کابینه ناتوان بایدن در بسیاری از ناکامی های بایدن مقصر است


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

مردم، این همه تقصیر جو بایدن نیست که ملت ما در مشکل است.

کابینه کاملاً ناکارآمد او نیز مقصر است.

بیایید با جانت یلن شروع کنیم.

بخش خزانه داری جنت یلن پس از اعتراف به «اشتباه من» در مورد تورم در توییتر انتقاد کرد: «استعفا»

به نظر می رسد یلن، اولین وزیر خزانه داری زن، باتجربه ترین، با اعتبار ترین و کم سیاسی ترین در بین تمام منصوبان کابینه بایدن باشد. اینطور نیست.

وزیر خزانه داری اخیرا اعتراف کرد که آن را بر تورم منفجر کرده است. او عذرخواهی نکرد و علت واقعی آن را اعتراف نکرد، اما حداقل اعتراف کرد که مسخره کرده است.

رئیس جمهور ایالات متحده جو بایدن (C) با جروم پاول، رئیس فدرال رزرو و جانت یلن، وزیر خزانه داری، در دفتر بیضی شکل در کاخ سفید در 31 می 2022 در واشنگتن دی سی دیدار می کند.  این سه نفر برای گفتگو در مورد طرح دولت بایدن برای مبارزه با تورم بی سابقه ملاقات کردند.

رئیس جمهور ایالات متحده جو بایدن (C) با جروم پاول، رئیس فدرال رزرو و جانت یلن، وزیر خزانه داری، در دفتر بیضی شکل در کاخ سفید در ۳۱ می ۲۰۲۲ در واشنگتن دی سی دیدار می کند. این سه نفر برای گفتگو در مورد طرح دولت بایدن برای مبارزه با تورم بی سابقه ملاقات کردند.
(عکس از کوین دیچ/گتی ایماژ)

او گفت: “فکر می‌کنم در آن زمان در مورد مسیری که تورم طی می‌کند اشتباه می‌کردم… شوک‌های پیش‌بینی‌نشده و بزرگی به اقتصاد وارد شده است… که در آن زمان کاملاً نمی‌دانستم.”

زمین یلن اساساً این است که تورم به دلیل رویدادهای کاملاً غیرقابل پیش بینی است که هیچ کس نمی توانست پیش بینی کند. خلاف واقع اکثر اقتصاددانان موافق هستند که طرح نجات آمریکایی ۱.۹ تریلیون دلاری دموکرات ها پول زیادی را به اقتصاد در حال بهبود در همان زمان که ما با کمبود کالا مواجه بودیم، ریخت و باعث افزایش قیمت ها شد.

در واقع، یک کتاب جدید منتشر شده می‌گوید یلن با لری سامرز موافق بود، او هشدار داد که هزینه‌های ولگردی بایدن دقیقاً چنین تأثیری داشته باشد و برای طرح نجات آمریکایی کوچک‌تر استدلال می‌کرد. اگرچه او این گزارش را رد می کند، اما واقعیت دارد. به عبارت دیگر، او بهتر می دانست. یلن به دور از اینکه لنگر فکری این دولت باشد، تبدیل به یکی دیگر از ابزارهای سیاست های چپ دموکرات ها شده است.

بعدی: رئیس امنیت داخلی الخاندرو مایورکاس، اولین لاتین تبار در آن نقش، که اجازه بدترین حمله تاریخ به مرز جنوبی ما را داده است، نتوانست برنامه ای برای مقابله با بحران ارائه دهد و زمانی که ادعا کرد “مرز ما است” به کنگره دروغ گفت. امن است.”

تحت نظارت مایورکاس، ۱.۲ میلیون نفر در تلاش برای ورود غیرقانونی به ایالات متحده در هفت ماه گذشته دستگیر شده اند که نزدیک به نیم میلیون نفر از آنها از کشورهایی غیر از مکزیک یا مثلث شمالی اکوادور، گواتمالا و السالوادور بودند. اکثریت قریب به اتفاق این افراد بزرگسالان مجرد هستند – نه خانواده هایی که از فقر فرار می کنند، و در مجموع ۴۰ مرد در لیست دیده بان ترور هستند.

در دوران مایورکاس، مرگ و میر ناشی از مصرف بیش از حد مواد مخدر برای اولین بار از مرز ۱۰۰۰۰۰ نفر گذشت که اکثریت قریب به اتفاق (۷۱۰۰۰) از فنتانیل وارد شده از چین و مکزیک در مرز جنوبی ما بود.

مایورکاس سال گذشته به یک کنگره سانسور کننده ناله کرد که “۱۸ ساعت در روز” کار می کند. هنگامی که جمهوری خواهان در پاییز امسال کنترل مجلس نمایندگان را به دست می گیرند، باید او را استیضاح کنند و به او اجازه دهند به خواب زیبایی اش برسد.

بعدی: پیت بوتیجیگ، اولین وزیر حمل و نقل همجنس‌گرا، که نقطه‌نظر نامرئی بایدن بوده و مسئول هموارسازی زنجیره‌های تامین ما بوده است. او به‌عنوان پاداش ناپدید شدن در طول بحران بندرگاه‌های ما (او در تابستان گذشته پس از پذیرش دوقلوها با همسرش از مرخصی والدینی چند ماهه گرفت)، اکنون مسئول ۶۶۰ میلیارد دلار برنامه زیرساختی کاخ سفید است که می‌تواند آن را در سراسر جهان بپردازد. کشور به شیوه های مفید سیاسی.

