کانون توجه انتخابات: دکتر مهمت اوز و جان فترمن در مورد عملکرد بایدن و اقتصاد با هم اختلاف نظر دارند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

رقابت داغ در سنای پنسیلوانیا در این هفته تحت عنوان “انتخابات انتخاباتی” قرار دارد، سریال فاکس نیوز دیجیتال که از نامزدهای رقابت‌های برتر می‌خواهد به مجموعه‌ای از سوالات سیاسی و سیاسی پاسخ دهند.

هم فرماندار دموکرات جان فترمن و هم پزشک مشهور که نامزد حزب جمهوری خواه شد، دکتر مهمت اوز با فاکس نیوز دیجیتال در مورد مسائلی که آمریکا با آن مواجه است، از جمله دولت پرزیدنت بایدن، اقتصاد، انرژی و موارد دیگر صحبت کردند.

در اینجا چیزی است که دو نامزد دوئل می گفتند.

در مقیاس ۱ تا ۱۰، عملکرد جو بایدن در ریاست جمهوری را چگونه ارزیابی می کنید و چرا؟

فترمن: هنوز کارهای بیشتری برای انجام دادن وجود دارد، مردم آمریکا در حال مبارزه هستند و ما باید مطمئن شویم که دولت تمام تلاش خود را برای کاهش قیمت ها و کمک به کارگران شاغل انجام می دهد.»

دکتر. اوز: تنها چیزی که جو بایدن در حال ساختن بهتر است، حزب جمهوریخواه است

اوز: “جو بایدن به طور کامل در کشور ما شکست خورده است و به خاطر عدم حضورش ۰ گرفته است. هزینه های بیهوده او، حمله به انرژی آمریکا، شکست در مقابله با تورم و سیاست های باز کردن مرزها برای ملت ما فاجعه بار بوده است.

“جان فترمن، حریف من، در طول مناظره ای که در اوایل سال جاری برگزار شد، رتبه بسیار خوبی به او داد، هرچند اکثریت آمریکایی ها موافق هستند که کشور ما در دولت جو بایدن در مسیر درستی قرار ندارد. به همین دلیل است که ما در نوامبر پیروز خواهیم شد و به جمهوری خواهان کمک خواهیم کرد. دوباره کنترل سنا را به دست آورید.»

دکتر اوز شخصیت تلویزیونی و جراح قلب قفسه سینه است.

دکتر اوز شخصیت تلویزیونی و جراح قلب قفسه سینه است.
(روی روچلین/گتی ایماژ)

به نظر شما آیا اقتصاد وارد رکود شده است؟ اگر در نوامبر امسال انتخاب شوید، چگونه اقتصاد را به مسیر اصلی بازگردانید؟

فترمن: ما هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن داریم تا افزایش هزینه ها و تورم را به ترتیب کاهش دهیم و قیمت ها را برای کارگران در سراسر این کشور پایین بیاوریم. مردم آسیب می بینند. من با گسترش تولید در داخل کشور و ساده کردن زنجیره تامین خود به مبارزه با تورم ادامه خواهم داد. ساختن مزخرفات بیشتر در آمریکا قیمت ها را برای همه پایین می آورد و مشاغل با درآمد بیشتری برای مردم در سراسر پنسیلوانیا ایجاد می کند. من ستون فقرات این را دارم که واقعاً بایستم و مدیران عامل و منافع ویژه شرکت را بپذیرم و برای پایین آوردن قیمت‌ها برای کارگران شاغل بجنگم، رقیب من دکتر اوز این کار را نمی‌کند.”

جان فترمن در پست های قدیمی REDDIT، فرکینگ را “لکه” در پنیسلوانیا می خواند، از زندگی “ممتاز” خود ابراز تاسف می کند

اوز: “دولت بایدن هر چه می خواهد نامش را بگذارد: دو چهارم متوالی کاهش تولید ناخالص داخلی یک رکود است و برنامه های مخارج جان فترمن اوضاع را بدتر می کند. جو بایدن و دموکرات هایی مانند جان فترمن، اقتصاد ایالات متحده را به سمت مارپیچ سوق داده اند. وارد یک رکود اقتصادی شده است. زمان آن فرا رسیده است که از خانواده های آمریکایی دفاع کنیم و اقتصاد خود را با یک سیاست انرژی همه جانبه با تاکید بر گاز طبیعی به مسیر خود از این مارپیچ نزولی بازگردانیم. اقتصاد با پول قرض گرفته شده است.”

