کانون توجه انتخابات: نامزدهای میان‌دوره‌ای ناحیه دوم کنگره ویرجینیا به سؤالات خط‌مشی مهم پاسخ می‌دهند.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

جن کیگانز در انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان در ناحیه دوم کنگره ویرجینیا در ۲۱ ژوئن برنده شد و جایگاه خود را در انتخابات میاندوره ای نوامبر که در آن نماینده فعلی الین لوریا، دی-وا.

هر دو نامزد به طور انحصاری با فاکس نیوز دیجیتال صحبت کردند و به مجموعه سوالاتی که برای رای دهندگان ویرجینیا مهم است پاسخ دادند.

نظر شما در مورد مدیریت فعلی رئیس جمهور بایدن در اقتصاد چیست و اگر در ماه نوامبر انتخاب شوید، چه سیاست هایی را برای پاسخ به تورم و هزینه های کالاهای مصرفی در سراسر کشور ترویج می کنید؟

لوریا: “اگرچه بیکاری در پایین ترین حد خود باقی مانده است، تورم و افزایش هزینه های انرژی همچنان بهبود اقتصادی ما را به خطر می اندازد و بر ساکنان ویرجینیا و خانواده های کارگر در سراسر کشور تاثیر می گذارد. من همچنان متعهد به همکاری با هر دو طرف در زمینه قوانینی مانند قانون COMPETES هستم. قانون کاهش هزینه‌های مواد غذایی و سوخت و قانون پیشگیری از افزایش قیمت‌ها. برای کاهش قیمت‌ها و ارائه تسهیلات، ما باید تمام رویکردهای فوق را در نظر بگیریم که در کوتاه‌مدت تسکین می‌دهد و در راستای اهداف بلندمدت افزایش تولید انرژی داخلی ما عمل می‌کند. و ارتقاء توسعه انرژی.”

نماینده دموکراتیک ELAINE LURIA “خوب” در صورت ارائه خدمات در ژانویه. ۶ کمیته برای انتخاب مجدد او در نوامبر هزینه دارد

کیگانمدیریت جو بایدن با اقتصاد فاجعه بار بوده است. مردم آمریکا از تورم بی سابقه گرفته تا بالاترین قیمت بنزین که در دهه های اخیر دیده ایم، تا کمبود نیروی کار و یک بحران به ظاهر پایان ناپذیر زنجیره تامین نیاز به کمک دارند. مشتاقانه منتظر احیای قدرت اقتصاد آمریکا هستیم. برای شروع باید استقلال انرژی را با بازگشایی خط لوله کلیدی بازیابی کنیم و اجاره نامه های فدرال را برای حفاری در زمین های فدرال باز کنیم. همچنین باید سیاست های هزینه های بی پروا دولت بایدن و دموکرات ها را مهار کنیم. اقتصاد را بیش از حد گرم می کنند و باعث تورم بی سابقه و کمبود نیروی کار می شوند که در حال حاضر با آن مواجه هستیم. ما همچنین باید مقررات دولتی را که دولت بایدن در مورد مشاغلی که تورم را افزایش می دهند و تلاش می کنند شرکت ها را از بین ببرند، لغو کنیم.”

نماینده ایالات متحده، الین لوریا (D-VA)، نایب رئیس کمیته نیروهای مسلح مجلس نمایندگان

نماینده ایالات متحده، الین لوریا (D-VA)، نایب رئیس کمیته نیروهای مسلح مجلس نمایندگان
(کوین دیچ/گتی ایماژ)

چگونه شما را خطاب قرار دهید خشونت با اسلحه در ایالات متحده؟

لوریا: “من به عنوان یک کهنه سرباز ۲۰ ساله نیروی دریایی، معتقدم که شهروندان قانونمند باید بتوانند اسلحه داشته باشند، اما اقدامات عقل سلیم برای مصون نگه داشتن جوامع ما از خشونت اسلحه ضروری است. ما باید تعادل درستی بین مالکیت مسئولانه اسلحه ایجاد کنیم. ایمنی، و من مفتخر بودم که از قانون محافظت از کودکانمان و قانون جوامع امن‌تر دو حزبی حمایت کنم تا بررسی‌های پس‌زمینه را گسترش داده و از انباشته شدن اسلحه‌ها در دستان اشتباه جلوگیری کنم.»

نامزد انتخابات مجلس نمایندگان هیسپانیک ویرجینیا: “حزب دموکرات ارتباط خود را با جامعه اسپانیایی از دست داده است”

کیگان: “برای مقابله با خشونت با سلاح در ایالات متحده، ما نیاز به قانون و نظم داریم. نرخ جرم و جنایت در سراسر کشور افزایش یافته است، و این نتیجه مستقیم سیاست های ضعیف دموکرات ها است که جنایتکاران را جسور کرده و مجریان قانون ما را تضعیف کرده است. برای بازگرداندن امنیت جامعه، ما باید بودجه مجریان قانون خود را به طور کامل تأمین کنیم تا کار خود را ایمن و مؤثر انجام دهند.”

