چارلی هرت: همه این شهرهای تحت رهبری دموکرات ها در حال ترک تمدن اولیه هستندجدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

چارلی هرت با گرگ گاتفلد و مهمانان صحبت کرد که چگونه به نظر می رسد شهرهای تحت رهبری دموکرات ها با اجازه دادن به فاضلاب به منطقه خلیج سان فرانسیکو در “Gutfeld”، “نشانه تمدن” را کنار می گذارند.

گرگ گاتفلد: بگذار چپ ها در “سرزمین فانتزی” زندگی کنند

چارلی صدمه دیده: نه، شگفت انگیز است. اما شما نمی توانید آن را از سیاست جدا کنید. آره منظورم این است که این شهرها رزومه دموکرات ها هستند. هر یک از آنها. آنها هر چه را لمس می کنند به کلکته تبدیل می شود. و، می دانید، ایده آب آشامیدنی پاک و یک سیستم فاضلاب بسته مانند نشانه تمدن است. آره و همه این شهرهای تحت رهبری دموکرات ها را رها می کنند تمدن پایه. به نظرم یه جورایی جالبه یک جنبه کوچک این موضوع این است که در زمانی که بسیاری از مردم در مورد این موضوع صحبت نمی کنند، اما ما نیز یک جنگ با کود، در این کشور. و مشکلات عظیمی را ایجاد می کند که ما فقط می توانیم در حال حاضر تصور کنیم. و منظورم این است که شما با کود بیش از حد در خلیج مشکل دارید. آره. و کشاورزان به معنای واقعی کلمه قادر به پرداخت کود برای کشت محصولات خود در بقیه نقاط کشور نیستند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

ویدیوی کامل را اینجا ببینید: