کاربران TikTok متقاعد شده‌اند که جفری دامر در پس‌زمینه صحنه «چیزهای عجیب» دیده می‌شود.


طرفداران چشم عقابی “چیزهای عجیب” توطئه تیک تاک را آغاز کردند که قاتل سریالی فقید جفری دامر در پس زمینه یکی از صحنه های فصل چهارم سریال است.

ویدئویی در پلتفرم رسانه‌های اجتماعی منتشر شد که نشان می‌دهد شخصیتی از نمایش، مکس، از اتوبوس مدرسه پیاده می‌شود اما روی شخصیتی در پس‌زمینه تمرکز می‌کند. سپس این ویدیو به صحنه ای از مستندهای جدید نتفلیکس، «هیولا: داستان جفری دامر» تبدیل می شود.

شخصیت پس زمینه بلوند است و موهایش را به همان روشی که Dahmer مدل داده بود، و همچنین عینکی مشابه Dahmer به چشم داشت.

در حالی که برادران دافر، سازندگان نمایش محبوب، به دوره زمانی که در آن «چیزهای عجیب» می گذرد، اشاره می کنند، به نظر می رسد که این نظریه بعید به نظر می رسد که درست باشد. Dahmer در سال ۱۹۷۸ از دبیرستان فارغ التحصیل شد و نمایش در سال ۱۹۸۴ برگزار می شود.

شخصیت پس زمینه در "چیزهای عجیب و غریب" اپیزود بلوند است و موهایش را به همان روشی که جفری دامر مدل کرده بود، و همچنین عینکی مشابه دامر زده بود.

شخصیت پس‌زمینه اپیزود «چیزهای عجیب» بلوند است و موهایش را به همان شیوه‌ای که جفری دامر مدل کرده است، و همچنین عینکی مشابه دامر زده است.
(اداره زندان ها/گتی ایماژ)

کتی پری و کشا به خاطر ارجاعات جفری دامر در آهنگ ها در میان انتشار “MONSTER” در نتفلیکس مورد انتقاد قرار گرفتند.

به نظر نمی رسد TikTok نگران این واقعیت باشد که احتمالاً تئوری توطئه ممکن نیست، زیرا کاربران همچنان به اظهار نظر در مورد ویدیو ادامه می دهند.

بخش نظرات مملو از افرادی است که “OMG” را نظر می دهند و یکی از آنها نوشته است “من تقریباً مطمئن هستم مرجعی بود.” با این حال، برخی از نظر دهندگان بودند که سریع به این نکته اشاره کردند که این امکان پذیر نیست و پسری که روی صفحه می بینند شبیه هر نوجوان دیگری از دهه ۱۹۸۰ است، با یکی از آنها گفت که همه افراد دیگر در بخش نظرات در حال تماس هستند.

از زمان انتشار سریال های مستند نتفلیکس در این ماه، علاقه به داهمر و زندگی و جنایات او افزایش یافته است. این سریال داهمر را در طول دوران کودکی و اوایل بزرگسالی دنبال می‌کند و رابطه سخت او با پدر و مادرش که از نظر روانی ناپایدار است را به نمایش می‌گذارد.

همچنین به جنایات مختلف او می پردازد و سریال را با آخرین جنایت او یعنی تلاش برای قتل شروع می کند که در طی آن قربانی او موفق به فرار شد و در نهایت منجر به دستگیری Dahmer شد. دامر بین سالهای ۱۹۷۸ تا ۱۹۹۱ ۱۷ مرد و پسر را کشت. او در سال ۱۹۹۴ در زندان به قتل رسید.

قاتل سریالی جفری دامر بین سال های 1978 تا 1991 17 مرد و پسر را به قتل رساند.

قاتل سریالی جفری دامر بین سال های ۱۹۷۸ تا ۱۹۹۱ ۱۷ مرد و پسر را به قتل رساند.
(رالف فین هستافت/کوربیس از طریق گتی ایماژ)

در حالی که این سریال به یک موفقیت فوری تبدیل شده است، مدت کوتاهی پس از انتشار آن زمانی که بستگان قربانیان علیه این سریال صحبت کردند و اظهار داشتند که آنها در حال آسیب‌دیدگی مجدد هستند، جنجال‌هایی به پا کرد. آنها همچنین با این واقعیت که هیچ کس قبل از ساخت نمایش به آنها مراجعه نکرده بود، مشکل داشتند.

برای ثبت نام در خبرنامه سرگرمی اینجا را کلیک کنید

ریتا ایزبل که برادرش ارول لیندسی قربانی شده بود به اینسایدر گفت: “اگر هیچ چیز بهتری نمی دانستم، فکر می کردم من هستم. موهای او مانند موهای من بود، او همان لباس ها را پوشیده بود.” “به همین دلیل احساس می‌کردم که دوباره آن را دوباره زنده کنم. همه احساساتی را که در آن زمان احساس می‌کردم به من بازگرداند.”

ایزبل به صحنه ای در مستند اشاره می کرد که در آن یک بازیگر زن در حال ارائه بیانیه تاثیر قربانی در محاکمه Dahmer دیده می شود که به گفته او “به کلمه دقیقاً همان چیزی بود که (او) گفت.

ایزبل گفت: «هرگز در مورد نمایش با من تماس گرفته نشد. “احساس می‌کنم نت‌فلیکس باید می‌پرسید که آیا ما با ساختن آن مخالفیم یا چه احساسی داریم. آنها از من چیزی نپرسیدند. آنها فقط این کار را کردند.”

ایوان پیترز در سریال های مستند نتفلیکس نقش جفری دامر را بازی می کند.

ایوان پیترز در سریال های مستند نتفلیکس نقش جفری دامر را بازی می کند.
(Arturo Holmes/FilmMagic)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

در این سریال ایوان پیترز حضور دارد که قاتل زنجیره ای را به تصویر می کشد.