جن کیگانز در انتخابات مقدماتی حزب جمهوری‌خواه برای ناحیه دوم کنگره ویرجینیا برنده شد

جن کیگانز در انتخابات مقدماتی حزب جمهوری‌خواه برای ناحیه دوم کنگره ویرجینیا برنده شد
(کریستن زیس/ برای واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ)

فکر می کنید در حال حاضر دو بزرگترین نگرانی رای دهندگان در ایالت شما چیست؟

لوریا: “قیمت های بالاتر بر خانواده های کارگر فشار وارد می کند، و اختلالات در اقتصاد جهانی و زنجیره تامین که مسئول افزایش هزینه ها در پمپ بنزین و فروشگاه مواد غذایی است، نگرانی اصلی من از ساکنان ویرجینیا ساحلی است. حمایت از مردان و زنان یونیفورم پوش، کهنه سربازان و خانواده های نظامی نیز یکی از مهمترین مسائلی است که از رای دهندگان در همپتون رودز می شنوم. من به طور مداوم برای افزایش حقوق و مزایا برای سربازان و خانواده های نظامی خود مبارزه کرده ام و از آن حمایت کرده ام، از جمله افزایش نزدیک به ۵ درصدی حقوق. برای پرسنل فعال در NDAA امسال. NDAA امسال همچنین شامل ۳۷ میلیارد دلار اضافی از طریق اصلاحیه من برای رشد نیروی دریایی، تقویت امنیت ملی و دفاع از منافع ما در برابر تهدیدهایی مانند چین، روسیه و ایران است.”

نظرسنجی جدید: تورم به عنوان بزرگ‌ترین نگرانی آمریکایی‌ها در مورد سقط جنین و اسلحه

کیگان: “در طول این مبارزات انتخاباتی، من به هزاران در زدم و با هزاران رای دهنده دیگر از سراسر ناحیه ۲ صحبت کردم. در صحبت با رای دهندگان به طور مداوم یک موضوع را شنیده ام، اقتصاد. آمریکایی ها در حال مبارزه ساده و ساده هستند. ما باید قدرت خود را در اقتصاد خود بازیابی کنیم.علاوه بر این، ناحیه دوم کنگره ویرجینیا محل زندگی تعداد زیادی از اعضای ارتش فعال و کهنه سربازان است.این ویرجینیایی ها، مانند بسیاری دیگر، نگران جایگاه آمریکا در صحنه جهانی هستند، به ویژه پس از خروج بی پروا جو بایدن از افغانستان، دشمنان ما دیگر از ما نمی ترسند و متحدان ما مطمئناً دیگر به ما اعتماد ندارند. ما باید یک دفاع ملی قوی را در اولویت قرار دهیم و قدرت و رهبری آمریکا را در صحنه جهانی بازگردانیم.”

نماینده لوریا قرار است در پاییز امسال با نامزد حزب جمهوری خواه جن کیگانز در میان دوره ای روبرو شود.

نماینده لوریا قرار است در پاییز امسال با نامزد حزب جمهوری خواه جن کیگانز در میان دوره ای روبرو شود.
(تام ویلیامز/CQ-Roll Call، Inc از طریق گتی ایماژ)

پیام شما به رای دهندگانی که در حال حاضر بین شما و رقیب شما تصمیم می گیرند چیست؟

لوریامن به عنوان یک کهنه سرباز ۲۰ ساله نیروی دریایی و صاحب کسب و کار کوچک سابق که مردم ویرجینیای ساحلی را بر سیاست قرار می دهد، برای گسترش خدمات و مزایای مراقبت های بهداشتی برای کهنه سربازان، تأمین میلیاردها دلار برای بودجه دفاعی، سرمایه گذاری در زیرساخت های محلی و از کسب‌وکارهای کوچک و خانواده‌های کارگری حمایت می‌کنم. من به کار خود در سراسر راهرو به شیوه‌ای دو حزبی ادامه می‌دهم تا صدایی مستقل باشم که مردم را بر سیاست قرار می‌دهد و برای ویرجینیای ساحلی ارائه می‌دهد.”

برنده شدن برای زنان: گروه می گویند راه به سوی اکثریت جمهوری خواه از طریق انتخاب محافظه کاران زن می گذرد

کیگان: “انتخابات میان دوره ای آتی بهترین فرصت ما برای پایان دادن به حکومت تک حزبی لیبرال است که در حال حاضر به آمریکایی های روزمره آسیب می رساند. سیاست های جو بایدن در نوامبر امسال در رای گیری قرار دارد و در ناحیه دوم ویرجینیا با نام “الین لوریا” انتخاب می شود. انتخاب روشن در این انتخابات، ادامه سیاست های فاجعه بار جو بایدن یا فرستادن رهبری محافظه کار با عقل سلیم روشن به واشنگتن. که.”

جن کیگانز نامزد جمهوری خواهان برای ناحیه دوم کنگره ویرجینیا است.  عکس ارائه شده توسط جن کیگانز برای کمپین کنگره.

جن کیگانز نامزد جمهوری خواهان برای ناحیه دوم کنگره ویرجینیا است. عکس ارائه شده توسط جن کیگانز برای کمپین کنگره.
(جن کیگانز برای کنگره)

یک واقعیت جالب در مورد خودتان چیست که رای دهندگان ممکن است ندانند؟

لوریا: “رای دهندگان ممکن است ندانند که من در Tae Keon Do کمربند سیاه به دست آوردم و یکی از اولین زنان در برنامه انرژی هسته ای نیروی دریایی بودم.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

کیگان: “زبان دوم من ژاپنی است…! قبل از رفتن به مدرسه پرواز، من این افتخار را داشتم که در برنامه JET (تبادل و آموزش ژاپنی) شرکت کنم که در آن در ژاپن زندگی می کردم و انگلیسی تدریس می کردم. ژاپن برای من مانند خانه دوم است، زیرا در آن تدریس کرده ام. برنامه JET و چندین بار با نیروی دریایی در آنجا مستقر شده است!

لوریا و کیگانز پاییز امسال در انتخابات میان دوره ای ویرجینیا در ۸ نوامبر ۲۰۲۲ به مصاف هم خواهند رفت.