کارلوس رودون در ۶ اینینگ ۱۲ ضربه می زند، جاینتز راکی ​​را شکست می دهد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

کارلوس رودون رکورد فصل خود را با ۱۲ ضربه در شش اینینگ انجام داد و سانفرانسیسکو جاینتز دوشنبه شب کلرادو راکیز را ۸-۵ شکست داد.

مائوریسیو دوبون سه ضربه داشت، از جمله دومین هومر خود در سه روز، و در سه ران رانندگی کرد زیرا جاینتز برای هشتمین پیروزی متوالی خود در برابر راکی ​​ها که مربوط به فصل گذشته بود، پیروز شد. آستین اسلیتر یک جفت تک آهنگ اضافه کرد.

رودون (۴-۱) بیشتر زمان بازی را در اطراف ترافیک قرار داد، اما از دو بازی دوگانه و یک توپ سریع ثابت با سرعت ۹۷ مایل در ساعت در بازی ششم، زمانی که سی جی کرون و الیاس دیاز، رهبر تیم ملی NL را به صدا درآورد، سود برد.

این چپ دست در ۵ اینینگ در ۹۶ زمین بازی بود که گیب کاپلر، سرمربی، رودون را برای بازی آخرش بیرون فرستاد.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

کارلوس رودون، پارچ اصلی سان فرانسیسکو جاینتز، در جریان دومین دوره بازی بیسبال، دوشنبه، 9 مه 2022، در سانفرانسیسکو، در برابر کلرادو راکیز تحویل می دهد.

کارلوس رودون، پارچ اصلی سان فرانسیسکو جاینتز، در جریان دومین دوره بازی بیسبال، دوشنبه، ۹ مه ۲۰۲۲، در سانفرانسیسکو، در برابر کلرادو راکیز تحویل می دهد.
(AP Photo/D. Ross Cameron)

رودون گفت: «من فقط می‌خواستم به آنجا برگردم و یک مسابقه دیگر داشته باشم. “این برای ما کارساز بود. من احساس می کردم که این یک توپ سریع آسان است و من واقعاً در همه زمین ها تلاش زیادی نمی کردم، بنابراین بله گفتن برای من آسان تر بود.”

رودون، برترین خرید خارج از فصل سانفرانسیسکو، با ۱۱ ضربه تاب دار به پایان رسید و در اولین شروع خود در برابر راکی ​​ها از سال ۲۰۱۷، اجازه ۶ ضربه و دو راه رفتن داد.

۵۳ ضربه زدن رودون در شش شروع اولش، دومین ضربه زنی غول‌پیکر از حداقل سال ۱۸۹۳ است. تیم لینسکوم، برنده دو جایزه NL Cy Young، ۵۶ گل در سال ۲۰۱۰ داشت.

کاپلر می‌گوید: «هرچقدر که او خوب بوده، به همان اندازه که او موفق شده است، هنوز سقف بیشتری برای کارلوس وجود دارد. “او خیلی خوب است.”

یوناتان دازا دو RBI برای کلرادو داشت. کانر جو و خوزه ایگلسیاس هر کدام سه ضربه خوردند. راکی ها سه از چهار را از دست داده اند.

دوبون با یک پرواز فداکارانه از آستین گومبر (۲-۳) در اینینگ اول، جاینتز را به پیش برد، سپس با دو ران هومر به میدان مرکزی در سومین مسابقه، برتری را به ۳-۰ رساند. دوبون همچنین در پیروزی روز شنبه مقابل سنت لوئیس کاردینالز، اولین پیروزی او از ۲۲ ژوئن ۲۰۲۱، به میدان رفت.

دوبون گفت: “از ابتدای سال من به شدت توپ را مستقیماً به مردم می زدم و آنها یا در مسیر اخطار می میرند یا درست به سینه یک نفر.” “اخیراً من سوراخ هایی پیدا کرده ام.”

پس از اینکه دازا تکی دو ران از رودون در ششمین امتیاز برتری سانفرانسیسکو را به ۳-۲ کاهش داد، دوبون به یک تک ضرب در داخل زمین رسید که در نیمه پایینی پیش افتاد و روی تک ضرب دارین روف گلزنی کرد. ران دوم زمانی به ثمر رسید که دیاز یک زمین وحشی را تعقیب کرد، اما به طرز وحشیانه ای به زمین چپ پرتاب شد و به ویلمر فلورز اجازه داد تا به خانه برود. فلای فداکاری جوک پدرسون نتیجه را ۶-۲ کرد.

گومبر در چهار شروع حرفه‌ای در اوراکل پارک بدون برد باقی ماند، پس از اینکه اجازه داد پنج دوش و پنج ضربه در ۵ ۱/۳ اینینگ انجام شود.

قابل نقل

“این یک جور کسل کننده بود فقط به این دلیل که می دانستم قصد ندارم هیچ توپ پروازی به دست بیاورم. آن مرد، او قانونمند است. او واقعاً خوب است. من خوشحالم که مجبور نیستم با او روبرو شوم.” – دوبون، در حالی که رودون توپ می زد، در زمین مرکزی بود.

اتاق مربی

غول‌ها: کمربند برندون خراش دیرهنگام بود و به دلیل سفتی گردن ناشی از تاب خوردن شنبه شب، روز به روز است. Ruf قرار بود DH باشد اما در پایه اول جایگزین Belt شد. کاپلر گفت که کمربند احتمالاً سه شنبه در ترکیب خواهد بود.

تا بعدی

Rockies RHP Antonio Senzatela (2-1، ۳.۷۵ ERA) در ۱۰ بازی حرفه ای خود در برابر سانفرانسیسکو ۵-۱ شده است. Giants LHP Alex Wood (2-2, 4.38) دو شروع گذشته خود را از دست داده است و در ۱۰ ۱/۳ اینینگ گذشته خود به ۸ ران اجازه داده است.