پیرو: بایدن یا “سرنخی ندارد” یا در میان موج جنایت ملی توسط چپ افراطی کنترل می شود


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

قاضی جینین پیررو روز جمعه در برنامه «پنج» گفت: پرزیدنت بایدن همچنان در زمینه عدالت کیفری ضعیف به نظر می رسد، زیرا حوادث در موج جنایت در سراسر کشور گستاخانه تر می شود.

بایدن در اظهارات علنی اوایل روز، گفت: “پاسخ این است که پول پلیس را کاهش ندهد” و جمهوری خواهان را به دلیل کوتاهی در ارائه منابع مالی به مجریان قانون که رئیس جمهور گفت در بخشی از کنگره اخیر گنجانده شده بود، مقصر دانست. صورت حساب

پیرو و “پنج” به آخرین تصویر از جنایات خشونت آمیز فزاینده در شهرهای آمریکا اشاره کردند، زیرا مردی فیلادلفیا به نام براندون دیکسون در روز روشن در یک پمپ بنزین در West Oak Lane، Pa. در کمین قرار گرفت و به ضرب گلوله کشته شد.

توهین به پادشاه ماگای بزرگ بایدن با ایجاد الگوهای رفتاری ترامپ نتیجه عکس گرفت

پرزیدنت بایدن در مورد وضعیت مبارزه کشور با COVID-19 در سالن دادگاه جنوبی در محوطه کاخ سفید، چهارشنبه، 30 مارس 2022، در واشنگتن صحبت می کند.  (AP Photo/Patrick Semansky)

پرزیدنت بایدن در مورد وضعیت مبارزه کشور با COVID-19 در سالن دادگاه جنوبی در محوطه کاخ سفید، چهارشنبه، ۳۰ مارس ۲۰۲۲، در واشنگتن صحبت می کند. (AP Photo/Patrick Semansky)
(AP Photo/Patrick Semansky)

در فیلم‌های نظارتی منتشر شده توسط پلیس فیلادلفیا، دو مرد با ماسک و لباس‌های سیاه به طور ناگهانی از یک ماشین بیرون آمده و شروع به شلیک سلاح‌های خودکار به سمت دیکسون در یک خط گاز می‌کنند. به گزارش ۶ABC، دیکسون به بیمارستان آلبرت انیشتین منتقل شد و سپس درگذشت.

در پاسخ، پیرو گفت بایدن علیرغم اظهارات اخیرش در مورد تأمین بودجه اجرای قانون، همچنان دیدگاه مشکل‌ساز خود را در مورد اصلاحات وثیقه ارائه می‌کند.

او گفت: “حقیقت این است که وقتی او می گوید جنبه منفی اصلاحات وثیقه بیش از حد ارزیابی شده است. من جرأت می کنم با مادر کودکی صحبت کند که در نتیجه آزاد شدن فردی با وثیقه کشته شده است.”

به گفته پلیس، دو مرد مسلح روز دوشنبه در یک پمپ بنزین شلوغ فیلادلفیا تیراندازی کردند و یک مرد کشته شدند.

به گفته پلیس، دو مرد مسلح روز دوشنبه در یک پمپ بنزین شلوغ فیلادلفیا تیراندازی کردند و یک مرد کشته شدند.
(اداره پلیس فیلادلفیا)

جو بایدن سرنخی از آنچه در حال رخ دادن است ندارد، یا آنقدر کاملاً توسط چپ کنترل می شود که برای بقیه در آن نیست.

پیرو گفت بایدن هرگز در مورد حمایت یا تامین مالی بهتر از مجریان قانون در جریان شورش‌های ۲۰۲۰ یا ۲۰۲۱ صحبت نکرد.

«حالا این چه ماه است، اردیبهشت، چند ماه مانده به میان ترم [elections]او پرسید؟» و افزود که اظهارات بایدن در مورد اعطای کمک های مالی COVID به مقامات محلی – که به گفته او می تواند به اجرای قانون کمک کند – مستلزم تفویض بودجه خاصی است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS کلیک کنید

“چه کسی ادعا کرد که آنها از این پول برای پرداخت هزینه پلیس استفاده می کنند؟” او پرسید.

“ببینید، تمام تلاش او این است که سعی کند آنچه را که قرار است در تابستان امسال اتفاق بیفتد، پیش بینی کند. جرم و جنایت در حال افزایش است. آنها او را سرزنش خواهند کرد. و او خواهد گفت… آنها می توانند از این پول استفاده کنند.”

پیرو به این نتیجه رسید که بایدن به دلیل پیروی بالقوه مسیر لفاظی که او در انتظار افزایش جرم و جنایت شهری در تابستان ترسیم کرده بود، باید “از خود خجالت بکشد”.