چرا فصل بی صدا کمپین بایدن می تواند به دموکرات ها در ماه نوامبر کمک کند؟


از آنجایی که دموکرات ها و جمهوری خواهان به طور مساوی در سنای ایالات متحده تقسیم می شوند، خطرات برای رقابت های سنا در ایالت های کلیدی در حال سقوط زیاد است.

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا صریحاً از نامزدهای مورد علاقه خود حمایت می‌کند. اما یک نام بزرگ به این نژادها تمایل چندانی ندارد. رئیس جمهور بایدن چرا؟ احتمالاً به محبوبیت بایدن برمی گردد.

به عنوان مثال، او در کارولینای شمالی محبوبیتی ندارد، بنابراین می تواند نقشی در این که چرا او هرگز با نامزد دموکرات در ایالت تبلیغاتی انجام نداده است، داشته باشد.

در فاصله کمی بیش از دو هفته از روز انتخابات، نظرسنجی‌ها در رقابت‌های کلیدی سنا در ایالت‌هایی مانند نوادا، جورجیا، پنسیلوانیا و کارولینای شمالی بسیار زیاد است.

به روز رسانی انتخابات میان دوره ای ۲۰۲۲ به عنوان جمهوری خواه، دموکرات ها برای پیروزی در مجلس نمایندگان و سنا می جنگند

چری بیزلی، دموکرات، نامزدهای سنای کارولینای شمالی و تد بود، جمهوری خواه.

چری بیزلی، دموکرات، نامزدهای سنای کارولینای شمالی و تد بود، جمهوری خواه.
(آلیسون لی ایزلی برای واشنگتن پست، بیل کلارک/CQ-Roll Call، Inc از طریق گتی ایماژ)

پرزیدنت بایدن روز جمعه در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: «این رفت و آمد با آنها پیش بود، ما جلوتر، آنها جلوتر».

بایدن این رقابت‌ها را به دقت زیر نظر دارد، اما مستقیماً خود را در بسیاری از آنها دخالت نمی‌دهد.

چری بیزلی، دموکرات کاندیدای مجلس سنا در کارولینای شمالی گفت: “رئیس جمهور به کارولینای شمالی خوش آمدید.” خیلی خوب است اگر او برای دیدن موفقیت ها و همچنین چالش های ما بیاید.”

اما یک سفر ریاست جمهوری ممکن است به نفع بیزلی نباشد. بایدن در سال ۲۰۲۰ کارولینای شمالی را به رئیس جمهور سابق ترامپ از دست داد.

RNC 73 دعوی انتخاباتی در ۲۰ ایالت به راه انداخته است: “مشغول ترین” چرخه انتخابات

تد باد، رقیب بیزلی، نماینده مورد حمایت ترامپ، می‌گوید: «چری بیزلی همیشه راهی پیدا می‌کند که هر زمانی که دولت جو بایدن به کارولینای شمالی می‌آید بسیار مشغول باشد».

باد گفت بیزلی نمی خواهد به طور علنی به سیاست های بایدن گره بخورد. اما استاد علوم سیاسی UNC شارلوت، اریک هبرلیگ، گفت که احتمالاً بیشتر در مورد اپتیک است.

هبرلیگ گفت: «برای اینکه بایدن از اینجا دیدن کند و عکس‌هایی از بیزلی و بایدن با هم باشد، به راحتی در تبلیغات تلویزیونی باد نمایش داده می‌شود و این چیزی است که بیزلی تلاش می‌کند از آن جلوگیری کند».

پرزیدنت بایدن با ستوان فرماندار پنسیلوانیا جان فترمن، نامزد دموکرات ها برای مجلس سنای ایالات متحده در کورائوپلیس، پنسیلوانیا گفتگو می کند.

پرزیدنت بایدن با ستوان فرماندار پنسیلوانیا جان فترمن، نامزد دموکرات ها برای مجلس سنای ایالات متحده در کورائوپلیس، پنسیلوانیا گفتگو می کند.
(AP Photo/Patrick Semansky)

پرزیدنت بایدن گفت که با ۱۵ نامزد برای انتخابات میان دوره ای کارزار انتخاباتی کرده است. او از کاندیداها در ایالت های عمدتاً آبی رنگ مانند کالیفرنیا، اورگان و کلرادو بازدید کرده است. سپس پنسیلوانیا است. پنسیلوانیا به طور قابل اعتمادی آبی نیست، اما بایدن در آنجا متولد شد.

هبرلیگ گفت: «بنابراین همین ارتباط پسر محلی برای جبران هرگونه انتقادی که مردم از عملکرد بایدن به عنوان رئیس جمهور دارند، کافی است.

SUPER PAC MCCONNELL-ALIGNED 5 میلیون دلار از مسابقه سنای نیو همپسایر برداشت کرد

سفر بایدن به پنسیلوانیا بیشتر پشت درهای بسته بود. او به یک گردهمایی خصوصی برای جان فترمن نامزد سنا رفت.

پرزیدنت بایدن با ستوان فرماندار پنسیلوانیا، جان فترمن، نامزد دموکرات مجلس سنای ایالات متحده، پس از کناره گیری از ایر فورس وان، پنجشنبه، 20 اکتبر 2022، صحبت می کند.

پرزیدنت بایدن با ستوان فرماندار پنسیلوانیا، جان فترمن، نامزد دموکرات مجلس سنای ایالات متحده، پس از کناره گیری از ایر فورس وان، پنجشنبه، ۲۰ اکتبر ۲۰۲۲، صحبت می کند.
(AP Photo/Patrick Semansky)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

بایدن هفته آینده برای برگزاری گردهمایی و جمع آوری کمک های مالی با دموکرات ها از جمله چارلی کریست، نامزد فرمانداری، از فلوریدا دیدن می کند. هبرلیگ گفت که این دیدار کم خطر است زیرا به هر حال انتظار نمی رود دموکرات ها در آنجا پیروز شوند.

هبرلیگ گفت: «حتی اگر این دیدار به احتمال زیاد به کریست کمک نکند تا فرماندار رون دیسانتیس را شکست دهد، فلوریدا احتمالاً تا حدودی در فهرست رقابتی در سال ۲۰۲۴ باقی خواهد ماند، بنابراین بایدن انگیزه ای برای توجه شخصی به آن دارد.»