چگونه عشق به خود را تمرین کنیم – Beaupre Coaching کاهش وزن و مربیگری زندگیشما می توانید از خود متنفر باشید و از روی باور ناخودآگاه که به اندازه کافی کافی نیستید و دوست ندارید ، انتخاب های بدی انجام دهید. شما ممکن است از میزان محدودیت خود از گفتگوی منفی خود به مشارکت در سر خود بی خبر باشید. یا از محدودیت هایی که برای خود تعیین کرده اید کاملاً آگاه هستید اما نمی دانید برای تغییر آن چه باید بکنید.

عادت های تحقیر آمیز خود در طول دهه ها طبیعی به نظر می رسد. مانند ماهی در آب و پرندگان در هوا. ما از سمیت تفکر خود بی خبریم.

امروز احساس فوق العاده ای دارم. به این فکر می کنم که زندگی چقدر جادویی است. مغز ما شگفت انگیز است. بدن ما متعالی است.

این طرز فکر جادویی با این واقعیت رنگ می خورد که بسیاری از مردم در سراسر ایالت ، کشور و جهان رنج می برند. این به این دلیل است که اوایل امروز من احساس اضطراب – خشن – غمگین کردم. تمرین من در احساساتم مرا دعوت می کند که به بدنم نگاه کنم و بپرسم چه حسی دارم و کجا. احساس می کنم احساس مبهمی دارد که در وسط قفسه سینه و بالای شکم من ریشه دوانده است. این یک احساس متحرک و موج دار است. چشمانم احساس فشار و گریه می کند.

من نمی توانم در مورد آتش سوزی های امروز کاری انجام دهم. یا جلوی بلایایی را که برادران و خواهرانم در سرتاسر جهان دارند ، بگیرم. احساس من – آیا غم است؟ شاید. می آید و می رود و قدم بعدی که بر می دارم این است که از خودم بپرسم “چگونه می توانم خودم را با این احساس دوست داشته باشم؟” “چگونه می توانم اینقدر گند بزنم و هنوز بدانم که یک انسان حیاتی هستم.” سپس از خودم می پرسم: “امروز چه کاری می توانم انجام دهم تا با وجود این احساس در بدنم به هدفم کمک کنم؟” همه اینها کنار هم نشسته اند و مانند یک فنجان چای عمل می کنند.

سپس به برنامه روزانه خود نگاه می کنم و بر آنچه می توانم تمرکز می کنم و آن را انجام می دهم. من به این ترتیب عشق به خود را تمرین می کنم.

وقتی مردم می گویند شما باید خودتان را دوست داشته باشید ، اغلب درک نحوه انجام آن دشوار است. به نظر می رسد تغییر از کتک زدن خود به گرفتن خود برای رفتن به ورزشگاه در روز دوشنبه به دوست داشتن خود حتی در صورت از دست دادن یک روز غیرممکن به نظر می رسد. چگونه می توانید از عدم استفاده از اراده یا استخوان سفید به کاهش کالری خود به خوردن مقدار سالم و پایدار غذای مغذی در هر روز برسید. چگونه می توانید از غرق شدن و بی تفاوتی به تصمیم گیری در مورد آنچه می توانید برای تأثیر بر قاچاق انسان یا نژادپرستی یا گرمایش جهانی انجام دهید ، برسید؟

عشق به خود یکی از مهمترین مفاهیمی است که من آموخته و تمرین کرده ام. من 100٪ معتقدم که وقتی این مفهوم را بدست آورید ، تجربه زندگی شما تغییر می کند و به کاهش وزن و اهداف سلامتی خود پایبند خواهید بود. شما قدم هایی برای زندگی در قدرت خود برمی دارید و در دنیایی شرکت می کنید که جهان به هدایای شما نیاز دارد. شما خواسته خود را دنبال خواهید کرد و به وعده های خود عمل خواهید کرد.

هرگز تعجب نمی کند که ما چقدر در مورد خودمان قضاوت می کنیم.

نگاهی به افکار خود در مورد خود بیندازید و ببینید چقدر می توانید با خود بی رحم باشید.

بارها و بارها چه سوالاتی از خود می پرسید؟

“چرا شما فریزر هستید و بوده اید؟”

“چرا این گرسنگی هرگز پایان نمی یابد؟”

“چرا من نمی توانم بفهمم که سالم هستم؟

“چرا من نمی توانم تغییری در جهان ایجاد کنم؟”

چگونه از احساسات ، چهره ، شخصیت ، پاها از خود متنفر هستید؟

من نفرت های معمول را داشتم: بینی ، شکم ، سابقه خانوادگی ام. من قبلاً به خاطر احساسات از خودم متنفر بودم زیرا ضعف من را نشان می داد. نقاط ضعف من پشیمانی من خواهد بود. اگر قرار است عمر طولانی داشته باشید ، خواهید دید که این باورها چقدر بی فایده هستند و چگونه تعاملات ما در محل کار ، با دوستان ، خانواده ها و دوست پسرها را مسموم می کنند.