جان فترمن در حال حاضر به عنوان فرماندار دموکرات پنسیلوانیا خدمت می کند.

جان فترمن در حال حاضر به عنوان فرماندار دموکرات پنسیلوانیا خدمت می کند.
(AP Photo/Keith Srakocic, File)

چیزی که رای دهندگان باید در مورد رقیب شما بدانند چیست؟

فترمن: «رقیب مشهور چند میلیونر من، دکتر اوز، وقتی باک بنزین خود را پر می‌کند، تغییری در قیمت احساس نمی‌کند – اگر حتی بنزین خودش را پمپ کند، زیرا آنها به شما اجازه نمی‌دهند این کار را در بومی اوز انجام دهید. نیوجرسی. او متوجه نمی شود. او افزایش قیمت ها را در پمپ یا فروشگاه مواد غذایی احساس نمی کند. او نمی داند که خانواده های پنسیلوانیا در چه حالی هستند.

انتقال به پنسیلوانیا از نیوجرسی برای تصدی کرسی سنا بخشی از یک مسئله بزرگتر است و آن این است که اوز واقعاً کیست: کلاهبرداری که فقط از مردم پنسیلوانیا برای جدیدترین پروژه خود استفاده می کند.

اوز: “رقیب من یک سوسیالیست برنی سندرز است. سیاست های رادیکال و لیبرال جان فترمن با از بین بردن صنعت انرژی ما قیمت بنزین را برای همه بالا می برد. او حتی شکستن آن را “لکه ای بر پنسیلوانیا” نامیده است. او جوامع ما را کمتر امن خواهد کرد و از آزادی از زندانیان در زندان حمایت کرده است. جای تعجب نیست که رهبران چپ افراطی حزب دموکرات – AOC و الیزابت وارن – از کسی حمایت کرده اند که ارزش های رادیکال آنها را دارد.

زمان آن فرا رسیده است که جان فترمن به‌خاطر دیدگاه‌های دیوانه‌کننده‌اش در مورد مواردی مانند حمایت از سیاست‌های خطرناک شهر مقدس، جرم‌زدایی از همه مواد مخدر، سیاست‌های خردکننده انرژی مانند طرح جدید سبز و تریلیون‌ها هزینه‌های بیهوده پاسخ دهد.»

دکتر مهمت اوز مورد تایید رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ است.

دکتر مهمت اوز مورد تایید رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ است.
(AP Photo/Gene J. Puskar)

به نظر شما مهمترین مسئله در ایالت شما چیست؟

فترمن: “مهم ترین مسئله در پنسیلوانیا همچنان تورم و افزایش قیمت هاست. وقتی رم Dodge خود را پر می کنم، هنوز هزینه آن بسیار بیشتر از یک سال پیش است. وقتی برای خرید مواد غذایی می روم، تقریباً هر چیزی که می خرم هزینه دارد. بیشتر.

“اگر می خواهیم در مورد کاهش قیمت گاز جدی باشیم، باید مالیات گاز فدرال را به حالت تعلیق در آوریم تا تسهیلات فوری برای مردم در پمپ ایجاد کنیم. همچنین باید به استفاده از نفت آمریکا ادامه دهیم – و تولید و سرمایه گذاری در انرژی بیشتر آمریکا اما تورم فقط در پمپ ما را تحت تأثیر قرار نمی دهد، بلکه همه جا وجود دارد. بنابراین این فقط انرژی نیست که باید در خانه تولید کنیم، بلکه همه چیز است. ما باید تولید را در سراسر صنایع افزایش دهیم، ظرفیت و عرضه را افزایش دهیم تا قیمت ها را کاهش دهیم. زنجیره تامین زمانی که شروع می شود و در خانه به پایان می رسد، به جای اتکا به کشورهای خارج از کشور، بسیار پیچیده تر می شود.”

