پناهگاه‌های بی‌خانمان‌های تگزاس به دلیل هجوم مهاجران در «نقطه شکست» هستند: «ما باید به افراد نیازمند نه بگوییم»


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

مدیر یک پناهگاه غیر انتفاعی بی خانمان در تگزاس در روز چهارشنبه گفت که امکانات او و بسیاری دیگر در این ایالت در نتیجه بحران مرزی از ظرفیتش فراتر رفته است.

“برای مثال، من از هر پنج پناهگاه کوچکی دارم که در حال حاضر بیش از ۱۱۰ نفر در آن هستند، در حالی که در این مرحله باید نزدیک به ۸۰ نفر باشد… بنابراین ما را مجبور کرده است که در واقع به برخی از آن افراد نه بگوییم که جان مارتین، معاون مرکز فرصت برای بی خانمان ها در ال پاسو می گوید.

مارتین هجوم مهاجران را عامل این وضعیت، از جمله “آزادسازی های خیابانی اعلام نشده” عنوان کرد. او گفت که امکاناتش مهاجرانی را در خود جای داده است که “به طور قانونی خود را به مقامات در مرز معرفی کرده اند” و آزاد شده اند.

رئیس گشت مرزی گفت: بحران مرزی نتیجه سیاست “بدون عواقب” بایدن برای مهاجران غیرقانونی است

مهاجران از ونزوئلا که سوار اتوبوسی در دل ریو، تگزاس شده بودند، در 2 آگوست 2022 از نمای ساختمان کنگره ایالات متحده در واشنگتن دی سی پیاده شدند. - از آوریل، فرماندار تگزاس، گرگ ابوت، بیش از 150 اتوبوس برای حمل حدود 4500 مهاجر سفارش داده است. از تگزاس تا واشنگتن دی سی، برای برجسته کردن انتقادات از سیاست مرزی جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده.

مهاجران از ونزوئلا که سوار اتوبوسی در دل ریو، تگزاس شده بودند، در ۲ آگوست ۲۰۲۲ از نمای ساختمان کنگره ایالات متحده در واشنگتن دی سی پیاده شدند. – از آوریل، فرماندار تگزاس، گرگ ابوت، بیش از ۱۵۰ اتوبوس برای حمل حدود ۴۵۰۰ مهاجر سفارش داده است. از تگزاس تا واشنگتن دی سی، برای برجسته کردن انتقادات از سیاست مرزی جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده.
(استفانی رینولدز/ خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

مارتین این هجوم را به عنوان “تخلیه” منابع و جامعه توصیف کرد.

او به کارلی شیمکوس گفت: “ما به سادگی نمی دانیم چه زمانی می آیند یا چند نفر خواهند بود. بنابراین شما نمی توانید در آن نقطه برنامه ریزی و پیش بینی کنید.” به مقاصد دیگر

مارتین گفت که در ابتدا پناهگاه‌های او «عمدتاً خانواده‌ها» را دریافت می‌کردند، اما اکنون تعداد بیشتری از مردان و زنان بالغ مجرد به پناهگاه‌های او می‌رسند.

مارتین گفت که بسیاری از مهاجران طی چهار تا شش هفته سفرهای “فوق العاده” را برای رسیدن به تگزاس تجربه کرده اند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

کاخ سفید کارین ژان پیر، سخنگوی مطبوعاتی روز سه‌شنبه مدعی شد که دولت بایدن «اقدامی بی‌سابقه» را در مرز جنوبی در میان سطوح بی‌سابقه برخورد مهاجران در جنوب غربی ایالات متحده انجام داده است.

وجود داشت بیش از ۲۰۸۰۰۰ مهاجر برخورد می کنند در مرز جنوبی در ماه اوت، کاهش جزئی نسبت به ۲۱۲۰۰۰ برخوردی که در ماه جولای رخ داد و حدود ۱۳ درصد کمتر از رکورد تاریخی ۲۴۰۰۰۰ برخورد در ماه مه است.

در سال جاری تاکنون بیش از دو میلیون برخورد مرزی صورت گرفته است که رکورد بالایی است.

پل بست از فاکس نیوز در این گزارش مشارکت داشت