کتاب نینا یانکوویچ، تزار اطلاعات نادرست بایدن، می گوید که او با آزار و اذیت مردان آنلاین “ساکت نخواهد شد”


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

تزار اطلاعات نادرست دولت بایدن در کتابی که امسال نوشت، مدعی شد که در رسانه های اجتماعی “ساکت نخواهد شد” زیرا هر زمان که نظرات خود را در فضای مجازی به اشتراک بگذارد، از آنچه به عنوان “آزار و اذیت” از سوی مردان می دانست، عقب نشینی کرد.

او ادعا می کند که “زیرساخت اینترنت برای مردان ساخته شده است.”

نینا یانکوویچ در کتاب اخیر خود، “چگونه یک زن آنلاین باشیم” نگرانی هایی را در مورد تعدادی از موضوعات پیرامون عکس العمل شدید زنان در فضای مجازی مطرح می کند و تمرکز زیادی بر نحوه واکنش مردان به آنچه که او می گوید دارد.

NINA JANKOWICZ «CZAR اطلاعات نادرست» کاخ سفید، حساب Tiktok را خصوصی می‌کند

ما می پذیریم که آزار و اذیت زنان صرفاً هزینه مشارکت آنها در رسانه های اجتماعی است، یا بدتر از آن، انتظار می رود که زنان به نام «آزادی بیان» آزار و اذیت و سکوت را تحمل کنند. او در یکی از قسمت‌هایی از کتابی که در آوریل منتشر شد، نوشت: زمان زیادی برای تغییر آن گذشته است.

نینا یانکوویچ مدیر اجرایی هیئت اداره اطلاعات نادرست وزارت امنیت داخلی خواهد بود.

نینا یانکوویچ مدیر اجرایی هیئت اداره اطلاعات نادرست وزارت امنیت داخلی خواهد بود.
(Arkadiusz Warguła/iStock)

یانکوویچ همچنین پیشنهاد کرد که بازخوردهای منفی که از مردان آنلاین دریافت می‌کند، «حقوق اساسی دموکراتیک و انسانی» او را نقض می‌کند و به منظور «سکوت کردن» او و سایر زنان است و به این نتیجه می‌رسد که نظرات مردان «نحوه مشارکت زنان در فضای آنلاین را تغییر می‌دهد».

“[T]او می‌نویسد، جریان بی‌امان زن‌ستیزی آنلاین که من و میلیون‌ها زن دیگر که مایل به مشارکت در گفتمان عمومی هستند، گاهی اوقات مرا به هم می‌ریزد.» «ممکن است پوست من کمی ضخیم‌تر از بعضی‌ها باشد، اما تماشای هزاران غریبه که از من انتقاد می‌کنند. ظاهر، تجربه و تخصص آسان نیست. تماشای آنها که مرا عینیت می بخشند کار آسانی نیست. تماشای آنها که من و سایر زنان را از حقوق اساسی دموکراتیک و انسانی ما محروم می کنند، آسان نیست. و تماشای این حملات به عنوان «هزینه انجام کسب و کار» در عصری که حضور آنلاین همه چیز اما ضروری است نادیده گرفته می‌شود.

او ادعا کرد: «زن بودن آنلاین یک عمل ذاتا خطرناک است. “حملاتی که ما متحمل می‌شویم برای ساکت کردن ما هستند. هدف آنها تشویق ما به ماندن در خانه در نقش‌های “سنتی” زنانه و عدم مشارکت در سیاست، روزنامه‌نگاری، فعالیت‌های علمی، دانشگاهی یا زندگی عمومی به طور گسترده‌تر است. و بدون اطلاع، شواهد زیادی وجود دارد که نشان می‌دهد این حملات نحوه مشارکت زنان در فضای مجازی را تغییر می‌دهد.”

اطلاعات نادرست بایدن تزار نینا یانکوویچ: تئوری نژاد انتقادی نشانه ای از «سلاح» احساسات جمهوری خواهان است

یانکوویچ با وارد کردن نژاد به معادله «زن ستیزی آنلاین» نوشت که او به عنوان یک «زن مستقیم، همجنسگرا و سفیدپوست» نمی تواند تصور کند که زنی «که بخشی از گروه دیگری که از نظر قومی، نژادی یا جنسی به حاشیه رانده شده اند» چگونه با آنلاین برخورد می کند. تجربیات. به گفته یانکوویچ، این زنان “حتی بیشتر مورد هدف قرار می گیرند و حملات به احتمال زیاد وحشیانه تر.”

یانکوویچ با برجسته کردن اصطلاحی از طرف فعال ون بادهام به نام “دلگیر نامزدی”، دیدگاه خود را در مورد برخوردهای آنلاین با مردان توصیف کرد و به خوانندگان گفت که “آشنایی با تجسم های مختلف آنها قبل از اینکه با آنها روبرو شوید مفید است تا رویکرد اولیه آنها را اشتباه نگیرید. به عنوان هر چیزی غیر از بد ایمانی

آیکون های رسانه های اجتماعی

آیکون های رسانه های اجتماعی
(محمد سلیم کورکوتاتا/ خبرگزاری آنادولو/ گتی ایماژ)

یانکوویچ ادامه داد: «آنها مانند مرد کول اید به شدت به ذکرها و زندگی شما هجوم آوردند و توجه شما را خواستار شدند، نظراتی که به عقیده آنها بی تردید، آشکارا درست و ضروری است. “‘به من توجه کن!’ “نظر من مهم است!” چیزی که بیشتر این رفتار را هدایت می‌کند، چه مملو از توهین‌های زن‌ستیزانه باشد و چه با زبانی مودبانه، آن چیزی است که ون بادهام آن را «آشکار نامزدی» می‌نامد – زمانی که کاربران از تعامل با کسی که عقیده‌اش برای عبور از مرزها بسیار هیجان‌زده می‌شوند. به رفتار آزاردهنده، آزاردهنده یا توهین آمیز.