دکتر. اوز از فشار انرژی سبز بایدن، مخالف سنای دموکراسی انتقاد می کند: “علم را دنبال نمی کنم”

اوز: “انرژی پنسیلوانیا می تواند ابزاری برای حل بحران انرژی فعلی ما باشد. ما به اندازه کافی گاز طبیعی زیر پای خود داریم که بتوانیم انرژی کل کشور را برای بیش از ۲۰۰ سال تامین کنیم. با این حال، جو بایدن و جان فترمن حمله ای به انرژی آمریکا آغاز کرده اند – ما را مجبور می کنند به دشمنان خود در سراسر جهان متکی شویم. جان فترمن خواستار لغو خط لوله کیستون شد و فرکینگ را “لکه ای در پنسیلوانیا” نامید.

ما باید قدرت انرژی آمریکا را آزاد کنیم، نه اینکه به خارج از کشور برویم و از ایران، روسیه و ونزوئلا انرژی بخواهیم. و همچنین سلطه انرژی آمریکا را بازگرداند.”

به نظر شما بزرگترین نقطه قوت شما در میان ترم چیست؟

فترمن: “من درک می کنم که رای دهندگان در سراسر پنسیلوانیا چه می گذرانند. در طول تمام حرفه ام همیشه برای جوامع و افرادی که سیاستمداران در واشنگتن پشت سر می گذارند مبارزه کرده ام. رای دهندگان می دانند که می توانند به من اعتماد کنند تا برای آنها بجنگم، زیرا من یکی از آنها هستم. من تقریباً تمام عمرم را در پنسیلوانیا زندگی کرده‌ام، از تمام ۶۷ شهرستان پنسیلوانیا چندین بار بازدید کرده‌ام، و مسائلی را که برای مردم در سرتاسر کشورهای مشترک المنافع مهم است می‌دانم. دکتر اوز نمی‌داند.

اوز: لیبرال‌های رادیکال در واشنگتن فقط به ظاهر مراقب اهمیت می‌دهند. سیاست‌های آنها اقتصاد را وارد رکود کرده است و پس‌اندازهای آمریکایی‌ها را ربوده است. من به رفع مشکلات اهمیت می‌دهم. من به عنوان یک فرد خارجی، خودی‌های قدرتمند را برای محافظت از آمریکایی‌ها در تمام دوران حرفه‌ای خود به چالش کشیده‌ام، و به عنوان یک سناتور آمریکایی به همان کار ادامه خواهم داد.»

جان فترمن، ستوان فرماندار پنسیلوانیا

جان فترمن، ستوان فرماندار پنسیلوانیا
(مایکل ام سانتیاگو/گتی ایماژ)

چیزی که می خواهید به رای دهندگانی که در نظر دارند به رقیب شما رای بدهند، بگویید؟

فترمن: “رقیب مولتی میلیونر سلبریتی من، دکتر اوز، که ۱۱ خانه در سراسر جهان دارد، به مردم پنسیلوانیا اهمیتی نمی دهد، او مبارزات ما را درک نمی کند، او زندگی ما را درک نمی کند. او یکی از ما نیست. و او مطمئناً برای ما در واشنگتن نمی جنگد.

او به تازگی از نیوجرسی به اینجا نقل مکان کرد تا برای مجلس سنا نامزد شود. دکتر اوز دقیقاً مانند کاری که نزدیک به دو دهه در تلویزیون انجام داده است، هر چیزی را که به نفع او باشد، می گوید و انجام می دهد.

اوز: “من یک خارجی سیاسی هستم – نه یک سیاستمدار حرفه ای مانند جان فترمن. من آماده هستم تا تشکیلات و دستور کار فاجعه بار بایدن-فترمن از جمله افزایش جرم و جنایت، تورم سرسام آور، رهبری ضعیف و مدارس را به عهده بگیرم. جان فترمن این کار را انجام داده است. واضح است که او مهر لاستیکی دیگری برای سیاست های شکست خورده ای خواهد بود که به پنسیلوانیایی ها آسیب می رساند. دستور کار رادیکال و سوسیالیستی جان فترمن به کارگران آمریکایی آسیب می رساند و خیابان های ما را کمتر امن می کند. پنسیلوانیا باید یک رهبر جسور را به واشنگتن بفرستد تا مقداری از واقعیت را به اشتراک بگذارد و کمک کند. کشور بزرگ ما را شفا بده – این دقیقاً کاری است که من انجام خواهم داد.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

هفته آینده برای نسخه دیگری از «انتخابات کانونی» برای شنیدن نظرات نامزدها در این زمینه، دوباره بررسی کنید رای پاییز امسال.