پیلین در انتخابات مقدماتی ویژه مجلس نمایندگان آمریکا در آلاسکا نقش اول را به دست آورد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

جونو، آلاسکا – سارا پیلین فرماندار سابق آلاسکا در نتایج اولیه انتخابات اولیه ویژه روز شنبه برای تنها کرسی مجلس نمایندگان ایالات متحده پیشتاز است، زیرا رای دهندگان لیست ۴۸ نامزدی را که برای این سمت به مدت ۴۹ سال در اختیار نماینده فقید ایالات متحده بود، کاهش دادند. دان یانگ.

نتایج اولیه نشان داد که پیلین، با ۲۹.۸ درصد شمارش آرا، مورد تأیید دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا قرار گرفته است. نیک بیگیچ جمهوری خواه ۱۹.۳ درصد را به خود اختصاص داد. آل گروس مستقل ۱۲.۵% ​​داشت. مری پلتولا دموکرات با ۷.۵ درصد؛ و تارا سوینی جمهوری خواه ۵.۳ درصد.

نامزدی که نامش بابا نوئل است، یک سوسیالیست مستقل، مترقی، دموکراتیک، ۴.۵ درصد آرا داشت.

سارا پیلین، یک جمهوری خواه که به دنبال تنها کرسی مجلس نمایندگان ایالات متحده در آلاسکا است، پنجشنبه، 2 ژوئن 2022، در آنکوریج، آلاسکا، در جریان رویدادی که دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا، صدای او از بلندگوها در سالن ورزشی کلیسا شنیده شد، به حامیان خود خطاب می کند.  (عکس AP/مارک تیسن)

سارا پیلین، یک جمهوری خواه که به دنبال تنها کرسی مجلس نمایندگان ایالات متحده در آلاسکا است، پنجشنبه، ۲ ژوئن ۲۰۲۲، در آنکوریج، آلاسکا، در جریان رویدادی که دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا، صدای او از بلندگوها در سالن ورزشی کلیسا شنیده شد، به حامیان خود خطاب می کند. (عکس AP/مارک تیسن)
(عکس AP/مارک تیسن)

نتایج اولیه منتشر شده توسط بخش انتخابات ایالتی شامل ۱۰۸۷۲۹ رای بود. هنوز مشخص نیست که چه تعداد از برگه های رای باقی مانده است. این بخش اواخر روز شنبه گزارش داد که تاکنون حدود ۱۳۹۰۰۰ رای دریافت کرده است. برگه های رای باید تا شنبه مهر پست می شد.

سارا پیلین نامزدی برای کنگره در آلاسکا را اعلام کرد

آسوشیتدپرس هیچ برنده ای را در انتخابات مقدماتی ویژه اعلام نکرده است.

چهار رأی‌دهنده برتر، صرف‌نظر از وابستگی‌های حزبی، به انتخابات ویژه اوت که در آن از رأی‌دهی انتخابی استفاده می‌شود، راه خواهند یافت. برنده انتخابات ویژه باقیمانده دوره یانگ را که در ژانویه به پایان می رسد، خدمت خواهد کرد. یانگ در ماه مارس در سن ۸۸ سالگی درگذشت.

این انتخابات برخلاف انتخاباتی بود که ایالت دیده بود، مملو از نامزدها و عمدتاً از طریق پست انجام شد. این اولین انتخابات نیز بود، تحت سیستمی که توسط رای دهندگان در سال ۲۰۲۰ تایید شده بود که به انتخابات مقدماتی حزب پایان می دهد و از رای گیری انتخابی رتبه بندی شده در انتخابات عمومی استفاده می کند.

پرونده - سارا پیلین، یک جمهوری خواه که به دنبال تنها کرسی مجلس نمایندگان ایالات متحده در آلاسکا است، در طی یک انجمن برای نامزدها، پنجشنبه، 12 می 2022، در آنکوریج، آلاسکا صحبت می کند.  (AP Photo/Mark Thiessen, File)

پرونده – سارا پیلین، یک جمهوری خواه که به دنبال تنها کرسی مجلس نمایندگان ایالات متحده در آلاسکا است، در طی یک انجمن برای نامزدها، پنجشنبه، ۱۲ می ۲۰۲۲، در آنکوریج، آلاسکا صحبت می کند. (AP Photo/Mark Thiessen, File)
(AP Photo/Mark Thiessen, File)

شنبه اولین شمارش آرا بود. مقامات انتخابات ایالتی شمارش های اضافی را در روزهای چهارشنبه و جمعه و شمارش نهایی در ۲۱ ژوئن برنامه ریزی می کنند. آنها ۲۵ ژوئن را برای تایید رقابت هدف گذاری کرده اند.

سارا پیلین می‌گوید در صورت انتخاب شدن در کنگره، برای حمله رسانه‌ای آماده است: “چیزی برای از دست دادن ندارم”

پیلین، نامزد معاونت ریاست جمهوری سال ۲۰۰۸ جمهوری خواه، بیانیه ای منتشر کرد که در آن از “همه حامیان فوق العاده من که رای دادند تا آلاسکا دوباره عالی شود!”

