ژنرال میلی به فارغ التحصیلان وست پوینت در مورد خطر “افزایش” جنگ جهانی، “تانک های رباتیک” هشدار می دهد.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

ژنرال مارک میلی به دانشجویان فارغ التحصیل از آکادمی نظامی ایالات متحده در وست پوینت گفت که برای افزایش خطر درگیری جهانی و مجموعه ای از فناوری های جدید تسلیحاتی در حرفه خود آماده باشند.

میلی، رئیس ستاد مشترک ارتش، در مراسم آغاز به کار در سال ۲۰۲۲ به دانشجویان دانشگاه‌ها گفت: «جهانی که شما در آن مأمور شده‌اید، پتانسیل یک درگیری بین‌المللی مهم بین قدرت‌های بزرگ را دارد. و این پتانسیل در حال افزایش است، نه کاهش.» وست پوینت، نیویورک

ژنرال مارک میلی، رئیس ستاد مشترک ارتش ایالات متحده، در مراسم فارغ التحصیلی کلاس 2022 آکادمی نظامی ایالات متحده در وست پوینت، نیویورک، 21 مه 2022 سلام می کند.

ژنرال مارک میلی، رئیس ستاد مشترک ارتش ایالات متحده، در مراسم فارغ التحصیلی کلاس ۲۰۲۲ آکادمی نظامی ایالات متحده در وست پوینت، نیویورک، ۲۱ مه ۲۰۲۲ سلام می کند.
(رویترز/ دیوید دی دلگادو)

“و در حال حاضر، در همین لحظه، یک تغییر اساسی در ماهیت جنگ در حال رخ دادن است. ما در حال حاضر با دو قدرت جهانی، چین و روسیه روبرو هستیم، که هر کدام دارای قابلیت‌های نظامی قابل توجهی هستند و هر دو به طور کامل قصد تغییر شرایط فعلی را دارند. مایلی گفت: نظم مبتنی بر قوانین.

میلی گفت: تهاجم روسیه به اوکراین به جهان می آموزد که “تجاوز بی پاسخ مانده تنها متجاوز را جسور می کند.”

میلی گفت: “اجازه دهید هرگز کشتاری را که اخیراً در بوچا شاهد بودیم و کشتاری که در ماریوپل رخ داد را فراموش نکنیم. و بهترین راه برای ارج نهادن به فداکاری آنها، حمایت از مبارزه آنها برای آزادی و ایستادگی در برابر استبداد است.”

MILEY برای اولین بار از زمان شروع درگیری با همتای روس خود صحبت می کند

ویژگی شهری جنگ در اوکراین چیزی است که مایلی آن را به عنوان ویژگی میدان‌های نبرد آینده می‌داند، که «بسیار پیچیده و تقریباً مطمئناً در مناطق شهری در برابر دشمنان مبهم و گریزان که تروریسم و ​​جنگ را در کنار قابلیت‌های متعارف ترکیب می‌کنند، تعیین‌کننده خواهد بود. جمعیت غیرنظامی.”

میلی گفت که فناوری تسلیحات نیز در دهه های آینده به طرز چشمگیری تغییر خواهد کرد و این تغییر به اندازه تغییر از تفنگ به تفنگ، تفنگ به مسلسل یا از قایقرانی به کشتی های بخار اساسی خواهد بود. و برتری فناوری دیگر به طور خودکار به نفع آمریکا نیست.

میلی گفت: «شما با تانک‌های روباتیک، کشتی‌ها و هواپیماها خواهید جنگید. ما شاهد انقلابی در مهمات مرگبار و دقیق بوده‌ایم. آنچه زمانی استان انحصاری ارتش ایالات متحده بود، اکنون در اختیار اکثر دولت‌ها با اراده پولی برای به دست آوردن آنها است.

ژنرال ارتش ایالات متحده، مارک ای. میلی، رئیس ستاد مشترک، در مراسم فارغ التحصیلی کلاس 2022 آکادمی نظامی ایالات متحده در وست پوینت، نیویورک، 21 مه 2022 سخنرانی می کند.

ژنرال ارتش ایالات متحده، مارک ای. میلی، رئیس ستاد مشترک، در مراسم فارغ التحصیلی کلاس ۲۰۲۲ آکادمی نظامی ایالات متحده در وست پوینت، نیویورک، ۲۱ مه ۲۰۲۲ سخنرانی می کند.

مقام سابق پنتاگون از پرتاب چینی ها متعجب نشده است، می گوید زمان ما در مسابقه هوش مصنوعی تمام شده است

میلی گفت: هوش مصنوعی “نتیجه آن تغییر عمیق است، عمیق ترین تغییری که تاکنون در تاریخ بشر وجود داشته است.” وی ادامه داد: «هر چیزی که ایالات متحده در ۷۰ سال گذشته از لحاظ نظامی از آن برخوردار بود، به سرعت بسته می‌شود. و ایالات متحده در واقع، ما در حال حاضر در همه حوزه‌های جنگ در فضا و سایبری، هوایی دریایی و البته زمینی با چالش مواجه هستیم. “

در میان همه خطرات و تغییرات، تشویق مایلی به رهبران نظامی آینده این بود که سازگار، انعطاف‌پذیر و مهم‌تر از همه از شخصیت اخلاقی بی‌عیب و نقصی برخوردار باشند.

“ما باید، ما باید رهبرانی را توسعه دهیم که تحت فشار شدید نبرد زمینی دارای شخصیتی باورنکردنی هستند و هیچ بوته ای بزرگتر از نبرد زمینی وجود ندارد. رهبرانی که انتخاب اخلاقی و اخلاقی درست را همراه با انتخاب تاکتیکی درست انجام دهند. پر احساس ترین محیطی که تا به حال با آن روبرو خواهید شد.”

ترامپ، وزیر دفاع موقت، میلر می گوید که او “مجوز تماس های میلی با چین” را نداده است، می گوید باید استعفا دهد

مایلی بر اهمیت قانون اساسی تاکید کرد و دانشجویان سوگند یاد می کنند که از آن دفاع کنند. این پیام به قدری قدرتمند بود که نازی ها از آن می ترسیدند، آمریکا به خاطر آن ژاپن را شکست داد، و تروریست های القاعده و داعش از آن متنفرند – مایلی گفت: «ما به یک ایده سوگند یاد می کنیم و آن ایده آمریکا است.

او گفت: “ایده این است که هر یک از شما، مهم نیست که مرد باشید یا زن یا همجنسگرا یا چیزی در این بین.” فرقی نمی کند که یک فرد از چه نژاد و مذهب و خانواده ای باشد.

دانشجوی فارغ التحصیل آکادمی نظامی ایالات متحده، آیزاک جفرسون دیکسون چهارم از اوشن ساید، کالیفرنیا توسط ژنرال ارتش ایالات متحده، مارک ای. میلی، رئیس ستاد مشترک ارتش، در کنار کریستین ورموت، وزیر ارتش، در طول کلاس آکادمی نظامی ایالات متحده در سال 2022 تشویق می شود. مراسم فارغ التحصیلی در وست پوینت، نیویورک، 21 مه 2022.

دانشجوی فارغ التحصیل آکادمی نظامی ایالات متحده، آیزاک جفرسون دیکسون چهارم از اوشن ساید، کالیفرنیا توسط ژنرال ارتش ایالات متحده، مارک ای. میلی، رئیس ستاد مشترک ارتش، در کنار کریستین ورموت، وزیر ارتش، در طول کلاس آکادمی نظامی ایالات متحده در سال ۲۰۲۲ تشویق می شود. مراسم فارغ التحصیلی در وست پوینت، نیویورک، ۲۱ مه ۲۰۲۲.
(رویترز/ دیوید دی دلگادو)

“ایده ای که در آن سند وجود دارد، ایده ای که شما برای آن حاضرید بمیرید، ایده ای که در این قانون اساسی که ملت ما را در برخی از سیاه ترین روزهای ما به پیش برد، تمام چیزی که می گوید این است که در این کشور، در این ایالات متحده، تحت این رنگهای قرمز، سفید و آبی، مهم نیست شما که هستید، تک تک ما، به لطف خداوند متعال در بهشت، آمریکایی هستیم و تک تک ما آزاد و برابر به دنیا آمده ایم. مایلی گفت: بلند شوید یا بر اساس استعدادها، شایستگی ها، ویژگی هایتان، سخت کوشی و پشتکارتان سقوط خواهید کرد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

زمانی، میلی گفت که ۴۳ سال پیش به یاد فارغ التحصیلی خود افتاده است و از آهنگ باب دیلن نقل قول کرد. ما می‌توانیم نسیم ملایمی را در هوا احساس کنیم. و همین الان، وقتی اینجا در هواپیما در وست پوینت نشسته‌ایم، می‌توانیم پرچم‌های طوفان را ببینیم که در باد به اهتزاز در می‌آیند و می‌توانیم صدای کف زدن رعد و برق را از دور بشنویم. باران سخت در شرف باریدن است.”