کتاب جدید می‌گوید اظهارات بدهی دانشجویان بایدن در سال ۲۰۲۱ باعث شد به همان اندازه کارمندان کاخ سفید اجتناب کرده اند مترقی‌ها راضی کنند.


جدید{اکنون می توانید} به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

اولین بار در FOX: بر مقدمه کتابی کدام ممکن است ۲ خبرنگار نیویورک تایمز آشکار کرده اند، اظهارات رئیس جمهور بایدن در سال قبلی در ویسکانسین باعث تحمیل کشمکش بین دموکرات های میانه رو را انتخاب کنید و انتخاب کنید مترقی بر بالا بخشودگی بدهی های دانشجویان شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید برخی اجتناب کرده اند کاخ سفید را مجبور کرد کدام ممکن است اظهارات رئیس جمهور را پاک کنند.

گزیده ای اجتناب کرده اند کتاب بلند مدت جاناتان مارتین را انتخاب کنید و انتخاب کنید الکساندر برنز در اختیار فاکس نیوز قرار گرفت.این نمی‌گذرد: ترامپ، بایدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید نبرد برای بلند مدت آمریکاپاسخ دردسرساز ترقی خواهان پس اجتناب کرده اند اینکه بایدن به صراحت ادعا کرد کدام ممکن است تمایلی به بخشش بخش زیادی اجتناب کرده اند بدهی های رهن دانشجویی ندارد، به طور قابل توجهی برای افرادی که در مدارس آیوی لیگ نمایندگی می کردند، را توضیح دادن می تدریجی.

پرزیدنت بایدن در 16 فوریه 2021 در سالن شهر CNN در تئاتر Pabst در میلواکی، ویز، شرکت می کند.

پرزیدنت بایدن در ۱۶ فوریه ۲۰۲۱ در سالن شهر CNN در تئاتر Pabst در میلواکی، ویز، نمایندگی می تدریجی.
(سائول لوب/ خبرگزاری فرانسه اجتناب کرده اند طریق گتی ایماژ)

بایدن در فوریه ۲۰۲۱ در سالن شهرداری میلواکی تقاضا یکی اجتناب کرده اند حضار برای بخشش حداقل ۵۰۰۰۰ دلار رهن دانشجویی برای آمریکایی ها {در سراسر} ملت را رد کرد.

بایدن ذکر شد: «من می خواهم چنین کاری را انجام نمی دهم. بستگی دارد این دارد کدام ممکن است به مدرسه شخصی هر دو دولتی بروید هر دو ۹.

شومر می‌گوید بایدن به لغو ۵۰ هزار دلار بدهی دانشجویی نزدیک‌تر می‌شود: گفتگوها «فوق العاده ثمربخش {بوده است}»

بر مقدمه این کتاب، بایدن کدام ممکن است به حاضران در تالار شهر ذکر شد کنجکاوی‌ای به بخشش «میلیاردها دلار بدهی برای {افرادی که} به هاروارد، ییل را انتخاب کنید و انتخاب کنید پن گذشت‌اند» را ندارد، ظاهراً «بدهی‌های با کیفیت صنعتی» را همراه خود دانشکده‌های زیبا مرتبط می‌داند.

اظهارات بایدن کارمندان او، اجتناب کرده اند جمله رئیس محل کار، ران کلین، را به حداقل یک مارپیچ تغییر کرد، از امتحان شده می کردند آنچه رئیس جمهور ذکر شد را در امتحان شده برای برآورده کردن جناح مترقی حزب اصلاح دهند. نویسندگان دلیل دادند کدام ممکن است این جناح اجتناب کرده اند او درخواست شده است بود بیش اجتناب کرده اند ۱۰۰۰۰ دلاری را کدام ممکن است در ابتدا وعده داده بود ببخشد.

علیرغم اظهارات شخصی بایدن، طبق این کتاب، کلاین به طور شخصی «همراه خود فراوان اجتناب کرده اند حامیان لغو بدهی در کنگره صحبت کرد به همان اندازه به آنها ضمانت دهد کدام ممکن است رئیسش قصد متعهد شدن چنین موضع قاطعی را نداشته است».

نویسندگان نوشتند: «یکی اجتناب کرده اند قوانین‌گذارانی کدام ممکن است همراه خود ران کلین صحبت می‌کرد، به یاد آورد کدام ممکن است او {به آرامی} مشاوره بود کدام ممکن است معمولاً بایدن در اظهارات کلی‌اش به سختی حاوی می‌شود. روزی کدام ممکن است تعدادی از هفته بعد گروهی اجتناب کرده اند مترقیان مجلس در مونتاژ ای یک بار دیگر موضوع را همراه خود کلین مطرح کردند، دستیار مورد اعتقاد اظهارات بایدن را یک خطا خواند.

جمهوری‌خواهان خانگی پس اجتناب کرده اند «محاسبه خطا» بودجه این سیستم رهن دانشجویی به میزان ۵۰۰ میلیارد دلار، اجتناب کرده اند CBO تقاضا پاسخ می‌کنند.

“ما آن را روز بعد تصحیح کردیم، مناسب است؟” طبق یادآوری یکی اجتناب کرده اند قانونگذاران کدام ممکن است در کتاب آمده است، کلاین کسب اطلاعات در مورد اظهارات بایدن ذکر شد.

این هفته گزارش شد کدام ممکن است بایدن به اعضای کنگره ذکر شد کدام ممکن است جستجو در امکان هایی برای بخشش رهن های دانشجویی اجتناب کرده اند طریق اقدامات اجرایی است.

اوایل این هفته، رئیس تقریباً همه سنا چاک شومر، DN.Y.، هدایت کرد کدام ممکن است بایدن به لغو ۵۰۰۰۰ دلار بدهی رهن دانشجویی برای رهن گیرندگان نزدیک تبدیل می شود.

رهبر اکثریت سنا، چاک شومر، DN.Y، در کنگره در واشنگتن، 22 ژوئن 2021.

رئیس تقریباً همه سنا، چاک شومر، DN.Y، در کنگره در واشنگتن، ۲۲ ژوئن ۲۰۲۱.
(AP Photo/J. Scott Applewhite)

شومر اجتناب کرده اند مجلس سنا ذکر شد: “من می خواهم همچنان اجتناب کرده اند رئیس جمهور آرزو می کنم کدام ممکن است این گام مهم را بردارد. را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همکارانم می گویم، در نظر گرفته شده می کنم رئیس جمهور در جهت ما اعتصاب می کند.” گفتگوهای من می خواهم همراه خود او را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارکنانش در مدت مختصر قبلی فوق العاده مثمر ثمر {بوده است} را انتخاب کنید و انتخاب کنید امیدوارم او کار مناسب را انجام دهد. ما به هم نزدیکتر می شویم.”

جن ساکی، سخنگوی کاخ سفید، روز سه‌شنبه کسب اطلاعات در مورد توقف تیز کردن رهن‌ها ذکر شد کدام ممکن است اقدامات اجرایی رئیس‌جمهور روی میز است.

ساکی ذکر شد: “او در گذشته اجتناب کرده اند بالا این مکث انتخاب خواهد گرفت.” “در جاری حاضر، به همان اندازه اوت تمدید شده است… را انتخاب کنید و انتخاب کنید او در جاری تجزیه و تحلیل امکان های تولید دیگری افسران اجرایی است.”

مترقی ها بایدن را خرس فشار قرار می دهند به همان اندازه بدهی رهن های دانشجویی را به طور مناسب اجتناب کرده اند طریق اصل اجرایی ببخشد. {آنها می گویند} بدهی های سنگینی کدام ممکن است بر بالا متعدد اجتناب کرده اند فارغ التحصیلان آموزشی آویزان است، آنها را مجبور می تدریجی انتخاب ها مهم اقامت شخصی را به تعویق بیندازند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بدهی دانشجویان به طور نامتناسبی بر اقلیت ها تأثیر می گذارد.

جن ساکی، سخنگوی کاخ سفید، در یک نشست خبری در 4 مارس 2022 در کاخ سفید صحبت می کند.

جن ساکی، سخنگوی کاخ سفید، در یک واحد نشست خبری در ۴ مارس ۲۰۲۲ در کاخ سفید صحبت می تدریجی.
(AP Photo/Carolyn Kaster)

برای اکتسابی این سیستم FOX NEWS همین جا را کلیک کردن کنید

تیز کردن رهن های دانشجویی فدرال ابتدا در پاسخ به تلفات مالی تعطیلی همه گیر کووید-۱۹ در می ۲۰۲۰ در دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ متوقف شد. با این حال همراه خود خروج اقتصاد اجتناب کرده اند بیماری همه گیر، بایدن پس اجتناب کرده اند روی کار روبرو شدن چندین بار این توقف را تمدید کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید انتقاد جمهوری خواهان را برانگیخت.

این کتاب تصور به در ۳ می آشکار شود.

پل بست اجتناب کرده اند فاکس نیوز را انتخاب کنید و انتخاب کنید تایلر اولسون در این متن مشارکت داشتند.