پیست اسکی نیوهمپشایر پس از استعفای مدیریت پس از تنش با کمیسیون تعطیل شد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

یک پیست اسکی نیوهمپشایر که دارای زیپ لاین، ترن هوایی کوهستانی و سایر جاذبه‌ها در تابستان است، پنجشنبه تعطیل شد، یک روز پس از استعفای تیم مدیریت آن در میان تنش‌های فزاینده با کمیسیون پنج نفره که بر این استراحتگاه نظارت می‌کنند.

پارک ماجراجویی Gunstock در Gunstock Mountain Resort در گیلفورد به دلیل بسته شدن آنلاین عذرخواهی کرد و افزود: “لطفاً بدانید که ما نیز مانند شما ناراحت هستیم و امیدوارم به زودی شما را ببینیم.”

به گزارش لاکونیا دیلی سان، مدیر کل استراحتگاه، تام دی، چهارشنبه شب پس از اینکه تیم مدیریتی که معمولاً در کنار کمیشنرها در جلسات حضور داشتند، استعفای خود را ارائه کرد. سپس کل تیم مدیریت ارشد استعفا دادند.

۴۸ نفر در پیست اسکی نیوهمشایر از خودروهای گیر کرده تراموا نجات یافتند.

تیم مدیریت پیست اسکی نیوهمپشایر به دنبال تنش با کمیسیون پیست استعفا کرد.

تیم مدیریت پیست اسکی نیوهمپشایر به دنبال تنش با کمیسیون پیست استعفا کرد.

خلاصه دموکراسی ۲۰۲۰: تولسی در شیب های نیو همپسایر تکه تکه می شود — تماشا کنید

به گزارش سان، روز و یکی از کمیسیونرهای کمیسیون منطقه گانستاک که همچنین استعفا داد، گفت که اعضای اخیرا منصوب شده در تلاش بودند تا سهم کنترلی بیشتری را در عملیات روزانه استراحتگاه به دست بگیرند.

در نامه ای خطاب به ساکنان شهرستان بلکنپ که روز پنجشنبه منتشر شد، فرماندار جمهوری خواه کریس سونونو کمیسیون را که شامل چندین قانونگذار ایالتی جمهوری خواه است، مورد انتقاد قرار داد. او گفت که اعضای کمیسیون اعتماد شهروندان شهرستان بلکناپ را از دست داده اند.

بهترین استراحتگاه های اسکی برای افرادی که اسکی نمی کنند: گزارش

ایمیلی برای نظر دادن به کمیسیون‌ها ارسال شد.