وزیر حمل و نقل، پیت بوتیگیگ در شبکه ABC ظاهر شد "منظره" در 8 آوریل 2022 و قیمت بالای بنزین و تورم مورد بحث قرار گرفت.  (اسکرین شات/ABC)

وزیر حمل و نقل، پیت بوتیگیگ، در ۸ آوریل ۲۰۲۲ در برنامه ABC “The View” ظاهر شد و در مورد قیمت بالای بنزین و تورم بحث کرد. (اسکرین شات/ABC)
(اسکرین شات/ABC)

مصاحبه اخیر با مجله نیویورک با تمسخر پیت آغاز می شود: “فکر نمی کنم این تصادفی باشد که آخرین باری که فاشیسم در گوشه هایی از طبقه سیاسی این کشور مد شد، یکی از چیزهایی که برای موسولینی گفتند این بود که او قطارها را ساخت. به موقع اجرا کنید – این یک نمونه حمل و نقل بود…”

پس کارآمدی گامی به سوی فاشیسم است؟ خبر خوب برای Buttigieg: او هنوز اولین قدم را برداشته است.

در مورد آنچه که او به دست آورده است، به نظر می رسد حتی یک خبرنگار حنایی که بوتیجج را “در لیست کوتاه همه نامزدهای احتمالی ریاست جمهوری” توصیف می کند، با مشکل مواجه است. پیت از عملکرد کاخ سفید دفاع می کند و می گوید: “ما کارهای زیادی انجام می دهیم.”

پس از آن جنیفر گرانهولم، دومین زنی که به عنوان وزیر انرژی مشغول به کار شد، وجود دارد که به نظر می رسد اعتبارش برای این شغل این است که قلاب، خط و قلاب بایدن و به ویژه علاقه او به وسایل نقلیه الکتریکی را بلعیده است. مطمئناً این درک عمیق او از بازارهای انرژی ایالات متحده نبود.

در همان اوایل، هنگامی که او از خروج برنامه ریزی شده نفت از ذخایر انرژی استراتژیک ما خبر داد، یک خبرنگار این سوال واضح را مطرح کرد: آمریکا چقدر نفت مصرف می کند؟ به طرز شگفت انگیزی، او هیچ ایده ای نداشت.

او همچنین ظاهراً چیزی در مورد تولید نفت ایالات متحده یا نحوه عملکرد بازارهای انرژی جهان نمی داند. او در پاییز گذشته، با سرزنش افزایش قیمت نفت، ادعا کرد که “اوپک بیش از ۵۰ درصد عرضه نفت را کنترل می کند.” نه آن موقع و نه الان درست نبود. EIA، که گرانهولم بر آن نظارت دارد، گزارش می دهد که اوپک در آن زمان کمتر از ۳۵ درصد از تولید جهانی نفت را تامین می کرد. علاوه بر این، ایالات متحده بزرگترین تولید کننده نفت در جهان است.

بیوگرافی رسمی گرانهولم ادعای چپ را منعکس می کند که “هیچ چالشی بزرگتر از بحران آب و هوایی پیش روی ملت و سیاره ما وجود ندارد”، حتی در حالی که ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه یک کشور اروپایی را محو می کند، چین همسایگان خود را تهدید می کند و کووید-۱۹ میلیون ها نفر را می کشد.

برنامه های سبز باشکوه گرانهولم بدون شک در سالن دانشکده دانشگاه کالیفرنیا، برکلی، جایی که او تدریس می کرد، مورد توجه قرار گرفت. آنها و او به آنجا تعلق دارند.

لوید آستین، وزیر دفاع، در جلسه استماع سال مالی 2023 وزارت دفاع در کنگره آمریکا در واشنگتن در روز چهارشنبه، 11 مه، در برابر کمیته فرعی تخصیص بودجه در مجلس، شهادت می دهد.

لوید آستین، وزیر دفاع، در جلسه استماع سال مالی ۲۰۲۳ وزارت دفاع در کنگره آمریکا در واشنگتن در روز چهارشنبه، ۱۱ مه، در برابر کمیته فرعی تخصیص بودجه در مجلس، شهادت می دهد.
(AP/ خوزه لوئیس ماگانا)

ما نباید از دادستان کل مریک گارلند غافل شویم که فکر می کند والدینی که به تلقین بیدار فرزندانشان اعتراض می کنند یک تهدید تروریستی خانگی است.

برای دریافت خبرنامه نظر اینجا را کلیک کنید

یا اولین وزیر دفاع سیاه پوست ما، لوید آستین، که شایسته ذکر ویژه است به خاطر نظارتش بر یکی از فاجعه بارترین رویدادهای نظامی در تاریخ کشور ما – خروج هولناکی با سوء مدیریت از افغانستان. آن رویداد پر هرج و مرج منجر به کشته شدن ۱۳ نظامی آمریکایی و تعداد زیادی از افغان ها شد و دشمنان ما را با ۷ میلیارد دلار تجهیزات جنگی بر جای گذاشت.

و ما نمی‌توانیم در مقابل صدا زدن دب هالند، اولین وزیر کشور بومی آمریکا و یکی دیگر از متعصبان آب و هوا، که باید به دلیل جلوگیری از اجاره نفت و گاز جدید در بحبوحه بحران انرژی … حتی با سرپیچی از دستور قاضی، شناخته شود. خیلی ساده، او اوضاع را بدتر می کند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

فضا اجازه تصدیق تمام اعضای تیم C بایدن را نمی دهد. ما در پایان خاطرنشان می‌کنیم که در وب‌سایت کاخ سفید آمده است: «کابینه پرزیدنت بایدن تعهد او را برای انتصاب رهبران سازمان‌های دولتی که نشان‌دهنده کشوری است که قصد دارند به آن خدمت کنند، منعکس می‌کند.»

متاسفم، اما به نظر من کشور ما بهتر از این است.

برای خواندن اطلاعات بیشتر از LIZ PEEK اینجا را کلیک کنید