اوایل روز شنبه، دادگاه عالی آلاسکا حکم دادگاه بدوی را لغو و لغو کرد که مقامات انتخابات ایالتی را از تأیید نتایج انتخابات مقدماتی ویژه منع می کرد تا زمانی که به رای دهندگان کم بینا فرصتی «کامل و منصفانه» برای شرکت داده شود.

وکلای ایالتی دستور روز جمعه قاضی دادگاه عالی Una Gandbhir را به عنوان ممانعت از پایان دادن به رای گیری توسط مقامات انتخاباتی طبق برنامه در روز شنبه تفسیر کردند. آنها از دادگاه عالی خواستند که این حکم را لغو کند.

پیشنهاد خانه پیلین پس از ملاقات با ترامپ می آید

این حکم در مورد پرونده ای صادر شد که چند روز پیش توسط رابرت کوربیزیه، مدیر اجرایی کمیسیون حقوق بشر ایالت آلاسکا ارائه شد. کوربیزیه از مقامات انتخابات ایالتی به نمایندگی از شخصی به نام BL، یک رای دهنده ثبت نام شده در انکوریج با نقص بینایی شکایت کرد.

تعداد زیاد کاندیداها باعث شد که برخی از رای دهندگان غافلگیر شوند و بسیاری از کاندیداها خودشان با چالش هایی در راه اندازی کمپین در حال پرواز و تلاش برای به جا گذاشتن اثری بر رای دهندگان در مدت زمان کوتاهی مواجه شدند. آخرین مهلت ثبت نام نامزدها ۱ آوریل بود.

سارا پیلین، یک جمهوری خواه که به دنبال تنها کرسی مجلس ایالات متحده در آلاسکا است، پنج شنبه، 2 ژوئن 2022، در آنکوریج، آلاسکا، حامیان خود را خطاب قرار می دهد.

سارا پیلین، یک جمهوری خواه که به دنبال تنها کرسی مجلس ایالات متحده در آلاسکا است، پنج شنبه، ۲ ژوئن ۲۰۲۲، در آنکوریج، آلاسکا، حامیان خود را خطاب قرار می دهد.
(عکس AP/مارک تیسن)

نامزدهای نسبتا کمی قبل از مرگ یانگ برای این کرسی رقابت می کردند. بیگیچ از جمله کسانی بود که در ابتدا شرکت کردند. او پاییز گذشته کمپین خود را راه اندازی کرد و برای جلب حمایت محافظه کاران تلاش کرد. این تاجر که از خانواده‌ای از دموکرات‌های سرشناس است، مورد حمایت حزب جمهوری‌خواه آلاسکا قرار گرفت.

سارا پیلین: “در بالای بدن مرده ام” واکسن کووید-۱۹ را دریافت خواهم کرد

پلتولا، یک قانونگذار سابق ایالتی از بیتل که در مسائل ماهیگیری درگیر بوده است، اوایل این هفته گفت که با نامزدی کم وارد رقابت شده است، اما معتقد است که آن را تغییر داده است و در پشت نامزدی خود حرکتی دارد.

نامزدی پیلین اولین تلاش او برای تصدی پست منتخب پس از استعفا از سمت فرمانداری در دوره ریاست‌جمهوری خود در سال ۲۰۰۹ است. او در این کمپین توسط برخی از شخصیت‌های سیاسی ملی، از جمله ترامپ، که در یک “تلفن” برای او شرکت کرد و گفت که پیلین “مبارزه خواهد کرد” مورد حمایت قرار گرفت. سخت تر از هر کسی که فکرش را بکنم، به ویژه در مورد مسائل انرژی.

پیلین به دنبال این بود که به رای دهندگان اطمینان دهد که در پیشنهاد خود جدی است و به آلاسکا متعهد است.

در طول مبارزات انتخاباتی، مخالفان به آن حمله کردند. گراس، یک جراح ارتوپد که در سال ۲۰۲۰ نامزدی ناموفق برای سنای ایالات متحده کرد، گفت که پیلین “در آلاسکا استعفا داد.” بیگیچ و سوینی به این نکته اشاره کردند که آنها دست از کار کشیدند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

گراس، در ایمیلی به حامیان خود در طول مبارزات انتخاباتی، گفت که پیلین و بیگیچ نامزدهایی هستند که شکست دادن آنها سخت خواهد بود، اما گفت که او “آماده و قادر به انجام این مبارزه است.”

سوینی در زمان ترامپ دستیار وزیر امور هند در وزارت کشور ایالات متحده بود و توسط گروهی که نماینده رهبران شرکت‌های منطقه‌ای بومی آلاسکا در ایالت با نفوذ هستند حمایت می‌شد.

او گفت که محیط «پزشک فشار» واشنگتن دی سی را درک می کند