پل مک کارتنی به برادر همسر فقید لیندا ادای احترام کرد: شکست دادن او سخت بود.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

پل مک کارتنی روز پنجشنبه در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت که برادر شوهر و دوست نزدیکش، جان ایستمن، در سن ۸۳ سالگی درگذشت.

مک کارتنی ۸۰ ساله و ایستمن ۵۰ سال در زندگی یکدیگر بودند، نه تنها به عنوان همسر، بلکه به عنوان همکار و دوست. ایستمن در زمان جدایی بیتلز وکیل مک کارتنی بود.

ایستمن برادر لیندا ایستمن مک کارتنی، همسر فقید مک کارتنی بود و پس از درگذشت لیندا، این دو صمیمی باقی ماندند.

مک کارتنی در ادای احترام خود در اینستاگرام گفت: «بیش از ۵۰ سال آشنایی با یکدیگر برای من و خانواده‌هایمان بسیار غم انگیز است. “جان مرد بزرگی بود. یکی از خوب ترین و باهوش ترین افرادی که من در زندگی ام این شانس را داشته ام که می شناسم.”

پل مک کارتنی در غم از دست دادن دوست 50 ساله خود، جان ایستمن، سوگوار است.  او ایستمن را مردی بزرگ و یکی از باهوش ترین افرادی خواند که می شناخت.

پل مک کارتنی در غم از دست دادن دوست ۵۰ ساله خود، جان ایستمن، سوگوار است. او ایستمن را مردی بزرگ و یکی از باهوش ترین افرادی خواند که می شناخت.
(گتی)

مک کارتنی، یوکو اونو به جان لنون در هشتاد و یکمین سالگرد تولدش افتخار می کند

مک‌کارتنی تمام آن سال‌ها پیش، زمانی که گروه در حال جدا شدن بود، کمک ایستمن را تایید کرد، زمانی که خود وکیل گفت که «کلاً شهرت خود – که صفر بود – را به خطر انداخته است».

مک کارتنی توصیف کرد که دوستی آنها چقدر شدید بود و گفت: “شکست دادن او سخت بود” به عنوان یک دوست.

زمانی که بیتلز در سال 1970 از هم جدا شد، جان ایستمن نماینده پل مک کارتنی بود و بعداً زمانی که مک کارتنی کار انفرادی را آغاز کرد.

زمانی که بیتلز در سال ۱۹۷۰ از هم جدا شد، جان ایستمن نماینده پل مک کارتنی بود و بعداً زمانی که مک کارتنی کار انفرادی را آغاز کرد.
(عکس AP)

برای ثبت نام در خبرنامه سرگرمی اینجا را کلیک کنید

بیتل سابق حس شوخ طبعی دوست دیرینه اش و تعهد “عالی” او به خانواده اش را ستود و تمام اوقات خوشی را که در طول دوستی ۵۰ ساله خود با هم داشتند را به یاد آورد.

مک کارتنی می‌گوید: «خیلی چیزهای بیشتری می‌توان درباره ویژگی‌های باورنکردنی او گفت، اما کلمات نمی‌توانند اشتیاق او به زندگی و عشق ما به این مرد شگفت‌انگیز را توصیف کنند.» او به شدت دلتنگ خواهد شد، اما همیشه در قلب کسانی از ما که او را می‌شناختیم و دوستش داریم، عزیز می‌مانیم.»

همسرش جودی ایستمن از جان ایستمن به یادگار مانده است.

همسرش جودی ایستمن از جان ایستمن به یادگار مانده است.
(مارک دیموف/پاتریک مک مولان از طریق گتی ایماژ)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

از ایستمن همسرش جودی ایستمن به یادگار مانده است.