او افزود: “مرد نامزدی سر زشت خود را در هر گونه از ترول هایی که در اینترنت با آنها روبرو می شوید، پرورش می دهد.” ترول‌ها ممکن است متفاوت بنویسند، یا به گونه‌ای دیگر انتقاد کنند، یا به طرز عجیبی به بخش‌های مختلف ظاهر یا پس‌زمینه‌ی شما تثبیت شوند، اما در نهایت، چیزی که آنها را تشویق می‌کند تعامل با شماست. آنها امیدوارند که این شما را تشویق کند که در نهایت ساکت شوید و بسازید. فضایی برای افکار بی نهایت ارزشمندتر آنها.”

یانکوویچ در این کتاب با اشاره به اینکه هرگز «واقعاً نترسیده» نظرات خود را در مورد مردان بیان کند، درباره زمانی که «در هالووین لباس یک «پرنسس پرنده» را به تن کرده بود به صورت یک پسر بچه نوک زد». کلاس اول

در حالی که زمینه کمی برای این حادثه نوک زدن وجود دارد، یانکوویچ پیامی را در دفتر خاطرات کلاس اول خود نوشت که در آن آمده بود: “امروز من یک پرنده هستم… من پپل ماک غمگین هستم. [sic] مسخره من است.”

مایورکاس منکر دانستن “سزار اطلاعات نادرست” خود که لپ تاپ هانتر بایدن را “جذب اطلاعاتی روسیه” نامیده است

او افزود: “اما من تمام تلاشم را کردم تا اجازه ندهم کسی روی من راه برود.”

یانکوویچ همچنین در کتاب خود تعمیمات گسترده ای را ارائه کرد زیرا ادعا می کرد که “زیرساخت اینترنت ساخته شده است. برای مردان و با ایمنی مردان را در نظر داشته باشید،” نشان می دهد که هیچ “آداب و مرزهای اجتماعی” برای مردان وجود ندارد که هنگام اظهار نظر در رسانه های اجتماعی از آنها پیروی کنند.

او گفت: “از زنان انتظار می رود که سطوح نجومی سوء استفاده را تحمل کنند تا به سادگی در گفتگوها شرکت کنند و در عین حال مجموعه ای از آداب اجتماعی و مرزهایی را که به سادگی برای مردان وجود ندارد، دنبال کنند.” “وقتی مردان با رفتاری روبرو می شوند که دوست ندارند آنلاین، آنها فحش می دهند. آنها را مسدود می کنند. آنها با میل و علنا ​​سگ می کشند و ترول می کنند. و جهان آنها را مردانه تر برای آن می داند.”

یانکوویچ با تأمل در تجربیات خود در این کتاب نوشت که او خود را وقف تضمین این است که زنان از “صدای برابر” در رسانه های اجتماعی برخوردار باشند و گفت که از “ساکت شدن در مورد تجربه جمعی ما از آزار، سوء استفاده و بی عدالتی، آنلاین یا آنلاین امتناع می ورزد. خاموش.”

او گفت: “ما یک سرسختی جمعی داریم که اگر فعال شود، می تواند هنجارهایی را که بسیاری از آنها به عنوان یک ویژگی ناگوار اما تغییر ناپذیر تعامل آنلاین زنان نادیده گرفته اند، به چالش بکشد.” “من متعهد هستم که با هر توییت، هر TikTok، هر ضربه کلید و هر کلیک از این سرسختی استفاده کنم.

نینا یانکوویچ مدیر اجرایی هیئت اداره اطلاعات نادرست وزارت امنیت داخلی خواهد بود.

نینا یانکوویچ مدیر اجرایی هیئت اداره اطلاعات نادرست وزارت امنیت داخلی خواهد بود.
(اکانت توییتر [email protected])

او ادامه داد: «من به سرمایه‌گذاری در روش‌های زمان‌بر و گاهی پرهزینه، جایی که منابعم اجازه می‌دهد، ادامه می‌دهم تا خود و دیگران را قادر به صحبت کردن کنم.» “من خودم را با خط مشی پلت فرم آشنا خواهم کرد و از آن برای ایجاد یک محیط آنلاین عادلانه تر استفاده خواهم کرد. من یک دایره همبستگی فراگیر و حامی ایجاد خواهم کرد و متعهد به تقویت زنان دیگر هستم. از دوستان، خانواده، همکاران و کمک خواهم گرفت. حرفه ای ها وقتی به آن نیاز دارم

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

او افزود: «این کار را انجام خواهم داد زیرا اینترنت یک فضای عمومی مهم برای بحث، سیاست، فعالیت و بیان است. تا زمانی که زنان – همه زنان، فارغ از نژاد، هویت جنسی، مذهب یا توانایی‌شان – صدایی برابر در آنجا نداشته باشند، ما در هیچ کجا واقعاً برابر نیستیم.»

جمهوری خواهان هم یانکوویچ و هم هیئت جدید اطلاعات نادرست دولت بایدن را که از طریق وزارت امنیت داخلی تأسیس شده است، مورد تمسخر قرار داده اند و استدلال می کنند که این هیئت کمی بیش از یک «وزارت حقیقت» است. جمهوری خواهان در کنگره به تأیید گذشته یانکوویچ از اطلاعات نادرست و همچنین تلاش های او برای سرکوب رویدادهای خبری دقیق که برای دموکرات ها مضر بودند اشاره کرده اند.

آندرس هاگستروم از فاکس نیوز در این مقاله مشارکت داشت.