کانر مک دیوید، مایک اسمیت اویلرز را رهبری کردند تا در بازی ۷ بر کینگز پیروز شوند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

کاپیتان کانر مک دیوید تیمش را به دور دوم پلی آف جام استنلی رساند.

مک دیوید یک گل و یک پاس گل به ثمر رساند و ادمونتون اویلرز در بازی ۷ شنبه شب با نتیجه ۲-۰ مقابل لس آنجلس کینگز پیروز شد.

مک دیوید در مورد تعطیلی گفت: «این کار را به این شکل انجام می‌دهیم، حس خوبی دارد. همیشه صحبت‌های زیادی در مورد جنبه دفاعی بازی وجود دارد، بنابراین برای گروه ما که در یک لحظه بزرگ قدم بگذاریم و مانند آن در یک برد ۲-۰ با (دروازه‌بان مایک اسمیت) بازی عالی و کمک همه بازی کنیم. حس خوبی دارد.”

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

جاناتان کوئیک، دروازه‌بان لس‌آنجلس کینگز، سمت راست، روی یخ دراز می‌کشد در حالی که کانر مک‌دیوید، مرکز ادمونتون اویلرز، گل خود را در دوره سوم در بازی 7 از سری دور اول در پلی‌آف جام استنلی هاکی NHL جشن می‌گیرد، شنبه، 14 می 2022، در ادمونتون، آلبرتا

جاناتان کوئیک، دروازه‌بان لس‌آنجلس کینگز، سمت راست، روی یخ دراز می‌کشد در حالی که کانر مک‌دیوید، مرکز ادمونتون اویلرز، گل خود را در دوره سوم در بازی ۷ از سری دور اول در پلی‌آف جام استنلی هاکی NHL جشن می‌گیرد، شنبه، ۱۴ می ۲۰۲۲، در ادمونتون، آلبرتا
(جف مک اینتاش/ مطبوعات کانادا از طریق AP)

“اما همانطور که گفته شد، این فقط یک دور است. تا اینجا راه طولانی در پیش است. ما خوشحالیم که به دور دوم می رویم، اما این تنها کاری است که انجام دادیم، یک روز دیگر زنده ماندیم.”

کودی سیسی نیز گلزنی کرد و اسمیت ۲۸ سیو برای اویلرز انجام داد که آخرین بار در بازی هفتم در سال ۱۹۹۸ برنده شد و اولین برد در سری پلی آف خود را از سال ۲۰۱۷ جشن گرفت.

اسمیت گفت: «فکر نمی‌کنم تا به حال از ساختمانی به این صدای بلند نشنیده باشم و چند بار با زمان‌های بسیار وحشی در پلی آف حضور داشته باشم، اما این باورنکردنی بود که بخشی از آن باشم. “چند سال گذشته بدون هوادار، هیچ کس در ساختمان ناامید کننده نبود. برنده شدن در بازی ۷ قبل از هواداران خانگی که قبل از سقوط توپ به ما کمک کردند، این احساس باورنکردنی بود و امیدوارم ادامه پیدا کند. برای دور بعد.”

جاناتان کوئیک ۳۹ سیو برای کینگز انجام داد که از زمانی که دومین جام استنلی را در سال ۲۰۱۴ بردند، در یک سری پلی آف پیروز نشدند – همچنین آخرین سالی بود که آنها در یک سری بازی ۷ پیروز شدند.

Anze Kopitar کهنه کار Kings گفت: “در حال حاضر واضح است که بسیار خسته کننده است.” “این سریال جنگ سختی داشت و ما همه چیز را دادیم و باید به این افتخار کنیم. مطمئناً یک عنصر رشد در گروه و در طول فصل و در طول بازی‌های پلی‌آف وجود دارد. امروز به نفع ما نشد. این بسیار ناامید کننده است زیرا ما به اینجا آمدیم و معتقد بودیم که می توانیم آن را انجام دهیم و این کار را نکردیم.”

تاد مک‌للان، مربی کینگز، احساس کرد که این تجربه بسیار مهم است، حتی اگر در حال حاضر دیدن آن سخت باشد.

او خاطرنشان کرد: “من فکر می کنم آنها تصویر کوچک، تصویر بزرگ هستند.” “تصویر کوچک، ما ناامید شدیم. ما در تمام مدت گفتیم که برای بردن آن حضور داشتیم، ما فقط برای کسب تجربه به اینجا نمی آمدیم و زمانی که شما همه چیز را وارد می کنید و می خواهید برنده شوید و نمی کنید، ما ناامید کننده است.

در یک دوره ابتدایی پرتنش هیچ گلی به دست نیامد، اویلرز ۱۰ شوت روی کوئیک زد، در حالی که کینگز ۷ شوت روی اسمیت زد. کوئیک با رکورد ۴-۰ حرفه ای در بازی ۷s وارد بازی شد.

ادمونتون در اواسط راه به گلزنی نزدیک شد، هر چند زمانی که یک پوک در یک تقلا از روی خط دروازه می‌رفت، اما درست به موقع توسط آندریاس آتاناسیو، فوروارد کینگز، او را نجات داد.

اویلرز در نهایت با ۶:۴۵ باقی مانده در وقت دوم به بن بست رسید و مک دیوید یک پاس را از پشت تور به سیسی نیشگون داد و او شوتی را روی شانه کوئیک زد.

ادمونتون در اوایل بازی سوم نزدیک بود چند بار برتری خود را افزایش دهد، زیرا جاش آرچیبالد به سختی از پاهای کوئیک توپ را از دست داد و کایلر یاماموتو با اکثر تور باز به تیر دروازه برخورد کرد.

نفت‌کش‌ها در نهایت با ۳:۵۳ باقی مانده در بازی سوم، با تلاش انفرادی فوق‌العاده مک‌دیوید، بیمه شدند. مک دیوید در شش بازی از هفت بازی این سری تلاش های چند امتیازی داشت.

اویلرز اکنون برای بازی با کالگری یا دالاس که روز یکشنبه به بازی ۷ خود می روند، صعود خواهند کرد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

یادداشت ها: مدافع نفتکش دارنل نرس پس از گذراندن یک بازی محرومیت در بازی ۶ به دلیل ضربه زدن به سر فیلیپ دانالت در بازی ۵ بازگشت. … پس از اینکه لئون درایسایتل و برت کولاک از ادمونتون اسکیت صبحگاهی را از دست دادند، نگرانی وجود داشت، اما هر دو توانستند برای بازی کردن، ترک Oilers فهرستی سالم برای انتخاب خواهد داشت. … کینگز بدون ویکتور آرویدسون (پایین تنه)، درو داوتی (مچ دست) و شان واکر (زانو) باقی ماندند. … در هیچ یک از بازی های این سری تغییرات امتیازی وجود نداشت و تیمی که اولین گل را به ثمر رساند برنده هر گیمر بود.