چرا دست برنده بایدن برای تقویت چشم اندازهای او در سال ۲۰۲۴ دیر باشد؟


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

به سادگی، با هیچ معیار عینی، تردیدی وجود ندارد که جو بایدن در یک جریان داغ قرار دارد.

پس از ماه‌ها ارسال پیام‌های درهم و کاهش نظرسنجی‌ها، رئیس‌جمهور مجموعه‌ای از قوانین مهم را تصویب کرد که با یک اقدام گسترده تغییر آب و هوا/مراقبت‌های بهداشتی/مالیات شرکت‌ها که تایید نهایی را در این هفته به دست آورد، به اوج خود رسید. برخی از لوایح با حمایت قوی دو حزب به تصویب رسید. و کمی بیش از یک هفته از زمانی که رئیس جمهور اعلام کرد که به دستور او، یک حمله هواپیمای بدون سرنشین رهبر القاعده را کشته است، می گذرد.

اما همه اینها ممکن است تأثیر کمی بر تلاش بایدن برای حمایت از حزبش در تلاش برای دور دوم ریاست جمهوری داشته باشد. روایت رسانه‌ای علیه او – که او خیلی پیر است، خیلی کند است، و اکثر دموکرات‌ها یک نامزد جوان‌تر می‌خواهند – می‌تواند آنقدر قدرتمند باشد که نمی‌توان آن را تغییر داد.

این ممکن است برای بایدن، که اکنون فهرستی قوی‌تر از موفقیت‌های قانون‌گذاری از هر رئیس‌جمهوری در دهه‌های گذشته دارد، ناعادلانه باشد، اما زندگی ناعادلانه است. او در مراسم تحلیف بعدی ۸۲ ساله خواهد شد و بسیاری از رای دهندگان او – همراه با قانونگذاران دموکرات – به نظر می رسد آماده اند تا ساعتی طلایی به او بدهند و یک فرستادن دلچسب به او بدهند.

پشت سر شوکر سقط جنین کانزاس: چرا برخی از ایالت های سرخ ممنوعیت کامل نمی خواهند

پرزیدنت جو بایدن به طور مجازی در جلسه ای با تیم اقتصادی خود در سالن دادگاه جنوبی در مجتمع کاخ سفید در واشنگتن، جمعه، 22 ژوئیه 2022 شرکت می کند.

پرزیدنت جو بایدن به طور مجازی در جلسه ای با تیم اقتصادی خود در سالن دادگاه جنوبی در مجتمع کاخ سفید در واشنگتن، جمعه، ۲۲ ژوئیه ۲۰۲۲ شرکت می کند.
(AP Photo/اندرو هارنیک، فایل)

تیم فوتبالی را تصور کنید که ۲-۷ پیش می‌رود، با درخواست‌های فزاینده برای اخراج مربی، و سپس در ۷ بازی آخر خود پیروز می‌شود تا رکورد برد را از آن خود کند. آیا پایان قوی خاطره وحشتناک قبلی خود را پاک می کند؟

به خاطر داشته باشید که روزنامه نگاران نظرسنجی را می پرستند. اگر بایدن به طور ناگهانی یک دست انداز سالم به دست می آورد، رسانه ها شروع به نوشتن مطالبی در مورد بازگشت او می کردند و این نگرانی را در میان دموکرات های همکار کاهش می داد که او در سال ۲۰۲۲ حزب خود را به پایین خواهد کشید و دو سال بعد یک نامزد ضعیف خواهد بود. اما بدون آن کوتاه‌مدت، عقل متعارف باقی می‌ماند که تورم (اگرچه بایدن تا حدودی قیمت بنزین را پایین آورده است) باعث پیروزی جمهوری‌خواهان در نوامبر خواهد شد.

و سپس ماهیت خود قانون آب و هوا، قانون مشکوک به نام کاهش تورم وجود دارد. حتی برنی سندرز می‌گوید که «تاثیر حداقلی» بر تورم خواهد داشت.

حقیقت این است که مدتی طول می کشد تا مردم عادی اثرات اسکناس ۷۰۰ میلیارد دلاری را احساس کنند و انتخابات در کوتاه مدت برنده یا شکست بخورد.

سناتور برنی سندرز (I-VT) هنگام خروج از کاپیتول ایالات متحده پس از رای گیری در 3 اوت 2021 در واشنگتن دی سی با یک خبرنگار صحبت می کند.

