پیرز مورگان: انکار مرز بایدن “همه دود و آینه” استپیرز مورگان، مجری برنامه Fox Nation، روز سه‌شنبه هنگام صحبت با مردم آمریکا در برنامه «The Five»، رئیس‌جمهور بایدن را به خاطر نحوه ترسیم بحران مرزی مورد انتقاد قرار داد.

پیرز مورگان: واضح است که در بسیاری از نقاط آن مرز، وضعیت اضطراری است. ولی جو بایدنهمانطور که قبلاً در مورد رنگ آسمان صحبت کردم، او مردی است که نمی خواهد آنچه را که با چشمان خود می بینید باور کنید. این یک توهم کامل است.

بایدن رئیس مرزی کریس ماگنوس در حال مبارزه با اتهامات بی کفایتی، بی علاقگی

بنابراین او می گوید: «هیچ اضطراری وجود ندارد. لطفاً نگویید شرایط اضطراری وجود دارد. برای من بد است، حتی اگر وجود داشته باشد. او گفت، همانطور که شما به درستی به سعودی ها اشاره کردتولید نفت را قبل از میان دوره ای کاهش ندهید. احتمالاً بر قیمت بنزین تأثیر خواهد گذاشت. این ممکن است در میان ترم به من آسیب برساند.

برای دانلود برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

همش توهم است همه اش دود و آینه است. و در نهایت، من فکر می کنم مردم آمریکا، فکر می کنم می توانند مانند بریتانیایی ها با اخبار بد کنار بیایند. ما مردمی رواقی هستیم، درست است؟ آمریکایی ها و بریتانیایی ها، اگر باور داشته باشیم که اخبار بد صادقانه به ما داده می شود، می توانیم با آن کنار بیاییم.