کامرون جانسون از Suns در رابطه با شایعات تجارت کوین دورانت: “این کار است”


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

شایعه شده بود که کامرون جانسون، مهاجم فینیکس سانز، یکی از قطعاتی است که در بسته تجاری احتمالی کوین دورانت نقش دارد، زمانی که بازار برای ستاره بروکلین نتس در اوایل این ماه داغ شد.

جانسون ۲۶ ساله در سه فصل گذشته بازی خود را به عنوان عضوی از سانز بهبود بخشیده است. او در فصل ۲۰۲۱-۲۰۲۲ میانگین ۱۲.۵ امتیاز، ۴.۱ ریباند و ۱.۵ پاس منجر به گل را به دست آورد. جانسون، میکال بریجز، جاه کرودر، دی آندر آیتون و تعدادی از برگزیدگان درفت همگی در شایعات چند هفته گذشته ذکر شده بودند. دورانت هنوز معامله نشده است.

جانسون به آریزونا ریپابلیک گفت که جنبه تجاری لیگ را درک می‌کند و می‌دانست که سانز باید تصمیم درستی را در مورد به‌عنوان بازیکن بزرگی مانند دورانت بگیرد.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

کامرون جانسون، مهاجم فینیکس سانز، قبل از بازی 3 از سری دور دوم پلی آف در برابر دالاس ماوریکس، 6 می 2022، در مرکز خطوط هوایی آمریکا در دالاس، تگزاس، خود را گرم می کند.

کامرون جانسون، مهاجم فینیکس سانز، قبل از بازی ۳ از سری دور دوم پلی آف در برابر دالاس ماوریکس، ۶ می ۲۰۲۲، در مرکز خطوط هوایی آمریکا در دالاس، تگزاس، خود را گرم می کند.
(کوین جیرج – USA Today Sports)

برجسته سابق کارولینای شمالی به این روزنامه گفت: “باید از یک تیم انتظار داشته باشید که آنچه را که به نفع آنهاست انجام دهد و تلاش کند تا قهرمانی را به دست آورد.”

جانسون گفت که وقتی یکی از شایعات را در ESPN شنید، به همراه برادرش پاف که در حال حاضر برای تیم تار هلز بازی می‌کند و هم‌تیمی‌هایش به چپل هیل، NC بازگشته است.

گزارش شده است که کایری ایروینگ قصد دارد در بروکلین با یا بدون کوین دورانت بازی کند.

کامرون جانسون از فینیکس سانز در Crypto.com Arena، 6 آوریل 2022، در لس آنجلس، کالیفرنیا، توپ را مقابل لس آنجلس کلیپرز حرکت می‌دهد.

کامرون جانسون از فینیکس سانز در Crypto.com Arena، ۶ آوریل ۲۰۲۲، در لس آنجلس، کالیفرنیا، توپ را مقابل لس آنجلس کلیپرز حرکت می‌دهد.
(گری A. Vasquez-USA Today Sports)

“من مثل این هستم، نه، من را در این مورد قرار نده. و چیز بعدی که می دانید، ویندی (برایان ویندهورست از ESPN) یا کسی در تلویزیون، مانند نام بردن اهداف تجاری بالقوه بود، نام DA را نام برد. من، میکال. و من می خواستم، بیا، اما این کار است. همانطور که گفتم، این کار است. اگر این کاری است که انجام می شود، پس این فقط بخشی از برنامه خدا بود، و شما باید ادامه دهید. متحرک.”

بروکلین هنوز یک شریک تجاری مناسب برای دورانت پیدا نکرده است.

کوین دورانت (7) مهاجم بروکلین نتس در نیمه اول مقابل ایندیانا پیسرز، 29 اکتبر 2021، در نیویورک، با مربی استیو نش صحبت می کند.

کوین دورانت (۷) مهاجم بروکلین نتس در نیمه اول مقابل ایندیانا پیسرز، ۲۹ اکتبر ۲۰۲۱، در نیویورک، با مربی استیو نش صحبت می کند.
(AP Photo/Mary Altaffer)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

آخرین شایعه مربوط به تیرانداز تیزبین هفته گذشته زمانی منتشر شد که گزارش شد بوستون سلتیکس در حال مذاکره تجاری با بروکلین است. جیلن براون محور اصلی معامله ادعایی بود، اما چیزی از آن حاصل نشد.