وقتی تصمیم گرفتم رفتارم را به عشق به خود سالم ، خود درمانی و بخشش تغییر دهم ، می دانستم که تنها چیزی که ندارم تجربه مستقیم داشتن همه چیز برای دستیابی به این هدف است.

چی؟ من هر آنچه را که نیاز دارم دارم. من فقط نمی دانم. چقدر دیوانه است؟ اما این آغاز زنجیری بود که من به آن چسبیده بودم تا افکار و رفتارهای خودم را پاک کنم که باعث پرخوری و رنج بسیار من شد. من این مفهوم را درک نکردم ، اما می دانستم که واقعیت دارد.

اجازه دهید آن رشته را حذف کنیم …

اگر همه چیز را دارید که برای دوست داشتن خود نیاز دارید ، یعنی توانایی یادگیری درباره غذاهایی که برای شما مفید هستند ، چه غذاهایی بدن شما را می سوزاند و به وزن دلخواه شما می رسد ، توانایی کاهش میل شما به غذاهای ناسالم – زندگی شما چگونه خواهد بود؟

اگر می دانستید که همه چیز مورد نیاز برای پذیرش خود را در حال حاضر دارید ، یعنی. توانایی بخشیدن خود ، لذت بردن از خود ، مسئولیت دستیابی به آنچه نیاز دارید- چگونه می تواند زندگی شما باشد؟

اگر می دانستید که همه چیز را برای احساس امنیت در اختیار دارید ، پس چگونه می توانید در جهان شجاعانه اقدام کنید؟

ترفند دوست داشتن خود این است که به همه اجازه دهید. آن را قطع نکنید و با آن آرام نگیرید. خشونتی که در افکار و اعمال خود با خود برخورد می کنیم طاقت فرسا است. ما به اشتباه معتقدیم که تغییر آنها ضروری است. ما معتقدیم که این عذاب برای موفقیت در تغییر لازم است.

اینطور نیست! به جای اینکه آن را از مشکل خودمان جدا کنیم ، آن را با عشق دعوت می کنیم.

· اجازه اشتباهات و موفقیتهای بزرگ و کوچک را بدهید.

· اجازه دهید که خشم و اهدای خودجوش و جشن ها شروع شود.

· اجازه دهید زبان آزاد شود ، خجالت بکشد و کلمات محبت آمیزی که برای دلداری و تشویق استفاده می کنید.

· به پرخوری اجازه دهید و یاد بگیرید که چگونه این کار را انجام ندهید.

· اجازه دهید با عادات جدید و روزهای موفق تمرین کنید.

· به ترس اجازه دهید و ارتباط با دیگران را احساس کنید.

· اجازه ترس دهید و ارتباط با دیگران را احساس کنید.

یک اسکله وسیع ، یک میدان باز ، یک فضای عمیق ، یک دریاچه زلال یا یک رودخانه در حال حرکت به خود اختصاص دهید. خود را یکی از بسیاری از افراد ببینید.

تغییر و رشد به فضا نیاز دارد. تغییر و رشد نیاز به عشق دارد. تغییر و رشد به زمان نیاز دارد.

شما فکر می کنید که ترک غذاهای خاص خود ، محرومیتی بی پایان خواهد بود. شما معتقدید که مرگ یک عزیز غم بی پایان را به همراه خواهد داشت. شما متقاعد شده اید که این ناراحتی از خوردن احساسات شما رنجی بی پایان خواهد بود. فکر می کنید توانایی تأثیرگذاری بر جهان را ندارید.

همه چیز تغییر می کند. هر لحظه به پایان می رسد این یک مفهوم فلسفی نیست. ما می دانیم که این درست است. افزایش سن به معنای تسلیم شدن یا بی ربط شدن نیست. هنوز می توانید با چالش ها روبرو شوید و بر آنها غلبه کنید. شما اکنون بیش از هر زمان دیگری ظرفیت دارید.

خود را از چیزهای زیبا و شیرین که باعث احساس جهنم می شوند و ناراحتی زیادی ایجاد می کنند محروم نکنید. خود را از سلامت ، استخوان های قوی ، تعادل خوب ، روده سالم محروم نکنید. خود را از ناراحتی لازم برای تغییر و رشد محروم نکنید. از ناراحتی انجام کارهای سخت خودداری نکنید.

خود را از ترحم برای خود محروم نکنید ؛ تمرکز بر موارد منفی که تاب آوری را کاهش می دهد و انرژی شما را مصرف می کند. خود را از اندوه محروم نکنید. احساس عشق بین شما و معشوق ؛ به یاد آوردن هدیه ای که داشتند ؛ برای ادامه چالش ادامه بدون آنها ؛ درد و شادی بودن در کنار آنها را احساس کنم. تا از طریق شما به زندگی آنها معنا ببخشد. ناراحتی به این معنی است که شما قدرت خود را توسعه می دهید ، ماهیچه رشد می کند ، بافت می میرد و دوباره متولد می شود.

این باور را از خود دور نکنید که می توانید 100٪ مواقع خوشبخت باشید و اگر این کار را نکنید ، مشکلی برای شما پیش می آید. خود را از تجربه انسانیت خود ، از جمله احساس اضطراب ، عصبانیت ، غم ، ترس ، شادی ، سرخوردگی ، سرگرمی محروم نکنید.

من دیگر با نبرد غذا نمی جنگم. اکنون من تجربه مستقیم احساس تمام آسیب پذیری خود را دارم. این لطف را دارم که هنوز زنده باشم. این احساس غم و اندوه من احساس می کنم که می آید و می رود و سالهاست ادامه دارد. این یک مثال کامل از نحوه دوست داشتن خودم است. این احساس من را به پرخوری ، نوشیدن بیش از حد و انزوا و ارادت به پرخوری در برنامه های تلویزیونی سوق می داد.

اکنون من خود را در یک فضای باز محبت آمیز نگه می دارم – این اجازه می دهد تا هر گونه عمل و احساس و تعجب را انجام دهید. همیشه آسان نیست. تنفر از خود نیز آسان نیست.

شما بهترین نامزد برای کار دوست داشتن خود و تجربه خود هستید. شما نسبت به والدین ، ​​خواهر و برادر ، شریک زندگی و دوستان خود از صلاحیت بالاتری برخوردار هستید تا بدانید چگونه آنها شما را دوست دارند.

تبدیل شدن به فردی که بی قید و شرط خود را دوست دارد یک مسیر ، یک سفر و یک تمرین است. دانستن این که شما در حال حاضر همه چیز را برای بهترین زندگی خود دارید ، عشق محبت آمیز کلید جادویی است.No Responses

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها
  https://2cindiet.ir/

   

  https://adiet.ir/

   

  https://atkinsshop.ir/

   

  https://arydiet.ir/

  https://badiet.ir/

   

  https://behsadiet.ir/

   

  https://cdiet.ir/

   

  https://chetorr.ir/

   

  https://cliksalamat.ir/

   

  https://clobfit.ir/

   

  https://dfdiet.ir/

   

  https://dietcolob.ir/

   

  https://dietdarmani.ir/

   

  https://dietforlife.ir/

   

  https://dietgroups.ir/

   

  https://dietiic.ir/

   

  https://dietition.ir/

   

  https://dietrejim.ir/

   

  https://dietsalamat.ir/

   

  https://dietsnews.ir/

   

  https://dranbaraa.ir/

   

  https://drbizh.ir/

   

  https://drrezbiz.ir/

   

  https://drshadibizhani.ir/

   

  https://drvitamind.ir/

   

  https://elmetaghzie.ir/

   

  https://exirsalamati.ir/

   

  https://fdiet.ir/

   

  https://fitanfood.ir/

   

  https://fitnesdiet.ir/

   

  https://fitaamin.ir/

   

  https://ganut.ir/

   

  https://foodketo.ir/

   

  https://ghafaridiete.ir/

   

  https://gi-si.ir/

   

  https://gvrt.ir/

   

  https://h-new.ir/

   

  https://happydiet.ir/

   

  https://healthdiets.ir/

   

  https://healthsnews.ir/

   

  https://hodafit.ir/

  https://kermanycom.ir/

   

  https://holodiet.ir/

   

  https://kermanyy.ir/

   

  https://ketogenicdiets.ir/

   

  https://ketodietshop.ir/

   

  https://nuteladiet.ir/

   

  https://nutgeram.ir/

   

  https://nutri-diet.ir/

   

  https://nutricell.ir/

   

  https://nutritionistsnews.ir/

   

  https://mdiet.ir/

   

  https://ketoshope.ir/

   

  https://oplasdiet.ir/

   

  https://parsiandiet.ir/

   

  https://ketozists.ir/

   

  https://laghariii.ir/

   

  https://limome.ir/

   

  https://lemondiet.ir/

   

  https://lagharifit.ir/

   

  https://maangdiet.ir/

   

  https://mi-xi.ir/

   

  https://na-hi.ir/

   

  https://na-se.ir/

   

  https://namnakk.ir/

   

  https://newsab.ir/

   

  https://newshealth.ir/

  https://nildiet.ir/

   

  https://novinn.ir/

   

  https://pcosdiet.ir/

   

  https://pezeshknew.ir/

   

  https://realnutrition.ir/

   

  https://reghim.ir/

   

  https://regimekhob.ir/

   

  https://rejimeketo.ir/

   

  https://rejimkermany.ir/

   

  https://rezhimdarmani.ir/

   

  https://rezhimeghazayi.ir/

   

  https://sabosdiet.ir/

   

  https://rezhimesalem.ir/

   

  https://salamatnew.ir/

   

  https://rezhimlaghar.ir/

   

   

  https://sebnews.ir/

   

  https://zolangdiet.ir/

   

  https://zdiet.ir/

   

  https://xdiet.ir/

   

  https://truediet.ir/

   

  https://taqhzie.ir/

   

  https://wellfitdiet.ir/

   

  https://taghziehnew.ir/

   

  https://sibe-salamati.ir/

   

  https://sha-min.ir/

   

  https://gamewake.ir/

   

  https://giahpezeshkan.ir/

   

  https://ispmr.ir/

   

  https://megig.ir/

   

  https://storg.ir/