سناتور برنی سندرز (I-VT) هنگام خروج از کاپیتول ایالات متحده پس از رای گیری در ۳ اوت ۲۰۲۱ در واشنگتن دی سی با یک خبرنگار صحبت می کند.
(کوین دیچ/گتی ایماژ)

این معیار بیشترین سرمایه گذاری را در تغییرات آب و هوایی توسط یک کشور فراهم می کند، اما گرمایش جهانی برای سال ها کاهش نخواهد یافت و حتی باید بودجه انرژی پاک را اعطا کرد و قبل از بهبود زندگی هر کسی، کارگران را استخدام کرد.

همانطور که واشنگتن پست اشاره می کند، اعتبار ۷۵۰۰ دلاری برای خرید خودروهای الکتریکی تنها در صورتی اتفاق می افتد که سازندگان باتری های چینی را تا سال ۲۰۲۴ جایگزین کنند.

اجازه دادن به Medicare برای مذاکره با قیمت داروهای تجویزی پایین‌تر هدفی است که مدت‌ها به دنبال آن بوده است، اما این نیز مدتی طول خواهد کشید. کاهش ۳۰۰ میلیارد دلاری کسری بودجه یک گام مهم است، اما برای اکثر آمریکایی ها این کسری یک امر انتزاعی است.

سناتور کیرستن سینما، یک دموکرات از آریزونا، در جریان یک کنفرانس خبری در ساختمان اداری سنا دیرکسن در واشنگتن دی سی، در روز چهارشنبه، 28 ژوئیه 2021، گوش می دهد.

سناتور کیرستن سینما، یک دموکرات از آریزونا، در جریان یک کنفرانس خبری در ساختمان اداری سنا دیرکسن در واشنگتن دی سی، در روز چهارشنبه، ۲۸ ژوئیه ۲۰۲۱، گوش می دهد.
(استفانی رینولدز/ بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

بایدن رهبر القاعده را در مورد حملات ۱۱ سپتامبر بیرون کشید، (بیشتر) تمجید رسانه‌ها

تنها افرادی در این کشور که به سرعت کمک می‌کنند، برادران صندوق‌های تامینی هستند که به لطف اصرار کیرستن سینما برای مراقبت از اهداکنندگان خود، می‌توانند خلأ مالیاتی عظیم خود را حفظ کنند.

مشترک شدن در پادکست رسانه ای HOWIE’s Buzzmeter, RIFF در داغ ترین داستان های روز

در همین حال، برخی از لیبرال دموکرات ها به سختی می توانند نارضایتی خود را از بایدن پنهان کنند. در مورد دو عضو کهنه کار مجلس نمایندگان آمریکا در یکی از مناطق نیویورک، جری نادلر گفت که هنوز برای صحبت در مورد سال ۲۰۲۴ زود است و کارولین مالونی گفت که فکر نمی کند بایدن نامزد شود (و سپس با گفتن اینکه از او حمایت خواهد کرد عذرخواهی کرد. اگر این کار را می کند اما هنوز فکر نمی کند که انجام دهد). این به سختی نشانه یک مقام مستقر قوی است.

مورین داود به جای تلاش برای بیرون راندن او از رقابت، از ستون نیویورک تایمز خود برای جلب نظر بایدن از تاریخ استفاده کرد: «او می‌تواند با علم به اینکه به وعده‌هایش برای پیشرفت عمل کرده و نجابت را به مردم بازگردانده، اوج را ترک کند. کاخ سفید.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

بایدن ماه ها را برای مبارزه با یک لایحه فانتزی جناح چپ تلف کرد که قیمت نامعقول آن – ۳.۵ تریلیون دلار – به این معنی بود که هرگز به تصویب مجلس سنا ۵۰-۵۰ نزدیک نمی شد. و در حالی که جمهوری‌خواهان ساعت‌های زیادی را صرف لایحه جدیدی کردند که به دلیل آشتی نمی‌توانند آن را متوقف کنند – درست همانطور که دموکرات‌ها با کاهش مالیات ترامپ انجام دادند – این اقدام بسیار معتدل‌تری نسبت به هزینه کمتر از یک چهارم طرح اولیه است.

شاید این به بایدن سکوی محکم تری بدهد تا خود را شایسته چهار سال دیگر بفروشد. اما در حال حاضر یک گسست عمیق بین بایدن و رای دهندگانش وجود دارد که آیا مردی که برای اولین بار در سال ۱۹۸۷ نامزد انتخابات ریاست جمهوری شد، باید برای آخرین بار نامزد شود یا خیر.