چند روز پس از سرزنش شهردار اریک آدامز، فرماندار تگزاس، گرگ ابوت، اتوبوس‌های مهاجر بیشتری وارد نیویورک شد.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

مقامات در شهر نیویورک آماده ورود گروه دیگری از مهاجران بودند که پس از عبور از مکزیک به ایالات متحده از تگزاس با اتوبوس از تگزاس منتقل شدند.

سه اتوبوس مهاجران بامداد چهارشنبه وارد نیویورک شدند و مسیر گروه ۵۰ مهاجری را که روز جمعه ۵ آگوست به همین منطقه منتقل شده بودند را دنبال کردند.

اتوبوس‌ها تنها چند روز پس از آن وارد شدند که اریک آدامز، شهردار نیویورک، از گرگ ابوت، فرماندار تگزاس، در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه در مورد حمل‌ونقل جمعی گروه‌های مهاجر از تگزاس به نیویورک انتقاد کرد.

تگزاس هزاران مهاجر را از ایالت مرزی به واشنگتن، دی سی، شهر نیویورک و مناطق دیگر فرستاده است.

شهردار نیویورک اریک آدامز BLASTS TEXAS GOV. گرگ ابوت پس از رسیدن اتوبوس دوم مهاجران: “این وحشتناک است”

مهاجران هنگام خروج از اتوبوس در شهر نیویورک از تگزاس دست تکان می دهند.

مهاجران هنگام خروج از اتوبوس در شهر نیویورک از تگزاس دست تکان می دهند.
(اخبار فاکس )

مانوئل کاسترو، کمیسر دفتر امور مهاجران نیویورک، در حالی که منتظر ورود سه اتوبوس جدید در اوایل روز چهارشنبه بود، ابوت “فاسد اخلاقی” را متهم کرد که از اتوبوس مهاجران به سیب بزرگ به عنوان یک “ترفند سیاسی” با هدف “تشویق ضد مهاجران” استفاده می کند. احساسات.”

“شما نمی توانید سخنان فرماندار ابوت را جدی بگیرید. او شخصیت اخلاقی خود را با این اقدامات نشان داده است و آنها منزجر کننده هستند. ما می دانیم که مردم به دلیل رفتاری که با آنها در ایالت انجام شده است با نیازهای زیادی وارد می شوند. کاسترو در بیرون ساختمان نیویورک تایمز در منهتن گفت. این موضوع باید مورد بررسی قرار گیرد.

او گفت: “هیچکس آنها را مقصر نمی داند، اما ما رفتار این فرماندار ابوت را محکوم می کنیم.” “اگر می خواست کمک کند، آنها را با اتوبوس به مکان های واقعی می برد که باید… ملاقات کنند، تا به آنجا منتقل شوند. اما او اینطور نیست. او مردم را بدون هیچ گونه ارتباطی با ما به واشنگتن دی سی و شهر نیویورک می برد.” با این هدف که هر چه بیشتر به شهرهایمان آسیب وارد شود.»

مهاجران صبح چهارشنبه توسط داوطلبان در شهر نیویورک هنگام خروج از اتوبوس فرستاده شده توسط تگزاس مورد استقبال قرار گرفتند.

مهاجران صبح چهارشنبه توسط داوطلبان در شهر نیویورک هنگام خروج از اتوبوس فرستاده شده توسط تگزاس مورد استقبال قرار گرفتند.
(اخبار فاکس )

آدامز در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه‌شنبه تهدید کرد که با اتوبوسی از نیویورکی‌ها به تگزاس خواهد رفت تا در خانه را بزند و به برکناری ابوت از سمت خود برای “خوبی آمریکا” کمک کند، و سپس خواستار بودجه بیشتر فدرال برای رسیدگی به هجوم مهاجران شد. شهر مقدس سیب بزرگ

آدامز گفت: «این وحشتناک است وقتی به کاری که فرماندار انجام می دهد فکر می کنید.

شهردار نیویورک افزود: «ما متوجه شدیم که برخی از خانواده‌ها در اتوبوسی هستند که می‌خواستند به مکان‌های دیگر بروند و به آنها اجازه این کار داده نشد. آنها با درک اینکه به مکان های دیگری می روند که می خواهند بروند، مجبور شدند سوار اتوبوس شوند و وقتی می خواستند توضیح دهند اجازه انجام این کار را نداشتند.

