کاندیدای آریزونا در سنای ایالات متحده می گوید که «اول آمریکا» آمده است بماند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

بلیک مسترز، نامزد سنای آریزونا، روز پنجشنبه در برنامه «زاویه اینگراهام» نشان داد که میراث دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا چگونه ماندگار است.

بلیک مسترز: ما شاهد یک جابجایی لرزه ای هستیم. “اول آمریکا”؟ اینجاست که بماند. پرزیدنت ترامپ این جنبش را در سال ۲۰۱۶ راه اندازی کرد و مرد، او گاری سیب را به هم ریخت. او تشکیلات سیاسی را متحول کرد. من فکر می کنم که او به معنای واقعی کلمه با پیروزی در سال ۲۰۱۶ کشور را نجات داد. و این کار را با دویدن و سپس ارائه این دستور کار جسورانه انجام داد. این مرز امن است، درست است؟ این توقف جنگ های بی معنی در خارج از کشور است. بیایید باهوش و سرسخت باشیم، اما باید جلوی آن را بگیریم. او این اقتصاد را تحویل داد که کار کرد. برای کارگران و خانواده های آمریکایی کار کرد. و… او اعتبار کافی برای این بخش ندارد. مردم آن را فراموش می کنند. پرزیدنت ترامپ از اهداف سنتی محافظه کارانه دفاع می کرد. بیش از هر کس دیگری به خاطر اوست که ما در حال حاضر، حامی ترین دادگاه عالی کودک، طرفدار خانواده و حامی زندگی هستیم که این ملت تا به حال دیده است. باورنکردنیه. و انرژی تغییر کرده است.

من فکر می کنم [Arizona’s] یک کشور حامی زندگی، و من فکر می کنم این کشور طرفدار زندگی است. مارک کلی، او به مرز باز اهمیتی نمی دهد. او به تورم اهمیتی نمی دهد. به همین دلیل است که او به دستور کار جو بایدن رأی مثبت داده است. آنچه او به آن اهمیت می دهد ظاهراً سقط جنین نا محدود است. او نمی تواند هیچ محدودیتی را بیان کند. او تماماً برای والدین برنامه ریزی شده است که در هفت ماهگی در رحم برای قطع نخاع و تکه تکه کردن نوزادان وارد می شود. متاسفم که اینقدر گرافیکی هستم، اما باید در این سطح صحبت کنیم. همین است. به نظر من وحشتناک است او از آریزونا خارج است.

مصاحبه کامل را در زیر مشاهده کنید: