کالین کپرنیک و دوست دختر نسا دیاب به اولین نوزاد خوش آمد گفتند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

کالین کپرنیک، مدافع سابق تیم سانفرانسیسکو ۴۹رز و دوست دخترش، نسا دیاب، به اولین نوزاد خود خوش آمد گفتند.

دیاب بعدازظهر یکشنبه از طریق اینستاگرام این خبر را اعلام کرد.

دیاب در توضیح این عکس نوشته است: «من خیلی فکر کردم که امروز اخبار تغییر زندگی مان را به اشتراک بگذارم. “من تصمیم گرفتم این کار را انجام دهم زیرا امروز اولین روزی است که در چند هفته گذشته برای کار با عنوان زندگی جدید – مامان – بیرون رفتم!

دوست دختر کالین کپرنیک درباره تولد اولین فرزندشان در اینستاگرام پستی منتشر کرد.

دوست دختر کالین کپرنیک درباره تولد اولین فرزندشان در اینستاگرام پستی منتشر کرد.
(اینستاگرام/nessnitty)

من و کالین چند هفته پیش به این دنیا خوش آمد گفتیم و با خانواده در حال رشد خود بر روی ماه هستیم.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

نیاب، مجری رادیو و مجری MTV، کپرنیک را که بازیکن آزاد باقی می‌ماند، «شگفت‌انگیزترین پدر» نامید و گفت: «از اینکه او برای هر لحظه از این سفر در کنار ما است، سپاسگزارم».

نسا دیاب و کالین کپرنیک در کمپ جشن Met Gala 2019: یادداشت‌هایی درباره مد در موزه هنر متروپولیتن در تاریخ 6 مه 2019 در شهر نیویورک شرکت می‌کنند.

نسا دیاب و کالین کپرنیک در کمپ جشن Met Gala 2019: یادداشت‌هایی درباره مد در موزه هنر متروپولیتن در تاریخ ۶ مه ۲۰۱۹ در شهر نیویورک شرکت می‌کنند.
(تئو وارگو/WireImage)

Kaepernick در ماه مه برای لاس وگاس رایدرز تمرین کرد، اما علیرغم گزارش‌هایی مبنی بر اینکه لاس وگاس تحت تاثیر قدرت بازوی کپرنیک قرار گرفته بود، هیچ نتیجه‌ای حاصل نشد. در هر صورت، این یک نشانه مثبت بود که کپرنیک ممکن است از تیم های دیگر تماس بگیرد.

نماینده کالین کپرنیک انتقاد وارن ساپ از تمرین مهاجمان را رد کرد

از سوی دیگر، وارن ساپ، ستاره سابق NFL گفت که شنیده است که این یکی از بدترین تمرینات بوده است.

کالین کپرنیک در یک نمایشگاه پرتاب در نیمه وقت بازی فوتبال بهار میشیگان در استادیوم میشیگان در ۲ آوریل ۲۰۲۲ در آن آربور، میشیگان شرکت می‌کند.

کالین کپرنیک در یک نمایشگاه پرتاب در نیمه وقت بازی فوتبال بهار میشیگان در استادیوم میشیگان در ۲ آوریل ۲۰۲۲ در آن آربور، میشیگان شرکت می‌کند.
(جیمی کرافورد/گتی ایماژ)

ایجنت کپرنیک، جف نالی، به Pro Football Talk گفت که اظهارات ساپ درست نیست.

نواک جوکوویچ، کایری ایروینگ، آرون راجرز وارثان امروزی محمدعلی هستند: کلی تراویس

کالین کپرنیک و نسا دیاب در سریال لیمیتد نتفلیکس حضور دارند "کالین سیاه و سفید" اولین نمایش در موزه هنر شهرستان لس آنجلس در 28 اکتبر 2021، در لس آنجلس، کالیفرنیا.

کالین کپرنیک و نسا دیاب در ۲۸ اکتبر ۲۰۲۱ در لس‌آنجلس، کالیفرنیا، در اولین نمایش سریال نتفلیکس “کالین سیاه و سفید” در موزه هنر شهرستان لس آنجلس شرکت می‌کنند.
(لئون بنت/گتی ایماژ برای نتفلیکس)

نالی به وب‌سایت فوتبال گفت: «حدس می‌زنم وارن با مدیرعامل یا سرمربی صحبت نکرده باشد. “من چندین بار با جنرال موتورز صحبت کردم، و او گفت که همه آنها فکر می کردند کاپ در فرم عالی است و توپ را خیلی خوب پرتاب کرد و هر تیمی را تشویق کرد که در مورد تمرین با او تماس بگیرد، و او هم همین را به آنها می گفت. من از وارن شگفت زده شدم. این را می گویند، زیرا این درست نیست، و شما فکر می کنید که او کپ را در یک تیم می خواهد.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

کپرنیک از زمان اعتراض قطبی خود که در حین پخش سرود ملی در جریان بازی های NFL زانو زد، بدون امضا باقی مانده است.