کارشناس امنیت سایبری در مورد گزارش هایی که CDC ردیابی انطباق با قفل کووید را دارد هشدار می دهد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

مورگان رایت، کارشناس امنیت سایبری، به گزارش‌هایی هشدار داد که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها در حال ردیابی مقررات قرنطینه کووید هستند و گفت که دسترسی به داده‌های خصوصی، شخصی‌ترین جزئیات زندگی ما را در «فیلتر نشده» روز شنبه افشا می‌کند.

مورگان رایت: مشکل این است که وضعیت ما با فناوری است. هر برنامه‌ای که روی گوشی خود قرار می‌دهید دارای این چیز است که معمولاً کیت توسعه نرم‌افزار نامیده می‌شود. در آن SDK های کوچک مجوزهایی وجود دارد که می گویند: “هی، اگر از برنامه ما استفاده می کنی” – هیچ کس هرگز چاپ دقیق را نمی خواند – “اکنون می توانیم اطلاعات، آدرس تلفن، مکان، تاریخ، زمان را ردیابی کنیم.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

مشکل من اینجاست اکنون، درست در ماه مارس، یک دادگاه ویرجینیا، یک قاضی فدرال حکم داد که استفاده از ضمانت‌های geofence خلاف قانون اساسی است. شما نمی توانید فقط یک محیط وسیع را به اطراف پرتاب کنید. من فکر می کنم این پیامدهایی برای آنچه CDC انجام می دهد خواهد داشت. آنها با گفتن “خب، ما داریم داده های خصوصی می خریم” دور می شوند. اما این داده‌های خصوصی شخصی‌ترین جزئیات زندگی ما را فاش می‌کند، کجا می‌رویم، چه می‌کنیم، چه کسی در اطراف خانه قضات دیوان عالی آویزان است، می‌دانید، مردم برای شام کجا می‌روند، من کجا می‌روم خرید… ، این چیزی بیش از نظارت است. این نظارت فراگیر است. این باعث خوشحالی جورج اورول می‌شود که بداند، هی، ما سیستمی داریم که در آن نیازی به گذاشتن یک تراشه در بازوی شما یا یک تراشه در سر شما نیست. شما فقط یک تلفن همراه دارید. ما می‌توانیم شما را هر کجا که می‌روید ردیابی کنیم و با انجام این کار، می‌توانیم بفهمیم که چه کاری انجام می‌دهید، زیرا داده‌های کافی دریافت می‌کنیم، می‌توانیم بفهمیم، وقتی این اقدامات خاص را انجام می‌دهید، این همان چیزی است که شما درگیر آن هستید. .

بخش کامل را در زیر تماشا کنید: