پیتر ناوارو، مشاور سابق ترامپ در مورد اتهامات کنگره بی گناه است


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

پیتر ناوارو، مشاور سابق ترامپ در کاخ سفید، پس از خودداری از اجرای احضاریه صادر شده توسط کنگره، در دو مورد توهین جنایی نسبت به اتهامات کنگره بیگناه شد. کمیته ۶ ژانویه مجلس، مدعی امتیاز اجرایی.

ناوارو در جلسه استماع روز جمعه وارد این ادعا شد. وزارت دادگستری در تاریخ ۳ ژوئن کیفرخواستی علیه او منتشر کرد.

کمیته ای که در حال بررسی است حمله ژانویه ۲۰۲۱ به ساختمان کنگره آمریکا توسط حامیان ترامپ که به دنبال توقف صدور گواهینامه کنگره برای انتخابات ۲۰۲۰ بودند، این احضاریه را در فوریه ۲۰۲۲ صادر کردند.

وزارت دادگستری فشار را در ژانویه افزایش داد. ۶ کمیته برای انتشار رونوشت مصاحبه های شاهد

پیتر ناوارو، مشاور سابق کاخ سفید ترامپ، روز جمعه، 3 ژوئن 2022، در واشنگتن با رسانه ها در خارج از دادگاه منطقه ای ایالات متحده صحبت می کند.

پیتر ناوارو، مشاور سابق کاخ سفید ترامپ، روز جمعه، ۳ ژوئن ۲۰۲۲، در واشنگتن با رسانه ها در خارج از دادگاه منطقه ای ایالات متحده صحبت می کند.
(کنت نیشیمورا / لس آنجلس تایمز از طریق گتی ایماژ)

بر اساس کیفرخواست، این احضاریه خواستار دریافت اسناد و مدارک از ناوارو بود، اما ناوارو نپذیرفت. به گفته وزارت دادگستری، او با دو اتهام مواجه است که هر کدام از آنها می تواند به معنای بین ۳۰ روز تا یک سال حبس و جریمه تا ۱۰۰۰۰۰ دلار باشد، اگر او مجرم شناخته شود.

هشدار قاضی مظنون تیراندازی بوفالو به فدراسیون درباره هزینه پیگیری مجازات اعدام

ناوارو کمیته ۶ ژانویه را نامشروع خوانده و از نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان به دلیل فعالیت این کمیته شکایت کرده است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

این وزارت قبلاً کیفرخواست صادر کرده است مشاور سابق ترامپ استفان کی. بنن به دلیل تحقیر کنگره، اگرچه با وجود ارجاعات مجلس نمایندگان، دن اسکاوینو، دستیار سابق ترامپ و مارک میدوز، رئیس سابق دفتر کاخ سفید، این کار را انجام نداده است.