشت زیادی می شود. در حال حاضر ، “رژیم های غذایی” به معنای فنی ، اصطلاحات و قوانین مفیدی هستند که به شما کمک می کند نحوه خوردن متفاوت از آنچه را که قبلاً عادت کرده اید را درک کنید و قصد کاهش وزن را دارید … اما برخی از این رژیم ها کاملاً مضحک هستند.

مانند ، بیا – رژیم کوکی چیست؟

پرسش و پاسخ چهارشنبه: کدام رژیم غذایی برای کاهش وزن مناسب است؟ برای توییت کردن کلیک کنید

اگر لیستی از انواع قوانین است ، رژیم غذایی مدیترانه ای را از هر نظر بررسی کنید. تمرکز بر مواد تازه ، مصرف آسان گوشت ، چربی های رژیم غذایی سالم و گزینه های فراوان است. این فقط ایتالیا نیست – کشورهای بی شماری از دسترسی به مدیترانه (منطقه ای که رژیم غذایی نامیده می شود) سود می برند و غذاهای آنها همه طعم دار ، تند و در غیر این صورت به همان شیوه پخته می شوند ، زیرا…. وقتی با هم رشد می کند ، آن راه می رود با یکدیگر.

اما فراتر از آن است ، درست است؟ رژیم مدیترانه ای کار کردن زیرا ، چه بپذیریم چه نپذیریم ، غذای یک فرهنگ عمدتاً بدون وجود غذاهای فرآوری شده بدون وقفه است و جامعه فرهنگی از آن سود می برد. ساکنان منطقه هستند زود زود به عنوان سالم ترین در جهان ذکر شده است.

اما باور کنید یا نه ، مهم نیست که در کجا با استفاده از غذاهای فرآوری شده فرهنگ بی وقفه را پیدا می کنید – غذاهای کم فیبر ، پروتئین ، چربی های سالم. غذا دیوانه کربوهیدرات بالا – احتمالاً خواهید یافت سالم ترین مردم همیشه در کتاب راه حل منطقه آبی، حتی با یک مطالعه سریع مشخص می شود: سالم ترین رژیم غذایی لزوما لیستی از غذاهایی نیست که شما دارید باید بخورید ، اما یک خط مرزی مشخص است که تعیین می کند چه چیزی است باید از روی میز باشد

این در واقع همان چیزی است که من وزن را یاد گرفته ام ضرر – زیان به طور کامل حذف عادت ها و انتخاب هایی است که در ابتدا به افزایش وزن کمک می کند. بدون توجه به رژیم غذایی که انتخاب می کنید ، نمی توانید وزن خود را کاهش دهید. شما نمی توانید وزن خود را پایین بیاورید در حالی که باید از زمان استراحت از محل کار تا زمانی که به رختخواب می روید روی مبل بخوابید. و اگر متوجه شدید که نمی توانید از خوردن غذاهایی که بیشتر به آنها عادت دارید در بخشهای کوچکتر رضایت دهید ، غذاهایی را که می خورید تغییر دهید.

به همین دلیل است که تقریباً هر کسی رژیم هایی که شما را از یک شیوه زندگی عمدتا پردازش شده دور می کند ، برخی از نتایج را به همراه خواهد داشت.

این هست همچنین چرا مهمترین سوالی که باید هنگام انتخاب رژیم غذایی از خود بپرسید همیشه، “آیا این راهی است که من می توانم خود را برای همیشه در حال خوردن ببینم؟” پاسخ به این سادگی دارند “بله” بودن

(برای نمونه ای از رژیم غذایی تمیز که در آن زندگی می کنم ، برنامه های غذایی من را بررسی کنید!)

برای ثبت ، رژیم مدیترانه ای تنها رژیم غذایی نیست که به این هدف می رسد و تنها فرهنگ فرآوری شده بدون مواد غذایی نیست که می توانید از آن دستور العمل ها و الهام بگیرید. کتابی که قبلاً ذکر کردم ، راه حل منطقه آبی، بسیاری از فرهنگ های مختلف را با غذاهای فوق العاده و الهام بخش زیادی از غذا که می توانید از آنها استفاده کنید ، به نمایش می گذارد. چه چیزی بیشتر ، کتاب آنچه می خورم همچنین دیدگاه بسیار متنوع تری در مورد نوع غذا در سراسر جهان ارائه می دهد ، بسیاری از آنها توسط فرهنگ هایی ایجاد شده اند که در معرض بیماری های قلبی ، دیابت و – بله – ناتوانی در به دست آوردن بینش در مورد وزن خود نیستند. راستش را بخواهید ، می توانید وارد هر کتابفروشی شوید و کتاب آشپزی اختصاص داده شده به یک کشور خاص را از قفسه ها بیرون بیاورید و به شهر بروید. و شما خوب رفتار می کنید (چگونه روشهای مختلف ماهی گیری را آموختم. ویوا پرو.) (همچنین؟ ویوا جسیکا هریس.)

بنابراین به هر طریقی در مورد هر تعداد رژیم غذایی تحقیق کنید و آزمایش کنید که بیشترین رضایت ، شادی و رضایت را به شما می دهد. اما فرایند تعیین مرزها برای شما مهمتر است. خود را از عادات قدیمی که کاهش وزن و حفظ وزن را برای شما دشوار می کند جدا کنید و عادات جدیدی را جایگزین کنید که سالم ، رضایت بخش و رضایت بخش هستند – به تمام معنا. قبل از اینکه بدانید ، در راه خوبی هستید.No Responses

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها
  https://2cindiet.ir/

   

  https://adiet.ir/

   

  https://atkinsshop.ir/

   

  https://arydiet.ir/

  https://badiet.ir/

   

  https://behsadiet.ir/

   

  https://cdiet.ir/

   

  https://chetorr.ir/

   

  https://cliksalamat.ir/

   

  https://clobfit.ir/

   

  https://dfdiet.ir/

   

  https://dietcolob.ir/

   

  https://dietdarmani.ir/

   

  https://dietforlife.ir/

   

  https://dietgroups.ir/

   

  https://dietiic.ir/

   

  https://dietition.ir/

   

  https://dietrejim.ir/

   

  https://dietsalamat.ir/

   

  https://dietsnews.ir/

   

  https://dranbaraa.ir/

   

  https://drbizh.ir/

   

  https://drrezbiz.ir/

   

  https://drshadibizhani.ir/

   

  https://drvitamind.ir/

   

  https://elmetaghzie.ir/

   

  https://exirsalamati.ir/

   

  https://fdiet.ir/

   

  https://fitanfood.ir/

   

  https://fitnesdiet.ir/

   

  https://fitaamin.ir/

   

  https://ganut.ir/

   

  https://foodketo.ir/

   

  https://ghafaridiete.ir/

   

  https://gi-si.ir/

   

  https://gvrt.ir/

   

  https://h-new.ir/

   

  https://happydiet.ir/

   

  https://healthdiets.ir/

   

  https://healthsnews.ir/

   

  https://hodafit.ir/

  https://kermanycom.ir/

   

  https://holodiet.ir/

   

  https://kermanyy.ir/

   

  https://ketogenicdiets.ir/

   

  https://ketodietshop.ir/

   

  https://nuteladiet.ir/

   

  https://nutgeram.ir/

   

  https://nutri-diet.ir/

   

  https://nutricell.ir/

   

  https://nutritionistsnews.ir/

   

  https://mdiet.ir/

   

  https://ketoshope.ir/

   

  https://oplasdiet.ir/

   

  https://parsiandiet.ir/

   

  https://ketozists.ir/

   

  https://laghariii.ir/

   

  https://limome.ir/

   

  https://lemondiet.ir/

   

  https://lagharifit.ir/

   

  https://maangdiet.ir/

   

  https://mi-xi.ir/

   

  https://na-hi.ir/

   

  https://na-se.ir/

   

  https://namnakk.ir/

   

  https://newsab.ir/

   

  https://newshealth.ir/

  https://nildiet.ir/

   

  https://novinn.ir/

   

  https://pcosdiet.ir/

   

  https://pezeshknew.ir/

   

  https://realnutrition.ir/

   

  https://reghim.ir/

   

  https://regimekhob.ir/

   

  https://rejimeketo.ir/

   

  https://rejimkermany.ir/

   

  https://rezhimdarmani.ir/

   

  https://rezhimeghazayi.ir/

   

  https://sabosdiet.ir/

   

  https://rezhimesalem.ir/

   

  https://salamatnew.ir/

   

  https://rezhimlaghar.ir/

   

   

  https://sebnews.ir/

   

  https://zolangdiet.ir/

   

  https://zdiet.ir/

   

  https://xdiet.ir/

   

  https://truediet.ir/

   

  https://taqhzie.ir/

   

  https://wellfitdiet.ir/

   

  https://taghziehnew.ir/

   

  https://sibe-salamati.ir/

   

  https://sha-min.ir/

   

  https://gamewake.ir/

   

  https://giahpezeshkan.ir/

   

  https://ispmr.ir/

   

  https://megig.ir/

   

  https://storg.ir/