پیتر ناوارو: کمیته ۶ ژانویه می‌خواهد از من مثال بزند، “من خسارت جانبی هستم”


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

پیتر ناوارو، مشاور اقتصادی سابق کاخ سفید، روز پنجشنبه به “جسی واترز پرایم تایم” پیوست تا درباره دستگیری اخیر خود پس از اختلاف با کمیته ۶ ژانویه بحث کند.

پیتر ناوارو: وقتی گفتی غل و زنجیر، جسی، استعاری حرف نمی زدی. من را به معنای واقعی کلمه در اتوی پاها و دستبندها، سلول انفرادی، در سلول جان هینکلی گذاشتند و پنج نفر با محبت به من گفتند و در فرودگاه بردند. ماموران اف بی آی، من تمام ۱۴۵ پوند من و ۷۲ سال سن دارم. نکته خنده دار، جسی، این است که اف بی آی به معنای واقعی کلمه آن طرف خیابان من است. آنها می توانستند این کار را متمدنانه تر انجام دهند. این در مورد تماشای امشب است، جسی، آنچه ما داریم و چیزی که من با آن مبارزه کرده ام و برای آن کمیته کانگورو که فرآیند تحقیق را مسلح کرده است. به همین منظور احضاریه های غیرقانونی و غیرقابل اجرا صادر می کند، هدف دیگری جز تهمت زدن به دونالد ترامپ برای جلوگیری از بازگشت موفقیت آمیز او به آمریکا نیست. کاخ سفید در سال ۲۰۲۴ و جسی، من آسیب جانبی دارم، من کسی هستم که آنها می خواهند او را بترسانند و شاید به زندان بیاندازند تا مطمئن شوند افرادی مانند شما و بقیه آمریکا به روش های اقتدارگرایانه خود خم خواهند شد.

وزارت دادگستری، پیتر ناوارو، مشاور سابق ترامپ را به دلیل تحقیر کنگره متهم کرد

می دانید، من – وجود دارد – در مرکز این، جسی، امتیاز اجرایی است، مفهومی که قدمت آن به جورج واشنگتن برمی گردد و به قلب تصمیم گیری موثر ریاست جمهوری می رود. پرزیدنت ترامپ در این مورد به امتیاز اجرایی استناد می کند. این امتیاز من نیست که چشم پوشی کنم.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

من به کمیته، FBI و FBI گفته ام وزارت دادگستری بارها و بارها برو باهاش ​​صحبت کن وکلای پرزیدنت ترامپ. اگر آنها از این امتیاز چشم پوشی کنند، من همان کاری را انجام می دهم که رئیس جمهور به من دستور دهد. اما تا آن زمان، تکلیف و شرف و قانون اساسی از من می‌خواهد که کاری را که انجام داده‌ام انجام دهم و تنها چیزی که از آن به دست آوردم آهن‌های پا بود و به نظر می‌رسد یک قبض حقوقی نیم میلیون دلاری اگر این کار از بین برود.

مصاحبه کامل را اینجا ببینید: