چهار راهی که جمهوری خواهان می توانند کشور ما را تا سال ۲۰۲۴ تغییر دهند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

تاریخ الگویی برای تکرار دارد. روز سه‌شنبه زمانی رخ داد که رای‌دهندگان بار دیگر حزب در قدرت را رد کردند، البته نه با حاشیه‌هایی که برخی پیش‌بینی‌کنندگان پیش‌بینی می‌کردند.

پیروزی های انکار به یکی از متمایزترین الگوها در سیاست مدرن آمریکا تبدیل شده است. قابل درک است که جمهوری خواهان انتظار داشتند که در این دور پیروزی های گسترده ای را جشن بگیرند.

حتی اگر اینطور نیست، به این معنی نیست که رای دهندگان سیاست های چپ را تایید کرده اند و یا به تدبیر حکومتی چپ می پردازند. اکنون سؤال این است که آیا حزب جمهوری خواه درس های میان ترم را می آموزد و در سال ۲۰۲۴ اوضاع را تغییر می دهد؟

بر اساس تجربه من از تأسیس و رهبری سازمان‌های متعدد در سمت راست، اولین گام برای دستیابی به هر معیار موفقیت سیاسی یا سیاسی این است که واقعاً به افرادی که می‌خواهید به آنها کمک کنید گوش دهید.

در هفته منتهی به انتخابات، نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد که آمریکایی‌ها نگران مسائل مربوط به جیب‌ها، به‌ویژه نرخ تورم هستند. این امر بر همه جمعیت‌شناسی، از جمله رأی زنان حومه شهر تأثیر می‌گذارد. در هر پمپ بنزین یا فروشگاه مواد غذایی در سراسر کشور با مردم صحبت کنید، و آنها نحوه پیش پرداخت ۵، ۱۰ یا ۱۵ دلاری را در پمپ به اشتراک می گذارند، زیرا این تنها چیزی است که می توانند بپردازند. آنها در حال کاهش خواربارفروشی هستند تا بتوانند اجاره بها را پرداخت کنند.

آمریکایی ها همچنین نگران اتفاقاتی هستند که در محله ها و مدارس آنها می افتد. خشونت و بی‌قانونی در تمام جنبه‌های جامعه گسترش یافته است، با این حال چپ‌ها بودجه کافی را برای نیروهای پلیس و تضعیف روحیه خود قرار داده‌اند. از دست دادن فاجعه‌بار یادگیری و مسائل بهداشت روانی گسترده نتیجه قرنطینه‌های غیرضروری مدارس بوده است، با این حال اتحادیه‌های معلمان و بوروکراسی مدارس بر ایدئولوژی تراجنسیتی‌ها و نظریه نژادی انتقادی تمرکز کرده‌اند.

به طور ظریف تر، آمریکایی ها سیاست هویت را رد می کنند. برای بسیاری، تنوع هنوز به معنای گرد هم آمدن افراد با هر پیشینه ای در دیگ ذوب آمریکاست. چپ در عوض تنوع را به جدایی، تفرقه و رنجش تبدیل کرده است. این گونه نیست که شهروندان خودشان را می بینند یا چگونه زندگی می کنند. بر اساس سرشماری سال ۲۰۲۰ ایالات متحده، اکثر مردم سفیدپوست برای اولین بار در تاریخ مدرن در محله های نژادهای مختلط زندگی می کنند. در زندگی روزمره خود، مردم از هر پیشینه با هم کنار می آیند و خواهان اتحاد و اعتقاد به رویای مشترک آمریکایی هستند.

با توجه به این عوامل، جمهوری خواهان فرصت بزرگی را برای به دست آوردن کرسی ها از دست دادند. درباره اثر ترامپ زیاد گفته شده است. اما نکته اصلی این است که بسیاری از کاندیداها جدیت لازم برای نشان دادن اینکه می توانند مشکلات را حل کنند و بافت اجتماعی ما را دوباره به هم گره بزنند، نداشتند.

بنابراین، حق باید در دو سال آینده چه کار کند؟

را اولین گامی که آنها باید بردارند توسعه یک برنامه اقتصادی مشخص است که باعث رشد و رفاه کلی می شود. مهار مخارج خارج از کنترل که تورم را به بالاترین حد در ۴۰ سال گذشته رسانده و بدهی ملی را به بیش از ۱۳۳ درصد از اقتصاد رسانده است، شروعی است. سقف های مخارج خود تحمیلی بلافاصله کسری ها را کاهش می دهد. توضیح عواقب بدهی های نجومی به جوانان آمریکایی و فرزندانشان که اکنون بار بهره ای نزدیک به یک میلیارد دلار در سال دارند، ضروری است.

دومینکه با اقتصاد نیز مرتبط است، اتخاذ یک سیاست انرژی پایدار است که قیمت گاز را کاهش می دهد. بهره برداری از منابع انرژی داخلی باعث ایجاد مشاغل با درآمد خوب، کاهش هزینه های انرژی و کاهش اتکای ایالات متحده به بازیگران بد می شود. جمهوریخواهان باید هر منبع انرژی موجود در خانه را آزاد کنند و در عین حال تحقیق و توسعه را برای پاکسازی انرژی تشویق کنند. لازم نیست این یکی یا دیگری باشد.

آ سوم منطقه فرصت این است که جلوی نفوذ دولت اداری را بگیرد. این امر با رهایی آنها از قوانین و مقررات غیرضروری و اغلب با انگیزه سیاسی که راه اندازی یک تجارت کوچک، اداره مدرسه یا پس انداز و سرمایه گذاری پولی را که به سختی به دست آورده اند، دشوارتر می کند، قدرت بیشتری را به مردم باز می گرداند. علاوه بر این، حل مشکل در سطح محلی را تشویق می کند، جایی که باید به مسائلی مانند آموزش و جرم پرداخته شود.

برای دریافت خبرنامه نظر اینجا را کلیک کنید

(اکتاویو جونز/گتی ایماژ)

سرانجامجمهوریخواهان باید در زمینه مهاجرت پیشرو باشند. ایمن سازی مرز ضمن فراهم آوردن یک فرآیند منظم و کنترل شده برای ورود به کشور می تواند به طور همزمان انجام شود. علاوه بر این، یک لاتین تبار هر ۳۰ ثانیه به سن رای می‌رسد. راست باید به این رای دهندگان جوان یادآوری کند که ارزش های آنها – ایمان، خانواده و سخت کوشی – در حزبی که بهترین راه را برای دستیابی به رویای آمریکایی ارائه می دهد منعکس می شود.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

پیروزی‌های بزرگ حزب جمهوری‌خواه در سه‌شنبه را در نظر بگیرید – فرماندار تگزاس، گرگ ابوت و فرماندار فلوریدا، ران دیسانتیس، که هر دو شجاعانه با مهاجرت مقابله کرده‌اند و در عین حال اعتماد و حمایت رای دهندگان اسپانیایی تبار را نیز به دست آورده‌اند.

جمهوری خواهان باید دیدگاه مثبتی ارائه دهند و دستور کار مورد نظر مردم را ارائه دهند. اگر این کار را انجام دهند، انتخابات ۲۰۲۴ می تواند شاهد یک پیروزی تاریخی باشد که قوس سرنوشت قرن بیست و یکم آمریکا را دوباره تنظیم می کند.

برای خواندن اطلاعات بیشتر از جان تیلمن اینجا را کلیک کنید