چارلز پین درباره قرارداد منچین و شومر: مک کانل بازی شد، جمهوری خواهان احمق به نظر می رسندجدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

چارلز پین از FOX Business در برنامه «تمرکز فاکنر» پنجشنبه پس از اینکه سناتورهای دموکرات جو منچین و چاک شومر بر سر یک لایحه هزینه های گسترده به توافق رسیدند، جمهوری خواهان را شکست داد. این توافق ساعاتی پس از آن صورت گرفت که جمهوری‌خواهان به تصویب قانون چیپس کمک کردند، در حالی که این تصور وجود داشت که لایحه آشتی دموکرات‌ها از روی میز خارج شده است.

اقتصاد بایدن یک آتش سوزی زباله سوز است

چارلز پین: به نظر می رسد که میچ مک کانل خیلی خوب بازی کرده است. می‌دانید، همه این جمهوری‌خواهانی که به این فکر افتادند، خوب، ما می‌توانیم به رفاه شرکت‌ها رأی بدهیم، زیرا آشتی روی میز نیست: افزایش مالیات‌ها اکنون در کمتر از ۲۴ ساعت پس از اینکه آنها به آن موافقت کردند، از روی میز حذف شده است. سپس سناتور مانچین را تلنگر می کنیم. شما تعجب می کنید که چقدر از این قبلاً تنظیم شده بود، اما آنها در حال حاضر واقعا احمقانه به نظر می رسند: جمهوری خواهانی که به این رای دادند. و باید به شما بگویم که کار نمی کند. متأسفانه، فهمیدن راه سخت این است که این سیاست های پول رایگان کار نمی کند. و ای کاش همه آنها متوقف می شدند.

مصاحبه کامل را ببینید