بیل ملوگین از فاکس نیوز گزارش داد که آدامز به دلیل اینکه می گوید در سه ماه گذشته ۴۰۰۰ مهاجر وارد بیگ اپل شده اند، خواستار کمک فدرال است.

ملوگین خاطرنشان کرد که تگزاس به طور متوسط ​​روزانه ۴۰۰۰ مهاجر از مرز خود عبور می کند.

اولین اتوبوس مهاجران تگزاس به نیویورک رسید

ابوت شروع به فرستادن مهاجران به خارج از ایالت خود به شهرهای لیبرال کرد – هزاران مایل دورتر از مرز ایالات متحده و مکزیک – به عنوان راهی برای آوردن شواهدی از بحران مهاجران به آستان آنها و جلب توجه به موضوع مهاجرت غیرقانونی در ایالت خود.

ابوت روز جمعه گفت: به دلیل امتناع مستمر رئیس جمهور بایدن از اعتراف به بحران ناشی از سیاست های مرزی باز، ایالت تگزاس مجبور به انجام اقدامات بی سابقه ای برای ایمن نگه داشتن جوامع ما شده است.

مهاجران صبح چهارشنبه در شهر نیویورک از اتوبوس پیاده می شوند.

مهاجران صبح چهارشنبه در شهر نیویورک از اتوبوس پیاده می شوند.
(اخبار فاکس )

فرماندار تگزاس افزود: «علاوه بر واشنگتن دی سی، شهر نیویورک مقصد ایده آلی برای این مهاجران است که می توانند خدمات شهری و مسکن فراوانی را که شهردار اریک آدامز به آن افتخار کرده است در داخل شهر پناهگاه دریافت کنند». “امیدوارم که او به وعده خود مبنی بر استقبال از همه مهاجران با آغوش باز عمل کند تا شهرهای مرزی ما تسکین پیدا کنند.”

تگزاس بیش از ۵۱۰۰ مهاجر را به واشنگتن دی سی فرستاده است، افزایشی که باعث شد شهردار موریل بوزر گارد ملی منطقه کلمبیا را فعال کند.

با رسیدن اتوبوس‌های مهاجران بیشتر به نزدیکی کاپیتول آمریکا، تگزاس بر DC فشار می‌آورد

ابوت پیشنهاد کرد آخرین گروه از مهاجران هفته گذشته به پایتخت کشور فرستاده شد و می توان انتظار بیشتری داشت.

“باور کنید، ما اتوبوس های بیشتری در حال حرکت در مسیر خود هستیم. اما این فقط ریاکاری این رهبران لیبرال در شمال شرق را نشان می دهد که فکر می کنند بحران مرزی ایجاد شده توسط جو بایدن، تا زمانی که تگزاس باشد خوب است. ابوت گفت باید با آن کنار بیاید.

چهارمین اتوبوس مهاجر از تگزاس، شنبه، 16 آوریل 2022، وارد واشنگتن دی سی، نزدیک ساختمان کنگره آمریکا شد.

چهارمین اتوبوس مهاجر از تگزاس، شنبه، ۱۶ آوریل ۲۰۲۲، وارد واشنگتن دی سی، نزدیک ساختمان کنگره آمریکا شد.
(کیتلین مک فال/فاکس نیوز دیجیتال)

“اما به محض اینکه آنها باید با اعتماد واقعی بحران مقابله کنند، آنها در حال فراخوانی برای گارد ملی هستند، همانطور که شما اشاره می کنید که فقط با بخش کوچکی از آنچه ما هر روز با آن روبرو می شدیم برخورد کنیم.” او اضافه کرد. ما به فرستادن اتوبوس‌ها به آنجا ادامه می‌دهیم تا زمانی که کاملا متوجه شوند و مهمتر از همه – تا زمانی که دولت بایدن وظیفه خود را برای اجرای قوانین مربوط به مرز انجام دهد.»

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

ابوت آدامز را به مرز دعوت کرده است تا شاهد بحران مهاجرت باشد، اما آدامز نپذیرفته است.

بردفورد بتز و تیموتی اچ جی نروزی از فاکس نیوز در این گزارش مشارکت داشتند.